Bezmenny

Komédia, ktorej nechýba tempo a ani vtipné dialógy. Len občasne ich je tak veľa, že sa v nich človek stratí. Záveru ale niečo chýbalo a ani hudba, ktorú nám pustili na konci, aby sme mali po filme pocit príjemne stráveného času nepomohla.... ()

-henry-

Ty voe, to bylo tak naspídovaný a cool sebereflexivní, až mě to nebavilo. Nepociťoval jsem mezi hlavní dvojicí chemii a celej newyorskej vesmír byl pro mě děsně odtažitej. I když se tvůrci těmito prostředky (zcizováky) snaží navodit dojem, že možná nepůjde o klasickou romantiku s jasným koncem, koho to ale nebaví, ten vidí, že příběh přesně kopíruje zajeté schéma. Super pointa by byla, kdyby se Timberlake vrátil ke své bejvalce - bylo by v tom všechno: překvapení, přesah a konečně kus životnosti :) ()

GudMen

Nejprve zesměšňuje žánr jako takový, aby se posléze stal jeho obětí a pošel v louži nepřirozenosti a zbytečné prudérnosti. ()

TommyDiamond

Vtipná, mladistvá a svěží romantická komedie, která vyčnívá z průměru. Naši hlavní dva hrdinové vytvořili dobrý tandem, který uměl pobavit. Hlavním plusem pro mě byly sarkastické a uštěpačné poznámky. Asi největší klišé u filmů tohoto typu je, jak jsou ti mladí lidé movití a pracovně vytížený. I když vlastně nic nedělají a nebo tím co dělají by si takový luxus dovolit nemohli. Nejhorší scéna byla, když Jamie (Mila Kunis) seskočila z hollywoodského nápisu pouze v žabkách. Ten vystřižený záběr dopadu napověděl, že to je pořádný nesmysl. I přes všechny zápory se mi film líbil. Celkově 80% ()

Judy24

Ach jo, zpětně přemýšlím, proč jsem se na ten film vůbec rozhodla podívat. Stačí si předčíst (originální) název a víte přesně, o čem film bude a jak skončí. Zřejmě na mě mělo zdejší červené hodnocení dotlačující efekt... Mě to nijak zvlášť nebavilo, v půlce scén jsem si jenom řikala: "Do deseti minut přijde zvrat, který xxx." a přišel. Vypočítala jsem si, jak dlouho asi trvají titulky a věděla jsem přesně v jaké části filmu, se zase dají dohromady. Chemie mezi nimi je, Mila je navíc vážně roztomilá a překvapivě se mi líbil i Justin, ale bylo to jak špatná (nastavovaná - nemocný tatínku) bramborová kaše. A já chtěla takovou, kterou sice znám, ale stejně mě překvapí tím, jak je vlastně dobrá. Takže znova - proč že jsem si to vůbec pustila?! ()

KdG

TImberlake je ubohej a Mila Kunis je sice kočka, ale hraje pořád stejnej výraz. Dost mě taky mrzelo, že nám nic moc ze svého těla neukázala. To je jako bych se díval na film o slonech a za celou dobu by neukázali záběr na chobot. ;-) No a konec filmu (resp poslední třetina) je tak trapný že si moc trapnějších konců nepamatuju. ()

Lobotommy

Romantický film o tom, že Dylan nechce žádný vztah a Jamie chce akorát takový jako ve správném romantickém filmu. Oba si dělají legraci z romantických filmů tím, že se stávají součástí všech okázalostí, které jsou v romantických filmech. No... romantický film :). Ale pobavil mě, rozesmutnil mě a dojal mě. Takže to bylo dobré. ()

Paviozo

Jedna z lepších romantických komedií. Hlavně úžasná Mila Kunis a její překrásné oči. Justin hraje relativně dobře. Sice je to plné klišé a jasný konec, ale ruku na srdce, to se přece od romantických komedií chce. Výborná oddechovka před spaním. ()

Zombiepod

Ďalšia hollywoodska romantická komédia? Preboha, aspoň to neni od Sandlera. Ale priznám sa, bol som priam zaskočený. Taký dobrý, milý, a hlavne úprimne pôsobiaci humor zmiešaný s romatikou sa tak často nevidí. Objektívne uznávam, že je to všetko okukané, a mnohým film nič neponúkne, ale ja som si v ňom našiel veľa. Navyše môžem s pokojným svedomím vyhlásiť, že z otravného speváka Justina sa stal (spolu s výkonom v Social Network) slušný herec. A Woody bol jednoducho znova a znova geniálny ! Škoda len toho záveru, ktorý strácal to skvelé tempo ktorým film sršal celý čas, no čo sa predsa od romantickej komédie dá aj iné čakať? :) ()

VvV14

Vtipně natočená rutina. Ano, zápletka byla trochu jiná než normálně, ovšem osnova celého příběhu se nemění. Vtipné pasáže střídaly trapně předvídatelně se rozvíjející momenty. Nic zvláštního, ale přece líbivé. ()

Bounded

Romantická komedie, která nemá ambice ani kvalitu, aby se zařadila k nejlepším v žánru. Lehký nadprůměr je to jen díky dobrému obsazení. Doteď nevím, jestli je smutné nebo vtipné, když Woody Harrelson říká, že je "Strictily dickily." ()

Chasida

Další z filmů podle osnovy "friends with benefits". Kdyby to nebylo tak předvídatelné, tak by to bylo lepší. Ale stále pěkně koukatelné a dobrá zábava. Ale Natalie s Ashtonem se mi líbili více :) (60%) ()

rialilly

Čekala jsem od toho něco víc, takže mě film trochu zklamal. Jinak to ale nebylo špatný, bylo by to tak na 2,5*, a Justin byl skvělej. Taky jsem byla ráda, že si tam chvíli zahrála i Emma Stone a že se ve filmu objevil i Woody Harrelson. ()

Václavička

Vtipná a originální romantika. Poslední hvězdu ubírá Justin Timberlake, který je sice o trochu méně slizký než jindy, ale nemít vedle sebe Milu Kunis, zhoupne se někam ke dvěma hvězdám. Dohromady jim to šlo, to musím uznat. ()

chicab8

Trošku inteligentnější komedie vhodná pro otřesně nudné a deštivé odpoledne, neurazí, ale nic světaborného to také není. Zpočátku si tropí žerty z ostatních romantických komedií, přičemž pracuje s naprosto stejným modelem a je stejně tak předvídatelná. Jak jsem řekla ze začátku, neurazí, ale ani nevytrhne. ()