tutulinka

Moj prv y komentar a na taky "sranec". Lenze su proste filmy, co vidite v spravnu dobu a jednoducho ich mate radi bez ohladu na predvidavost konca, bez ohladu na umelecku stranku, bez ohladu na cokolvek. Objektivne je to jeden z lepsich filmov svojho druhu. oOddychovka, ktoru si pustite, ak prave nemate naladu na nic seriozne a vazne s hlbsim myslienkovym presahom. Jednoduchy pribeh, mile vtipky a stipka typickeho klise vhodneho pre zeny. Subjektivne? Asi stale trosku verim v hollywoodske zazraky. Pre mna lepsia **** ()

Ginger25

Po dlouhé době zase jedna z těch lepších romantických komedií. První polovina je nabita humorem a vtipnými hláškami. S tou druhou polovinou je to však už horší a film se nevyhýbá obvyklým klišé žánru. Nicméně chemie mezi hlavními představiteli funguje skvěle a celkový film působí docela sympaticky. Dávám 3 (a půl) hvězdy. ()

Luckyman

Veľmi pekné a celkom zábavné. S priateľkou sme sa na tom dobre nasmiali. To sa ale dalo čakať, že keď ide len o sex, tak vlastne skôr či neskôr už nejde len o to, ale jeden alebo druhý človek sa do toho druhého zamiluje a to celú vec len komplikuje. ()

aLCaP0Ne

Príbeh o "láske" alebo o tom ako to môže v dnešnom svete môže a nemusí medzi mužmi a ženami fungovať ale, že sa to vždy u jednej strany po čase zvrtne to je snáď každému jasné.. Romantická komédia v podaní Mily a Justina je naozaj príjemná a že pôsobia tak reálne tomu sa mi ani nechce veriť.. 80% ()

Pathrose

Tak myslím si, že je celkem jasný každýmu jak to všechno dopadne, ale přeci jen hlavně kvůli JTmu a Mile Kunis tohle bylo prostě o třídu výš. Mezi nima to celou dobu a hlavně na začátku pořádně jiskří a vypadá to oproti obdobným komediím aspoň trochu spontáněji. Po dlouhý době, kdy jsem viděl pár thrillerů jsem shlédnul komedii a jsem rád, že jsem si vybral zrovna tuhle. ()

vikino1

Jedna z mála amerických komedií, která mě za poslední roky vnutila úsměv na tvář.. Teda neee, že bych se hlasitě smál, ale i tak u romantických komedií tohle u mě nebývá zvykem. Teen publikum si sice myslí, že by to možná takhle mohlo fungovat, no my už trošku starší víme, že je to jen pohádka, která by takhle v reálu nemohla fungovat vůbec. Justin vyloženě nevadí, Mila je kus i když její poprsí ještě asi neprošlo žádnou plastikou... Ale jo, proč ne... ()

sarfian

Prvá polovica filmu bola pre mňa nudné utrpenie. Druhá polovica už sa celkom dala a to hlavne vdaka vtipným hláškam, inak ide o tuctový romantický doják pre osoby nežného pohlavia, ktorým chýba romantika v ich životoch, tak si ju užijú aspoň tu. To sa jedná pravdepodobne o 99% smútiaceho nežného pohlavia. VIDENÉ 1x ()

Petulka88

Konečně romantická komedie, která se nebere tak úplně vážně a která pro drsnější slovo nejde daleko. Ikdyž očekávanému konci se nevyhnete... ()

Hunadarik

Musím aj ja pridať komentár k tomuto pre mna úžasnému filmu.Mila kunis sa mi vdaka tomuto filmu (a neskôr vo filme Ted) zaradila do top 3 herečiek vôbec.Timberlake už vo filme In Time pôsobil veľmi dobre , no v tomto filme zažiaril.Neviem prečo ale bolo to niečim výnimočné , malo to v sebe niečo čo veľa filmom chýba a čo človeka zaujme.No a čo že to končí štastne ako väčšina filmov., ten príbeh ma dostal.Fakt dobre zahraté , emócie a scény , dialogy .. Toto je romantická - komédia!. (Ano , Mila je kus :) ) ()

cafu94

Po natočení Friends with Benefits, se tato komedie zařadila mezi mé nejoblíbenější :). Will Gluck přesně věděl, že mi tenhle snímek padne do oka :). Skvělý scénář, skvělý pár, tvořící, Mila Kunis a Justin Timberlake. Miluji jejich intriky, zkrátka dvojice, jak se patří. ()

Ceberus

V podobně rozumných mezích jako Hlavně nezávazně. O Timberlakovi už vím, že hrát umí, takže jsem z obsazení zpěvákem neměl žádné obavy. Mila Kunis nezůstává pozadu, a tak se z toho nakonec zrodil pohodový film, který neurazí ani neunudí. ()

roses_Andy

Nic moc scénář, každý ví, jak to dopadne, ani to takhle v životě moc nechodí, Justinovi a Mile jsem to prostě nevěřila. Dvě hvězdy za nějaké ty lepší scény, který je ale málo. ()

mira.l

Justin Timberlake sice není mým oblíbeným hercem nebo lépe řečeno vím z jednoho koncertního DVD Madonny, že tenhle člověk existuje coby zpěvák, ale tím to pro mě končilo. Musím ale upřímně přiznat, že i jako herec se neztratí, protože tohle se mi hodně líbilo, a že i Amíci v dnešní době umí udělat komedii, která, ač na už x-krát omleté téma, je poněkud netradiční. Mila Kunis je krásná holka s jiskrou nejen v jejích nádherných obrovských očích, od nichž se odtrhává pohled fakt docela těžko:). Od jejich prvního setkání bylo patrné, že to mezi nimi bude pěkně jiskřit, že bude složité zůstat jen u nezávazného sexu přesně podle rčení "kamarád taky rád:)" a bylo vidět, že chemie mezi nima fungovala na výbornou. Celá sekvence toho jejich prvního "tenisu" okořeněná výbornými hláškami prostě neměla chybu:). Samozřejmě že muselo v průběhu děje dojít k částečné odluce, protože "ten bordel v hlavě by ani doktor neporovnal", aby pak mohlo dojít k závěrečné usmiřovací scéně na nádraží. Ano, je to sladké, otřepané a jánevímcoještě, ale tohle prostě fungovalo velmi dobře od začátku do konce, takže velkoryse nad tím přimhouřím oko, přece to muselo skončit dobře. A koneckonců, proto je film zařazen do žánru Komedie / Romantický. V neposlední řadě musím zmínit dvě věci, a sice vedlejší role Patricie Clarkson a Woody Harrelsona, její maminka stejně jako čtyřprocentní kolega byli taktéž výborní a taky krásné záběry New Yorku, je vidět, že i tohle velkoměsto má svoje kouzlo. V bonusových materiálech k DVD je vidět, že Justin i Mila si natáčení užívali, ať už to bylo ve scénách na ulici, v ateliéru nebo v posteli:). Na závěr snad ještě jedna poznámka. Trochu mě mrzí, že tu nedostala víc prostoru Emma Stone, mohlo to být ještě zajímavější, nedávno mě v Panna nebo orel rozhodně nezklamala:). ()

josieaddms odpad!

Film o tom, že spolu dva spí, až se do sebe zamilují... Jak nemožně originální! Mně tyhle problémy naší generace, které se týkají lásky, sexu, intimity a celkově vztahů vůbec nezajímají, protože mě tahle pokroucená morálka nebaví. Timberlake mě taky nebere, takže nezbývá, než dát jeden upřímný odpad. ()

gemi

Pečlivě jsem počítal, kolikrát se při této komedii zasměju. Ani jednou! Dokoukal jsem to jenom proto, abych zjistil, jestli druhá půlka filmu bude stejná pruda jako první. A fakt jo... Všichni se tak hrozně snaží a afektovaně přehrávají, až je to celé trapné. ()