KoRner

A dal by som aj štvrtú, pretože ústredná dvojica je nesmierne sympatická. (U Mily je to jasne prečo, ale Justin sa pomaly vyškabáva zo škatuľky "spevák čo sa snaží hrať vo filmoch" na "herca, ktorému sadne akákoľvek rola") - Len keby nebolo tej poslednej gýčovitej polhodinky. ()

darwin

Otřesný Timberlake, chladná Kunis a nekonečná smršť trapných vtípků zabalených do křečovitého scénáře. Neromantická nekomedie na jedno zkouknutí. ()

figgo jr.

Překvapivě povedená komedie, která je podobně laděná jako Hlavně nezávazně ale je ve všech ohledech mnohem zábavnější a příjemnější.Taky potěší vedlejší role Woody Harrelsona a malá rolička Jasona Segela alias Marshalla. ()

hefoo

Mila Kunis + Justin Timberlake ~> asi najsympatickejšia dvojica akú som kedy videl na filmovom plátne. V rámci žánru jasný nadpriemer a určite sa zaradí medzi tie 'lepšie' komédie po boku Sexbomby od vedľa alebo Bláznivej, zatracenej lásky. Will Gluck prekvapil a zručne namiešal zábavný koktail s tými správnymi ingrediencami :) btw, Mila Kunis je neskutočne krásna. Do tých jej veľkých očí by som sa dokázal pozerať celé hodiny ak nie dni. ()

Mistickzz

Ďalšia romantická komédia o ktorú by som ani nezakopol, keby tam nehrala Mila Kunis. Dej vás neoslní niečim novým, ale nájde sa tu veľa skvelých a zábavných momentov a slušných postáv. A hlavne si treba chvíľu počkať aby vás prvých 20 minút neumordovalo k smrti, potom sa to už príjemne rozbehne. 60% ()

Nassau

Hm. Když tak nad tím přemýšlím, tak mě filmek vlastně poměrně dost bavil. Místy. Not bad. Not bad at all. (70%) P.S. Lovely Mila... ()

terin.manka

Dost dobrý a vtipný příběh. Líbili se mi vtipné scény a hlášky které zazněli ve filmu hodněkrát. Scénáristovi určitě nechybí smysl pro humor,nezklamal. Velmi hezká scéna je také když ukazuje Jamie Dylanovi New York a je tam hodně lidí a všichni začnou tančit,což Dylana potěšilo a líbilo se mu to, to samé se stane na konci filmu.V tomhle filmu se dvojce poznává spíše v posteli než někde na zahrádce na kafi. Pro někoho je snadné mít sex s úplně každým,ale v tomto případě se o to snaží Dylan a Jamie a nakonec jim stejně dojde že sex bez emocí a citů není nic pro ně. ()

klukluka odpad!

Film, ve kterým je skrytou reklamou snad každá druhá věta, jsem ještě neviděl. Nebo jsem si to u něj možná tolik neuvědomoval. Ale tady se propagovalo od telefonů, přes HBO, časopis GQ, tetování až po přístup k nemocným s Alzheimerem. Za všechno podle mě dostali škvarky. Představuju si, že to vznikalo takhle: hele hoši, tady máte seznam produktů, který do toho musíme nacpat, tak k tomu zkuste napsat nějakou omáčku. Od A do Z řemeslná práce. Bylo mi z toho na blití, doufám, že si za to Timberlake aspoň nechal pořádně zaplatit. U blbých Amíků (a asi nejen Amíků, jak to vidím tady na hodnocení) po tomhle filmu ještě získal na ceně. Že to musel vzít Harrelson, to fakt nechápu. To prohulí v ganje takový prachy? Chtěl jsem tomu dát pecku za tu erotiku, ale i ta byla příšerná- nikdy nic neukázali, sex v ponožkách, blbý kecy... Odpad! Ale kdybych dělal v reklamě, což nedělám, tak si píšu poznámky. Tohle u nás zatím neumíme. ()

Zagros

Popravdě ani nevím, proč jsem se na tento film tehdy díval. Už dopředu se mi nelíbil námět a moc ani obsazení. Nakonec jsem byl po právu potrestán ztrátou necelých dvou hodin svého času. Film si dělá srandu (občas trapnou) z klasických zavedených vztahů a hlavní pár si snaží především užívat. Jaký div, že vše sklouzne jen ke stereotypům a klišé. Když si někdo hraje na originální a není originální je to smutné. Nezachrání to ani vtipné (jen občas) hlášky, dvě hvězdy. ()

Wally

Jooo...tohle se povedlo. Trojka Woody, Mila a Justin k sobě sedli jak poklička na hrnec. Opravdu to bylo pohodové a na komedii tohoto typu i zábavné. Mila je kočka a ten její chraplák mne dostal...jedna hvězda navíc 👍 ()

Hanys_

V souboji s No string Attached nakonec jednoznačně prohrává divák, protože oba filmy jsou docela utrpení. FwB by prospělo sestříhat alespoň o 20 minut, vyškrtnout pár zbytečných postav (matka rádobyvtipný poloalkoholik a nemocný otec - to jako vážně???) a nenechat Timberlaka zpívat (myslím že nechci zase tak moc)... ..4/10 ()

Giggs

Ide len o... dalsi bezduchy, klisovity a priemerny romkom, ktorych je v Holywoode tolko ze sa daju prehrabovat vidlami. Zapadne prachom ako vsetky ostatne. ()

Rssa

O mnoho vtipnější, sympatičtější a příjemnější než pokus Kutchera s Natálkou. Těsně pod hranicí 4 hvězd, komedie pro všechny. ()

dopita

Zpočátku komedie, posléze romanťák. První polovina filmu je výborná a v podstatě bezchybná. Film má šmrnc, spád a je velmi zábavnou záležitostí. S druhou polovinou už to tak slavné není. Za prvé v jedné scéně Dylan řekne něco, co má za následek ono klasické rozhádání se ideálního páru, aby se pak mohlo velmi romanticky smiřovat. Ale jeho motivaci k takovým žvástům jsem nepochopil, tudíž to hodně smrdí scénáristickou svévolí. Za druhé finální romantická scéna mě připadala trochu přehnaná. Trochu víc. Ale jinak je film výbornou komedií s extrémně sympatickým hereckým obsazením, což je ohromnej klad tohohle filmu. Justin Timberlake je ještě spíš jen ucházející (ale každopádně sympaťák), ale Mila Kunisová je famózně střelená a jedním slovem výborná. Stejně tak některé vedlejší role jsou bezchybné, hlavně Woody Harrelson a Patricia Clarksonová. Což je pro mě velké překvapení, protože nikoho z těhle čtyř jsem nikdy moc nemusel. ()