ER

Tohle mi sedlo a film jsem viděl opakovaně. Chemie mezi oběma funguje, humor taky a příběh stojí pevnýma nohama na zemi. ()

DD

První akt slibuje poněkud chytřejší rom-com. Naťuknou se klišé hollywoodských romantik, pravidla žánru atd. ale potom cvak a máme tady klasicky tupoučkou záležitost se všemi "zvraty", které k tomu patři. Škoda, po Easy A bych čekal od Glucka víc. Timberlake hodně slušně, Kunis nemusím. 5/10 ()

RajCZitko

Odpočinková komedie, na kterou musíte mít náladu vypnoutmozek a nad ničím nepřemýšlet. Takže to není nic moc pro náročnější diváky. Můj osobní názor pak je, že se do tohoto filmu totálně nehodil justin timberlake. Nevím proč, ale přišel mi daleko víc teplej než Woody. ()

Armageddon

Po filme "No strings attached" prišli Friends with Benefits so skoro rovnakým námetom. Avšak tu nehral otravný Kutcher a Timberlake, ktorý mi do role sadol. Vidno, že si sadol aj s Milou ale osobne by som chcel vedieť aké by to bolo s Natalie Portman. Woody ma prekvapil, po postave Zombiekillera (tam som ho videl naposledy) si zahral teplého športového redaktora. Postava by bola fajn ale tie hlášky. Mohli ubrať z nich. ()

dj_kure

Když to vemu hodně stručně, jde o naprostou pohodovku která mimochodem nepřekonala "Hlavně nezávazně." Kutcher a Portman jsou minimálně o půl hvězdy lepší. ale pořád se u toho člověk slušně zasměje ;) 60% ()

mirak2

Prva polhodina je nadupana five stars komedia a potom to trochu sklzne do trochu lepsej romantickej komedie. Kazdopadne slusnych 80%. Velmi svieze... ()

DadysGirl

Vtipné, hravé a romantické... Dostala jsem přesně co jsem chtěla... A muži si jistě užijí sexy a nádhernou Milu, zatím co, já musím přiznat, že Justin nějak zmužněl a dá se na něj koukat... ()

Jerry_87

Film ma veľmi príjemne pobavil, aj keď neprináša nič nové. Hlavne keď sme v tomto roku niečo podobné už videli vo filme "No Strings Attached". Keby som si mal medzi nimi vybrať, ktorý si pozriem ešte raz vyhral by tento. Timberlake potvrdil, že hrať naozaj vie a pre mňa je určite lepším hercom ako je Ashton Kutcher a to nielen v porovnaní týchto dvoch filmov. A čo sa týka Mili Kunis tak tá je minimálne tak sexy ako Natalie Portman, no vidím to tak, že si idem dať ešte raz Black Swan :). 6/10 ()

johhny007

Tento film mi připomínal film s Natalii Portman a Aschtonem Kutcherem - Hlavně nezávazně ,ale to asi každému kdo to viděl ;) narozdíl od něj byl tento film vtipný a měl grády! i dost odvážné lechtivé scénky :) Dobrý film na odreagování a hromada vtipných scén 7/10 ()

odvedle

Prvá polka dobrá, film ma šťavu a sexappeal z hercov len tak srší, druhá ale značne pokrivkáva, otázka je, či sa vôbec v rámci žánru dá natočiť inak. Za nevyváženú porciu zábavy a nudy 60%. ()

Euchrid

Pohodovovka, která není až tak vtipná jako přirozená a zábavná. Gluck je její eso v rukávu a jeden z nejlepších komediálních režisérů současného hollywoodu. ()

sigi2

Nemám rád romantické komédie. Mám rád DOBRÉ romantické komédie, ktoré sú, ako všetci vieme, na filmovom trhu absolútne nedostatkovým tovarom. Preto ma sakramentsky potešil film, ktorý odsýpa takým tempom, že si človek ani nestihne uvedomiť jeho stopáž, plný vtipných a originálnych dialógov, s dobrými a sympatickými hercami v hlavných a vtipnými a zábavnými hercami vo vedľajších úlohách. Keďže ide o žánrovku, odpustíme mu klasický dramaticko/romantický záver a z kina odchádzame s dobrým pocitom. Napriek tomu, že sme práve videli romantickú komédiu. :-) ()

Lukaso1

Kdo čeká živou originální komedii se sympatickou dvojicí tak bude trochu zklamán, snímek funguje tak nějak na půl. Někdy se skvěle bavíte, někdy zase nuda, houpačka se tady houpe hodně rychle a nezachrání to ani pěkné natáčecí lokality či sympatická titulní dvojka. Já čekal víc a toho jsem se bohužel nedočkal. ()

Evii.B

Pěkný film, už začátek vypadal opravdu skvěle a líbil se mi tam hlavně skvělý střih. Samotná hlavní dvojice působila opravdu přesvědčivě, nechyběli ani vtipné scénym, ale bohužel neoriginální konec, který asi všichni čekali. Ikdyž nemumím si představit aby to dopadlo jinak než happy-endem. Příště bych vynechala postavu podle mě trapné maminky a nehodící se příběh nemocného otce. ()

Frank1e

Hodně zajímavá komedie s opravdu chytrými dialogy, která pobaví, i když se jedná o velmi ohranou písničku, jenž můžeme sledovat na každém rohu a téměř v každé romantické komedii. První polovina filmu mě doslova uchvátila a krásně rychle ubíhala. Bohužel od poloviny už to opět začalo upadat do starých a známých kolejí. Konec klasický, přesně jak se na takovýto film sluší a patří a o kterém jsme věděli už na začátku, že příjde. Co říci více? Skvělý Justin a nádherná Mila Kunis s opravdu vtipnými dialogy v první polovině filmu a staré známé klišé na konci. Vyzdvihnout musím taky opravdu povedenou hudbu. Čtyři hvězdy si určitě zaslouží. ()

sulda007

kdo by to řek, on to je vážně celkem dobrej film, nic přeslazenýho /konec se nepočítá :D/, vtipné dialogy, hezcí lidé, téma blízké, ... + jako bonus, baví mě, že když slavně doposlouchám tu většinou dobrou písničku při titulkách, bafne na mě nějaká zvěrečná sranda! ()

baltik

Vždyt ono je to vtipné, prosté a jednoduše se bavíte.. Příběh se dá celkem snadno odhadnout ale je vám servírován v příjemném tempu. Vtípky jsou povedené a filmu sedí. PS: Pokud se na film koukáte s osobou něžného pohlaví tak pozor na jednu citlivou secénu při obětí. Stačil mi jeden blbí pohled a bolelo to ještě celý týden potom! :) ()