kedl

Kopírka No Strings Attached ( Portman, Kutcher), ale v lepším podání, ten závěr měl své kouzlo. 3,5* ()

Krabak

Ale jo, dobrý. Taky bych potřeboval na pár let takovouhle kamarádku :-D Jinak tuhle filozofii zkusím taky někdy použít. "Sex je jako tenis" --->75% ()

showxman

Nic nového ani převratného, ale za tím účelem jsme se na to nedívali že? PS: Mila je neskutečně atraktivní, ale to vám asi taky nic nového neříkám. ()

bloodline

Neškodná oddychová záležitosť na víkendovú siestu so sympatickým obsadením a s vyváženou romanticko-komediálnou vizážou podchytená jemným prienikom drámy. Nad návštevou kina som ohrňoval nosom, ale na svoje osobné sympatie si Friends with Benefits počkalo a zaslúžene. Nejde pri tom o žiadny hymnus na jednorazové hýrenie či baladický nekrológ večnej lásky, ale štruktúrovo jednoduchý produkt zábavnejšieho elementu hollywoodskej produkcie. Kvalitatívne zaostalo za Crazy, Stupid, Love, o priemere zasa nemožno hovoriť. Palec hore za asi najvtipnejšie (prvé) harašenie (Justina a Mily) na striebornom plátne :) ()

bradl3y

"Hele, proč nenatočíme film o dvou kamarádech, co spolu jen spí, ale pak přestanou, protože city a pak zase začnou, protože city?" "To je skvělý nápad, to tu ještě určitě nebylo!" aneb proč nevytáhnout nějakou hollywoodskou šablonu a nezrecyklovat nějaký film? ()

HArna

Romantické komedie nevyhledávám,ale tohle je dobrý....Nikdy jsem si nemyslel,že budu fanoušek Timberlaka(myslím tím filmovým)ale je to tak. ()

Tessie

Hodně příjemná zábava, ve které jsem se chvílemi popadala za břicho. Kdo by to do Timerlaka řekl, že umí hrát a být u toho i vtipný. Skvělá a vtipná komedie, ve které se nenechal zastínit ani Woody Harrelson ve své malé roličce. ()

kukuuuc10

Jsem vůči takovýmto Hollywoodským "romantikám" dosti skeptický. Takový film může vyloženě nejvíc oslovit mladé cácorky. Co na tomto snímku asi jako jediné kvituji, je to, že je založený na pravdě. Kdo kdy měl nějakou kamarádku nebo kamaráda s výhodami, tak ví, že takový příběh může končit buď velkou láskou nebo velkou nenávistí. U tohoto případu je už na začátku jasné, jak to dopadne ;-))) ()

farfalla

Film, ktorý sa prvú polovicu vysmieva klišé romantických komédií a druhú polovicu ich používa jedno za druhým. Koniec je natiahnutým ničím a záverečné titulky sú vyslobodením. Na Milu Kunis (Jamie Rellis) sa dobre díva. Justin Timberlake (Dylan Harper) sa príliš snaží. ()

Neotom

Dlouho jsem neviděl komedii, která by ve svém průběhu tak trestuhodně ztrácela na tempu. Zatímco úvodní hodina atakovala čtyřhvězdičkové hodnocení, zbytek filmu by se stěží dokulhal ke dvěma hvězdám. Potěšila cameo role snowboardového krále Shauna Whita. Verdikt: Kamarád taky rád : Hlavně nezávazně 1:1. 55% ()

Frecklie

Pokud jsem No Strings Attached dala 2*, tak Friends with Benefits musí dostat o jednu víc. Bylo to prostě o level výš, hlavně co se dialogů týče. Každopádně Justin mě bavil. Po tom, jak trapně na mě působil v Bad Teacher je teď u mě zase zpátky nahoře. Jen je mi líto, že na mě Mila Kunis působila tak protivně, je to škoda, normálně jí mám ráda. Takže klasika, neurazí, nenadchne. ()

iampatrik

60% Dá se říct, že je to obyčejná, možná až tuctová komedie.. ale tak nějak nechci jít na dvě hvězdy, kvůli ústřední dvojky, která film utáhla a pokud si člověk pustí tuhle romantickou komedii ve správném rozpoložení a za účelem "jednohubkové filmové zábavy" nebude ho těch 109 minut strávených u filmu tížit.. ()

ThomasCrown

Veľmi veľmi veľmi dobrý film s kvalitne hrajúcim Justinom Timberlakeom a sexi Milou Kunis, medzi ktorými chémia funguje dokonale. Vtipných momentov je dostatok, najmä čo sa posteľových scén týka a postupný prechod do romantického filmu nevadí, práve naopak a samotné uťahovanie si z klišé je sviežim prínosom do žánru. Skvele som sa bavil. ()

Harapes

Tak si řekneme,že budeme spolu jen spát,žádná láska,žádné city..jen sex a vše dospěje k tradičnímu americkému happy endu,kde si vlastně uvědomí,že k sobě patří(ještě že ty rodiče umí domluvit).Příjemná Mila Kunis,která ale celý film neutáhne a tak film spadá do jedné věty:"Stačí jednou vidět a víc se k tomu nebudu vracet". ()

Milodar

Umění to není, vtipné to není...co je to? Milo, proč v takové Kundovině a ještě navíc s přibuznělým Justýnem Dřevojezerem? ()

Wishkah

Bavil sem se královsky. Sice to zase jede ve vyjeté stopě (seznámení-kamarádství-pozvolná láska-velký zvrat-přehodnocení životních hodnot-velké finále), přesto je to trošku jiné. Dvojice Justin Timberlake a Mila Kunis je naprosto luxusní a chemie mezi nimi hraje na té nejvyšší úrovni. Film navíc podpořil kvalitní scénář s mnoha skvělými hláškami a scénami. Opravdu sem se bavil a tenhle film s tedy podle mě zalouží své čtyři silné hvězdy ()

Prochy38

Už jsem chtěl dát 4*, pořád jsem věřil, že to neskončí podle té jasné, klišoidní, trapné, už tisíckrát ohrané šablony a... ono nic, prostě to zase takto dopadlo. Jak byl hlavní pár velesympatický, celou dobu bylo zřejmé, jak ten film musí dopadnout. A já celou dobu věřil. To je v klidu, to musí mít na konci nějaký háček, nějaké překvapení, nějaký trumf z rukávu a budu nadšen. Nic! Škoda. ()

Xavi6

Kdo by asi tvrdil na začátku, že se z tohohle stane poměrně slušná romantika s poměrně dramatickým podtextem (otec Dylana). Já teda rozhodně ne, ale jsem rád, že se to až takhle zpravilo. :) ()

jasiska

Ok, je to ako cez kopirák ďalších 14 filmov vrátane tohtoročného No Strings Attached, ale už som sa dostala do štádia, keď od romantickej komédie originalitu ani nečakám - stačí ak sa netopím v trápnych klišé a nemám cukor až za ušami. Mile a Justinovi to spolu svedčalo, sem-tam to bola sranda a celkovo som sa nenudila, aj keď konflikt medzi hrdinami pôsobil umelo a tie hlboké rozhovory s mamičkou a oteckom nešli dolu tak hladko, ako bolo zamýšľané. ()

Crackonosc

Překvapivě docela zábavná romantická komedie a kamarádech, co si to rozdávaj s tím, že v tom nebude nic víc... Ehm... Každej ví, jak to bude. Ale je to tak nějak sympaticky udělaný, napsaný a zahraný, že mi nedělalo problém to tvůrcům sežrat :) ()