Vychovávat Hope (TV seriál)

Raising Hope

Komedie / Rodinný / Drama

USA, 2010, 88x21 min

Sharone Meir

Danny Lux

Lucas Neff, Martha Plimpton, Garret Dillahunt, Shannon Woodward, Cloris Leachman, Kate Micucci, Gregg Binkley, Ryan Doom, Bijou Phillips, Jermaine Williams, Ethan Suplee, Lou Wagner, Eddie Steeples, Skyler Stone, Jason Lee, Amy Sedaris, Phill Lewis, Jaime Pressly, David Krumholtz, Greg Germann, Mason Cook, Gary Anthony Williams, Sean Bridgers, Richard Hilton, Natalina Maggio, Michael McCafferty, Valerie Mahaffey, Brandon T. Jackson, Sam McMurray, J.K. Simmons, Paul F. Tompkins, Kent Avenido, Mary Lynn Rajskub, Danny Masterson, Richard Dean Anderson, Wylie Quinn Anderson, Jonathan Kite, D.C. Douglas, Patton Oswalt, Michael Cassidy, Andy Umberger, Stephen Root, Bree Turner, Shirley Jones, Lee Majors, Karl T. Wright, Andrew Dice Clay, Elijah Nelson, Fred Willard, Philip Tan, Dale Dickey, Ashley Tisdale, Chris Pontius, Katy Perry, Mary Birdsong, Kara Taitz, Vivica A. Fox, Travis Van Winkle, Desi Lydic, Anthony Anderson, Ed Begley Jr., Jackie Hoffman, Amy Hill, Marcus Folmar, Izabela Vidovic, Tichina Arnold, Alisa Hensley, Michael Scott Allen, Melanie Griffith, Tippi Hedren, Jenny Slate, Marcus Choi, Wilmer Valderrama, Leslie Jordan, Chris Klein, Mary Gross, Leann Hunley, Christopher Lloyd, Phil LaMarr, Elsie Kate Fisher, Mike O'Malley, Liza Snyder, Luke Perry, Nadine Velazquez, Timothy Stack, Hilary Duff, Jason Kravits, Kevin Covais, Jolene Purdy, Drew Powell, Jorge Diaz, Christopher Frontiero, Arturo del Puerto, Brian Doyle-Murray, Sarah Domin, Barak Hardley, Nick Armstrong, Kerri Kenney, Kaitlyn Black, Bernie Kopell, Carla Renata, Laura Ashley Samuels, Jerry Van Dyke, Todd Sherry, Max Charles, Todd Giebenhain, Jonathan Slavin, Matt Riedy, Raymond Ma, Corey Eid, Tonita Castro, Murray Gershenz, Shelley Robertson, Joy Regullano, James Keane, Nancy Grace, Joe Ordaz, Abdoulaye NGom, Kevin Fabian, David Ury, Ella Anderson, Julia Vera, Nick Gracer, Peter Mackenzie, Ray Santiago, Bob Turton, Marilyn O'Connor, Ben Begley, Kenny Loggins, David Bloom, Luke Davis, Matt Winston, Lou Beatty Jr., E.J. Callahan, Karen Maruyama, Alfred Dennis, Jeff Harlan, Jennifer Irwin, Carlease Burke, Artemis Pebdani, Michael Ralph

Podobnost z Jmenuje se Erl čistě náhodná... :DTrochu mi to připomnělo Millerovy, ... ale je to daleko šílenější... uplná moje familye. Dnešní díl z pavouky mě naprosto rozsekal. Odnaučit se strachu! XDTakže zatím.. 85% .... nářez!!! :D Doufám že i ostatní díly budou podobný odvaz:) Takže jsou 3 přání a bobřík! Babča to opět zabila! :D Tenhle seriál budu milovat. B)(9.10.2015)

Alias "Jak nádherné je býti magorem"!(10.7.2012)

Hodně buranský humor je prostě k sežrání. Tak politicky nekorektní, ujetý a v dobrém slova smyslu zvrácený humor má něco do sebe. Zatím jsem nadšen.(9.10.2010)

Zozaciatku sa mi to velmi nepacilo, no zda sa mi , ze cim dalej je to lepsie. Mozno kus sialene, clovek zas nie je az tak zvedavy na dalsi diel ale ako pohodovka ked sa clovek nudi urcite dobre. :)(15.2.2011)

Zezačátku jsem Raising Hope sledovala jen proto, že jsem měla chuť na nějaký nový komediální seriál a nic lepšího jsem nemohla najít. Bylo to docela vtipné, oddechové, ale nic extra. Nicméně po čase jsem seriál naprosto začala hltat a ačkoliv není třeba na úrovni Big Bang Theory, tak si ho pustím stejně ráda a už se nemůžu dočkat nových dílů! Prostě mě chytl a ještě mě nezklamal jediný díl, vždycky jsem se dobře bavila. Proto těch pět hvězdiček - jelikož se vyšplhal mezi moje neoblíbenější seriály, ke kterým se budu vždycky ráda vracet.(1.1.2012)