Lidská stonožka 2

(festivalový název)
  • Nizozemsko The Human Centipede II (Full Sequence) (více)
Nizozemsko / Velká Británie / USA, 2011, 88 min

jizvoun

Tohle opravdu předčilo všechna má očekávání. Tom Six je neuvěřitelně perverzní úchyl a nevěřím, že neutekl z nějakého vypolstrovaného pokoje. Po shlédnutí jedničky jsem očekával něco v podobném stylu, ale tady se autor překonal. Tak jako v prvním díle se do role naprosto hodil Dieter Laser, tady nešlo obsadit nikoho jiného než L.Harveye. Nic takového bych si sám nikdy nepustil, ale s bandou známých a s lahvemi piva je to docela "zajímavá" podívaná ()

Cudlicek

První díl se mi opravdu líbil a tak jsem se těšila na druhý.... a zklamal mě. Začátek vypadá nadějně (odkaz na první díl), hlavní úchylák je taky taková pěkná postava, ale nakonec to všechno sklouzne do až zbytečných nechuťáren (viz těhulka) a neustálého kňourání. ()

BlackMolla

neskutečně nechutný, ale o tom to právě je.. hlavní představitel se fakt povedl (a ty jeho výrazy!!).. vadila mi pouze scéna, jak tam rozšlápne to dítě, to už bylo zbytečné, přehnané.. ()

S.Bubblegum

Mám ráda horory a mám ráda nechuťárny v nich, ale Lidská stonožka 2... na tu nemám slov. Musím uznat, že člověk, který tenhle film vymyslel a navíc ještě natočil musí být dost zvrácený a svým způsobem geniální, ale mělo to zůstat jenom u prvního dílu. Ten se my ve své podstatě líbil, ale to co předvádí dvojka. Hlavní hrdina je ještě stokrát nechutnější než ten předchozí. Nevím zda je to dobře či špatně, nicméně pro mě je to spíš mínusem, jelikož se mi na ten jeho hnusnej obličej nechtělo dívat a občas jsem ty scény musela přeskočit jenom proto, že nejsem taková masochistka, abych se dívala na někoho tak odporného. Za další vadu filmu považuji scénu s projímadlem a tím, co potom následovalo. Připomnělo mi to klasickou americkou ujetost na scény s prděním, které jim přijdou zábavné a cpou je téměř do každé komedie. Dobře, tohleto byl spíš takový extrém a mělo to být nechutné, mě to však znechutilo ve zcela jiném smyslu. Další chyba - černobílý obraz. Proč si každý myslí, že černobílý rovná se u hororu více strašidelný? A celý film jednoznačně zpackal závěr, který byl podle mě naprosto spatlaný a hloupý. ()

Snakefinger

Už za hlavního představitele, který ze sebe nevypravil ani slovo (naštěstí) plný počet. Za nápad dvakrát plný počet. Za atmosféru třikrát plný počet. Za míru zvrácenosti desetkrát plný počet. Tohle se opravdu jenom tak nevidí ....... výplach žaludku je zaručen. Trojku si myslím že po TOMTO nelze ani vydýchat. ()

PanSoudce

Uznávám, že herecký výkon toho tlustého prasete byl dost dobrý (pokud jeho úchylnost netvoří jenom jeho vzhled a nepůsobí tak i v reálu). I když upravený psychopat z prvního dílu se mi líbil víc. Tady nedávám hvězdičky za nápad (kravina), ale za více detailních záběrů z "operace". ()

Pesamenteiro

Není dekadentnějšího filmu...mám zhlédnutou celou Exploatační vlnu.. ale toto, je mým vrcholem.. dál už snad jen za dohledu psychologa.. Toto dílo řadím mezí ty nehnusnější z nejhnusnějších... a proto by si jej kdokoliv, kdo má exploatační horrory rád, neměl nechat ujít.. ()

uprchlice odpad!

Pro mě zatím jeden z nejodpornejsich horrorů!!! Je to zvrácené a nechutné. Nechápu, jak tohle může někdo točit. Jednička byla oproti tomuhle procházka růžovou zahradou a já si myslela, že horší film, než právě jednička, neexistuje. No tady máme důkaz. Nelíbilo se mi nic. Hlavní hrdina se mi hnusil nejen vzhledem, ale hlavně tím, co dělal. Oproti jedničce se toho dost změnilo. Režisér dál tentokrát přednost černobílé verzi. Proč? Film pak vypadá autenticky a všechny sra*ky, které ze sebe vydají oběti i vrah, nejsou tak hrozné, i když se mi zvedal žaludek (já vím to varování mělo něco do sebe). No a když to tak shrnu, tak tenhle film mi bude ležet hodně dlouho v hlavě, protože mě šokoval a to hodně. ()

Deloko odpad!

Tak tento film byl natočen asi jenom pro úchylné diváky neboť jeho obsach mě znechutil a znudil zárověň... Film nedoporučuji je to ztráta času. Lituju toho že jsem se nato musel dívat... ODPAD! ()

navel

Zobrazení násilí je na jedničku, ale postrádá jakékoliv napětí, nebudí strach,bohužel pouze odpozuje. ()

Jum

Bohužel mne druhý díl zklamal. Asi to pramení z velkého očekávání. Nad tímto filmem se nedá moc přemýšlet. Je tam až příliž nedokonalostí! Jde o to jen vstřebávat veškeré nechutně chutné úchylky pana autora. Oproti prvnímu dílu určitě zklamání. Tak snad se 3 díl více vydaří... ()

horrormaker

Prvý film ( a mám takíchto typov dosť za sebou ) kedy ma pri ******* až naplo. To sa mi ešte nestalo. Fakt nechutné. Len pre silné žalúdky ()

jenspifa

Super. Líbí se mi ze po vlně kritiky prvního dilu si vzal režisér neco k srdci a natočil návod jak si udelat domácího mazlíčka. Jedna dolů za jednu viditelnou chybu;-) ()

Nicoletta03

Druhý snímek série „Lidská stonožka“ byl dle mého názoru strašně zvrácený. Hlavní postava od začátku do konce působila strašně nepříjemně a taktéž nechutně. Nápad i zpracování se mi líbili, jen to prostě u mě na 5* nemá. Bylo zajímavé sledovat, jak se Martin choval ke svým obětem. Velice často jsem si opakovala větu „Chceš z nich udělat lidskou stonožku, nebo je prostě jen zabít?“. Nakonec se to Martinovi povedlo, i když neměl stejné podmínky, znalosti a nástroje jako náš kamarád Dr.Heiter z prvního filmu. Film hodnotím 3*, ale nakonec musím přidat vtipnou poznámku. Jakmile Martin vytvořil stonožku, začala jsem si zpívat píseň „We’re all in this together“ z filmu „High School Musical“. ()

Majrek

Je to v podstatě velmi citlivý film, který diváka nutí k zamyšlení nad mnoha aspekty lidského počínání - například jak by mohl zlepšit golfový odpal za použití pohrabáče, jak to vypadá, když vám neustále někdo "visí za pr*elí", zda je k práci profesionálního chirurga nutné vystudovat medicínu, či jaké by bylo vžít se do role nemilovaného a opovrhovaného retarda s poněkud vytříbeným vkusem, který se zkrátka jen žene poněkud nekorektní cestou za svým jasně vymezeným cílem. Pochopitelně, že se může setkat s nepochopením - někteří jedinci nesdílí jeho nadšení - pokud odmítnou jím navrhovanou "inkluzi", připravují se o možnost tvořit důležitý článek společnosti... Kam se hrabe Spalovač mrtvol či Mlčení jehňátek? Herce v hlavní roli bych jednoznačně ocenil Oskarem... Nu je krásné, když mentálně postižený dokáže lidi tak krásně spojovat :)) ()

leonskennedy odpad!

Ne že by mi vadilo násilí ve filmech i nějaké ty nechutnosti,ale tohle nemohl natočit někdo kdo není absolutní perverzní úchyl (stejně jako hlavní hrdina).Navíc by půlka těch lidí pochcípala než by vůbec došlo na šití! ()

vinducha

Koukám , že od 1. dílu zůstali jen 2 herci a Ashlynn Yennie si střihla  dokonce znovu vnitřní článek řetězu . Je to kočka ,ale evidentně jí musela ta role bavit . Protože , kdo by tam lezl podruhé. Oproštěno od barvy a skoro i dialogů ( je tam 164 řádků titulků) . Takže pan Tom Six je evidentně velký labužník. Jinak pan L.R.Harvey je tipově teda herec pasující přesně do romantických komedií. ()