Lebowsky

Skvelá komedia tie hlody čo tam hádzaly nemaly chybu, škoda že len do prvej polovice filmu . Výkony Justina a Mily no k tomu asi netreba nič písať :).:D Ale napíšem Justin ako inak parádny výkon. Neviem prečo ale ku koncu si ho neviem nejak vžiť do roly toho zaľúbeného muža proste mi tam nejak nepasoval (toto sa týka iba konca). Mila zaiskrila na svoju rolu si sadla ako mucha na lep :D. Tá druha časť no tu už sme sa vrátily zase nazad medzi melodrámy až na par vtipných poznamok nič moc, ale nadšenie z prvej polovice spolu z par vtipnými scenami z druhej mi udržaly pekný zážitok do konca odo mňa 4* :) ()

mikhail

Priznám sa, že od začiatku som k tomuto filmu pristupoval s dešpektom. Smršť dialógov, ktorá sa spustila nasvedčovala tomu, že sa autori snažili o konverzačnú romantickú komédiu so sympatickými hercami. Scenár a dialógy však zlyhali na celej čiare. Afektovanosť hlavných postáv postupom času naberala na neuveritelnej intenzite. Je to hlavne "one man - one woman show". Z hercov odviedol vyšší štandard iba Woody Harrelson (veľmi vtipná a dobre zahraná postava). Mila je len afektovaná, ale Justin je k tomu hrozne presladený a uprostred filmu som toho mal už naozaj dosť. Dopozeral som to silou vôle a nezachránil to ani veľmi predvídateľný záver, ktorý sa ničím nelíšil od podpriemerných hollywoodskych komédií. Hodnotenie: slabé 2* ()

ikilledjenny

První polovina byla skvělá, vtipná, plná úžasných dialogů. A pak mě to přestalo bavit. Příště bych se vyhnula citově vyděračské části s tatínkem. Mila je krásná a Timberlake překvapil. Umí hrát. ()

RobbieM@N

Dialogová smršť, která se neštítí ani tabu o špatném močení při erekci...opravdová lahůdka, jak už to někdo někde popsal - tohle ženská prostě napsat nemohla.... Zesměšnění všech patetických konceptů, které většinou jsou zapracovány do podobných filmů, jde scénáři velice dobře, i když se stejně klišovitému rozuzlení nevyhne. Timberlake a Kunis jsou spolu sehráni mnohem lépe než Portmanová s Kutcherem a nebýt toho chybného článku v podobě Jenkinse, dostali by i 4*. ()

Lennie

Hledat originalitu je celkem zbytečné. Snímek plný klišé a falešné romantiky, ale taky plný Justina Timberlaka (který se mi vážně, ale vážně zamlouval nejen jako chlap, ale i jako herec), vtipných rozhovorů (Proč nikdy nenatočí film, který se odehrává po závěrečném polibku? - Ale natočili, říká se mu porno.) a pohody. ()

LucTheGreat

ÚVOD. Andy se rozchází s Milou: ONA: "To proto jsi přišel pozdě? Nevěděl jsi, jak se se mnou rozejít?" ON: "Ne, ne, nemohl jsem se rozhodnout, co si vezmu na sebe." ONA: "Vzal sis tenisky a mikinu s kapucí..." ON (s úsměvem): "Jasný." ... Emma se rozchází s Justinem: ONA: "Tebou to není. Vůbec. Chyba je u mě. Už tě prostě nemám ráda." ... Docela prdel, co? Taky si myslím, jsem se smíchy válel až za ušima. Friends with Benefits chytají od první se-kundy zběsilé tempo, které si udrží celých prvních 2 minuty. Ale nebojte, aj těch posledních 107 minut je docela fpohodě. Justin je totiž nádherný hošan, jehož sladkou prdýlku a oholený hrudník budete chtít laskat, Mila je překvapivě sladká a sympatická, i když má fakt děsivě velké oči, do toho hraje pohodová muzika a nezávazně se šuká.. Co chtít víc? Třeba Richarda Jenkinse s Alzheimerem, aby bylo čemu se smát? Máte to mít! Nebo snowboardistu Shauna Whitea, který jezdí na prkně, a tak je hrozně fpohodě? Máte to mít! A nebo třeba pornohvězdy Sashu Grey a Jennu Haze ve 30minutové spektakulární lesbické scéně odehrávající se v kosmickém prostoru, kde na sobě obě půvabné herečky mají jen přilby, aby nechcíply z nedostatku kyslíku?? Tak o tom si musíte nechat zdát... Tuhle pro děj zásadní scénu totiž tvůrci nakonec vystřihli, v důsledku čehož logicky Friends with Benefits vypadají lehce nedotaženě. Ale to je fpohodě.. 75 % ()

Kopite

Od filmov ako je tento vždy presne viete, čo môžte očakávať, a teda nijak výrazne nesklamú, inak ale stereotyp. ()

situs

Škoda, o co víc první polovina disponuje nadprůměrným situačním a konverzačním humorem, to se druhá snaží dohnat nevynecháním snad ani jednoho otřepaného klišé. ()

Eilem

Nevidane spojenie hercov Timberlakea a Kinus sadli si neskutocne clovek by im aj uveril ze su normalny par. Dobre napisane dialogy.Dobre , v dobrom uletene. v tomto zanre urcite prijemne osviezenie. 7/10 ()

Renie42

Tak od tohodle filmu jsem očekávala hodně a vůbec mě nezklamal. Vtipný příběh, který hezky plynul, stále se tam něco dělo. Mírně mi to připomíná Hlavně nezávazně, ale tohle je o 100 % lepší. ()

Jerris008

Bože.. tam bylo takových klišé, že se mi chvílema chtělo zvracet. Mila do hlavní role nepatří. Je krásná, na tom se dá stavět, ale ne na její afektovanosti. Justin skvělý (nikdy jsem ho nemusela), příběh děsný, "vtipné" scénky samoúčelné, konec předvídatelný. Film "Hlavně nezávazně", který má podobné téma, letos úplně stačí a dalo se na to alespoň koukat. ()

MaxForValue

Bolo by chybou považovať Friends with Benefits za obyčajnú romantickú komédiu. Jasné, celé je to veľké klišé, ale na rozdiel od "obyčajných" romantických komédii je tu oveľa viac drobností, ktoré toto dielo povyšujú nad tie typické. V prvom rade je to ústredná dvojica medzi ktorou to úžasne klape, skvelé vedľajšie postavy (hlavne Woody Harrelson), cameo úloha Masiho Oku či skvelý "tanečný" nápad. V tomto žánri rozhodný nadpriemer a celkom príjemné prekvapenie nielen po režisérskej, ale hlavne po scenárístickej stránke. ()

jayman

To isté, ako každá iná rom-kom, ibaže so sviežimi tvárami. Nebolo to zlé, dokonca na konci hrala veselá hudba, aby ma presvedčila, že som sa vlastne skvele bavil, no bol som silný a nepodľahol som a zajtra si už na to nespomeniem. Tri hviezdičky. P.S: W. Harrelson je skvelý kdekoľvek sa objaví ! ()

sniperjozef

Pro mě velmi zábavný snímek. Chemie mezi Justinem a Milou byla dokonalá, oběma role sedla jako ušitá. Plus velmi originální nápad, který je ještě dobře zpracovaný. 80% jako vyšitých...:) ()

curfew77

Čekal jsem málo a dostal kupodvu docela dost. Ďábelské hláškovací tempo z první půlhodiny sice filmu nevydrží, ale přesto si FRIENDS WITH BENEFITS uchová příjemně vysoký level. Dialogy ústřední dvojice jsou totiž zhusta opravdu vtipné, Justin potvrdil už v THE SOCIAL NETWORK, že hrát umí - Jump od Criss Cross v jeho podání je dokonalé! - a scénář si navíc tu a tam dovolí i mírně nekorektní či nevýchovné záležitosti (posezení na hollywoodském nápise). Jen ta módní dějová linka s tatínkovým Alzheimmerem měla hned při psaní zmizet ze světa. 70 %. A... kdyby si s Milou Kunis prohodila své cameo Emma Stone, bylo by to za 80! :) ()

HaiWithLove

Překvapivě dobré, né-li skvělé. Sakra, musím se naučit nesoudit podle prvního dojmu. Mila Kunis ani Justin Timberlake rozhodně nepatří mezi mé oblíbence, spíš naopak. Ale ve filmu působila Mila překvapivě sympaticky a Justin roztomile. Dokonce jsem se i smála - nahlas smála! což se neděje moc často. Líbili se mi dialogy, bláznivá matka Jamie, Justinovy pěvecké okamžiky. Až budu mít špatnou náladu, pustím si toto :) ()

yaqwsx

Všichni okolo mě mi tento film doporučovali, doslova o něm básnili. Upřímně? Jsem zklamaný. Nebylo to špatné, prostě jsem jen zklamaný. Čeklaj sem bůhvíco, dostal jsem však "jen" doboru romantickou komedii se šmrncem a spoustou klišé. Ten šmrnc jí dostává ústřední dvojice a pár podařených vtípků. Celé to má spád, ale už od začátku je člověku jasné kam to míří a co se přesně stane. Ode všech jsem byl hodně nabuzený, a tak mě zklamal klasický happyend. ()