Hovado

U nás stále mnohdy nedoceněná show, která má skvělý produkční tým. A show má světový lesk. Jen to mnohdy ,,zabijou" někteří talenti... ()

FireTight

Já vím, hodnotit po první dílu se nemá, jenže Česko Slovensko má talent zadupalo Talentmanii naprosto do země a možná ještě hlouběji. Začíná to už u prezentace, kdy Prima a Jojka nevsadili na nějakou über live show, ale hezky komorně a "klasicky" nasadila první castingový díl (a rozhodně nemám potřebu se na casting dívat do zblbnutí pět dní v kuse!) 1-0 Druhým gólem jsou moderátoři, Mareš to prostě nestíhá a snaha něco zachraňovat svými "vtipy", to fakt ne, tomu se můžou smát maximálně tak puberťačky a možná ani to ne... Duo Jakub Prachař a Martin Rausch jsou super a dokonce jsou i občas vtipní (což se u lokálních moderátorů těchto soutěží zas až tak neočekává)! 2-0 Porota - na co zkoušet nějaké experimenty, kdy mají čtyři porotci jenom dva hlasy a jeden diváci? Zbytečnost, klasický styl je lepší... Navíc, na slovenském porotci Jaroslavovi Slávikovi je vidět, že ve své branži opravdu něco zažil a zatím dost věcně a trefně komentuje všechna vystoupení. 3-0, konec zápasu ()

haWranka

Nebudu hodnotit po prvním dílu. ALE zatím mě to zaujalo. Za to může především sympatická dvojice moderátorů a hlavně pak Jan Kraus a Jaro Slávik (jenom tu Bílou bych vypustila, při každém jejím zaječení mi trnou uši). Teď jsem jen zvědavá, jestli postoupí někdo pro mě zajímavej a bude mít cenu sledovat dál. --- Dokoukala jsem, byla jsem spokojená a na některá vystoupení (např. Richard Nedvěd) se občas zase ráda kouknu. ()

tančísvlky

Áno , tak to má vyzerať . Má to nápad , atmosféru , hlášky , učinkujúci . Toto sa podarilo ... Už len pre Mako!Mako a Chebejet sa to oplatilo pozerať ..."Zvýším hodnotenie vlastne kvôli víťazom Dae Men , absolútna dokonalosť so záverečným vystúpením s anjelom a vlastne aj skvelou porotou , moderátormi , vizuálom , krásne , toto sa skutočne podarilo ..." ()

mudvayner

> Nápad: Prima zakoupila licenci na světově velice úspěšnou reality show "Got talent", jejíž britská původní verze je opravdu povedená, originální a zábavná. Britain''s Got Talent sleduji pravidelně, takže mám s čím srovnávat. Geniální tah Primy a Jojky může potopit jen jedna věc - novácké ovečky bažící po nevkusu a kýči. > Moderátoři: Kuba Prachař je fajn herec, mladá krev. V roli moderátora je neokoukaný a krásně do konceptu zapadá. Je svěží, vtipný, živý. Jeho slovenský kolega Pyco mu dělá skvělého společníka, přesně po vzoru BGT. > Porota: Jan Kraus je pro mě obrovská osobnost a poslední dobou jeho hvězda stoupá velice strmě. Po úspěšné talk show na ČT 1 "Uvolněte se, prosím" se stěhuje na Primu, kde startuje jako porotce v ČSMT a bude zde mít i vlastní talk show. A vzhledem k tomu, kam se Prima poslední dobou ubírá, můžeme čekat zajímavý a ještě otevřenější pořad. Lucka Bílá je asi nejslabší článek poroty, ale někdo hodnější tam být musí. Akorát holka nic nevydrží, má dost slabý žaludek. No a neznámá tvář Jaro Slávik působí velice charismaticky a hlavně ví, o čem mluví. A od toho tam také je. > Prostředí & etc: Prima se držela originálu jak to šlo a není to chyba, naopak. Prostředí divadla působí na úrovni a prostorně, uvolněně. Celý koncept je převážně kopií originálu a na funkčním stroji není třeba nic měnit. > Resumé: TV Prima se poslední dobou dost zvedá ze stínu Novy. její program Prima Cool si udržuje nadprůměrnou úroveň výběrem úspěšných zahraničních seriálů, na které bysme jinak čekali dalších deset let. Vyvolenými nováckého Velkého bratra pěkně vyškolili a u Talentmánie očekávám ještě větší propadák. Už z důvodu, jak špinavou hru Nova hraje, viz mediální masáž v jednom nejmenovaném bulvárním denníku, která háže na ČSMT špínu všemi způsoby. Fandím vkusu, fandím originálu, fandím kvalitě = fandím Primě a ČSMT. A úplně závěrem: kvalitu pořadu nedělají vystupující, ale právě to všechno okolo. ()

dEst28

Zatím podle očekávání slabší než britská verze, ovšem prima má u mě obrovské + za to, že to udělala na chlup stejně jako v Británii. Líbí se mi slušně vybraná porota, i když je až moc schovívavá, což je špatně a moderátorská dvojice Prachař / Pyco sice nedosahuje kvalit Anta & Deca, ale i tak se mi na tom postě poměrně líbí. ()

Tyna31

jsou to spíš takové 3,5*. Fajn porota, příjemní i když docela nervozní moderátoři. Talentmania se může jít zahrabat :) ()

Oonika

Mám tyhle soutěže ráda :) a Prima to navíc dobře uchopila! Asi se budu opakovat, ale moderátoři úchvatní a porota jakbysmet :) Myslím, že zase jednou Nově vytřeli zrak!! ()

marek86

Velký problém byl, že tento pořad přišel na české obrazovky příliš pozdě, takže již skoro každý divák věděl o co se jedná a již ho nemohlo skoro nic překvapit. Přesto jsem se u české verze velmi bavil a také kvituji kvalitní výběr poroty. Moje hodnocení 7/10. ()

greigor

Je to asi o něco lepší než talentmanie, ale stejne se to nedá srovnat s originálem z Británie. Kraus to teda docela zvedá, přesto mě to moc nebavilo. Dva díly mi bohatě stačily. ()

matt85

Takhle se to dělá! Zábavné, dojemné, inteligentní a né tak bulvární jako Nova. Československý skvost zábavy. ()

Ceberus

Je to něco trošku jiného než všemi proklínaná Superstar (proto dvě hvězdy místo jedné), na druhou stranu pokud se to začne podobně opakovat, pak z toho budou na větvi znovu téměř všichni kromě skalních příznivců. ()

fallanga

Občas se najdou zajímavé výkony, ale hlavním tahákem jsou trollové a trotlové, kteří tam chodí a starají se o veškerou zábavu. ()

samkko

Já tuhle kravinu prostě miloval, všechna ta trapná a otřesná vystoupení vás vždy zahřejou u srdce. A ještě víc vás zahřeje, když se pořádně vytočí naše milá porota. ()

playboy_05

Neokoukané, originální, a hlavně s novými neokoukanými tvářemi, které jsou 1000x lepší než ultra-trapný Leoš. Nemusí mě to bavit, nemusím to sledovat a ujíždět na tom, ale rohodně tomu budu fandit víc než Talentmanii...Prima umí i bez milionů na reklamu a Mareše. Těch 5 hvězd je samozřejmě nadsazené hodnocení, ale oproti té Novácké trapnosti je to skoro na Zlatý Globus ()