Vychovávat Hope (TV seriál)

Raising Hope

Komedie / Rodinný / Drama

USA, 2010, 88x21 min

Sharone Meir

Danny Lux

Lucas Neff, Martha Plimpton, Garret Dillahunt, Shannon Woodward, Cloris Leachman, Kate Micucci, Gregg Binkley, Ryan Doom, Bijou Phillips, Jermaine Williams, Ethan Suplee, Lou Wagner, Eddie Steeples, Skyler Stone, Jason Lee, Amy Sedaris, Phill Lewis, Jaime Pressly, David Krumholtz, Greg Germann, Mason Cook, Gary Anthony Williams, Sean Bridgers, Richard Hilton, Natalina Maggio, Michael McCafferty, Valerie Mahaffey, Brandon T. Jackson, Sam McMurray, J.K. Simmons, Paul F. Tompkins, Kent Avenido, Mary Lynn Rajskub, Danny Masterson, Richard Dean Anderson, Wylie Quinn Anderson, Jonathan Kite, D.C. Douglas, Patton Oswalt, Michael Cassidy, Andy Umberger, Stephen Root, Bree Turner, Shirley Jones, Lee Majors, Karl T. Wright, Andrew Dice Clay, Elijah Nelson, Fred Willard, Philip Tan, Dale Dickey, Ashley Tisdale, Chris Pontius, Katy Perry, Mary Birdsong, Kara Taitz, Vivica A. Fox, Travis Van Winkle, Desi Lydic, Anthony Anderson, Ed Begley Jr., Jackie Hoffman, Amy Hill, Marcus Folmar, Izabela Vidovic, Tichina Arnold, Alisa Hensley, Michael Scott Allen, Melanie Griffith, Tippi Hedren, Jenny Slate, Marcus Choi, Wilmer Valderrama, Leslie Jordan, Chris Klein, Mary Gross, Leann Hunley, Christopher Lloyd, Phil LaMarr, Elsie Kate Fisher, Mike O'Malley, Liza Snyder, Luke Perry, Nadine Velazquez, Timothy Stack, Hilary Duff, Jason Kravits, Kevin Covais, Jolene Purdy, Drew Powell, Jorge Diaz, Christopher Frontiero, Arturo del Puerto, Brian Doyle-Murray, Sarah Domin, Barak Hardley, Nick Armstrong, Kerri Kenney, Kaitlyn Black, Bernie Kopell, Carla Renata, Laura Ashley Samuels, Jerry Van Dyke, Todd Sherry, Max Charles, Todd Giebenhain, Jonathan Slavin, Matt Riedy, Raymond Ma, Corey Eid, Tonita Castro, Murray Gershenz, Shelley Robertson, Joy Regullano, James Keane, Nancy Grace, Joe Ordaz, Abdoulaye NGom, Kevin Fabian, David Ury, Ella Anderson, Julia Vera, Nick Gracer, Peter Mackenzie, Ray Santiago, Bob Turton, Marilyn O'Connor, Ben Begley, Kenny Loggins, David Bloom, Luke Davis, Matt Winston, Lou Beatty Jr., E.J. Callahan, Karen Maruyama, Alfred Dennis, Jeff Harlan, Jennifer Irwin, Carlease Burke, Artemis Pebdani, Michael Ralph, Ric Sarabia, Matt Leonard, Earl Billings, Juliocesar Chavez, Anzu Lawson, Malcolm Barrett, Da'Vone McDonald

Scénografie:

Randy Ser

Hodně buranský humor je prostě k sežrání. Tak politicky nekorektní, ujetý a v dobrém slova smyslu zvrácený humor má něco do sebe. Zatím jsem nadšen.(9.10.2010)

Měl jsem po první sérii trošku výčitky ze čtyřhvězdičkového hodnocení, ale při sledování druhé jsem dlouho přemýšlel jestli ještě neslevím..... Ve druhé sérii, alespoň do její poloviny, to, co je v té první důvodem plesat a smát se až za břicho se popadat, vypadá vykonstruovaně a omšele... Prostě recyklovaný úspěšný nápad, který už moc nefunguje...Avšak v momentě kdy se příběh začne rozbíhat směrem do předu a dějové zápletky se začínají rozvíjet ba gradovat....celý děj dostává prostor pro další přirozené s příběhem vtipné situace, kdy zase vybuchuji smíchy.....takže po druhé sérii můžu konstatovat, že i přes mé pochyby o udržení smyslu tohoto zajímavého seriálu jsem spokojen. Hurá na třetí. Zde se již bude lámat chléb. Třetí série mě dost překvapila, tím, že udržela laťku dost vysoko a některé díly jsou doopravdy výborné a k popukání. Čtvrtá a nejspíš poslední porce malé Hope a její povedené rodinky už nejspíš definitivně rozhodne zda se project tvůrcu My name is Earl, tomuto kultu přiblíží alespoň ke kotníkům.(4.7.2013)

Z nějaké zvláštního důvodu se mi nový seriál od tvůrce My Name Is Earl vyhýbal. Musím uznat, že jsem rád, že si ke mě nakonec našel cestu. První série je v podstatě o seznámení s postavama a zároveň o zvykání na styl. Je to stejně jako tomu bylo u Earla, pokud vydržíte a zvyknete si, tak vás čeká příjemně strávený čas v Natesville. V podstatě jakákoliv epizoda je skvělá a dá se u ní dobře pobavit, navíc se občas jako bonus ukáže někdo právě z Earla a přidá ještě něco navíc. Jedinej, kro mi v první řadě vadil byla Maw-Maw. *** Ve druhé sérii už byla jasno, že s Hope budu pokračovat. Od druhé série mi přijde i Maw-Maw v klidu, alespoň víc než dřív. Šílenost jako taková však nekončí, ale je ta správná šílenost, ta co vás při sledování baví. Burt a Virginie jsou opravdu hrozný rodičovský vzory a v každé epizodě musíte Jimmyho litoval, jak mu to mohli provést. V závěru série se mu to konečně podaří dát dohromady se Sabrinou, ale vrátí se i Hopeina matka, což úplně nakonec přinese trochu drama. Vtipný je opět i hostování herců z Earla a jako bonus se objeví i Katy Perry, ale věřím, že jí většina nepozná. *** I ve třetí sérii jsem se bavil víc než obstojně. Třeba hned na začátku, dvojdíl, kdy Maw-Maw zavítala do domova důchodců je povedenej. Mezi ty nejvtipnější díly patří i ten, kdy se jako host objeví Christopher Lloyd a odkazuje na Back to Future. Pro mě ale nejlepší díl je Making The Band - kdy se vrátí Smokey/Earl se svým seznamem a kromě něho se objeví i zbytek obsazení z Earla. Přestože je neskutečně vtipnej díky odkazům na Earla, není vtipnej jen kvůli nim. *** Po třech řadách jsem si jistej, že ve sledování budu pokračovat. Protože celá rodinka Chanceových mě prostě baví a už se těším jaké další rodičovské přešlapy předvede Burt s Virginií a jak se s tím bude muset Jimmy se Sabrinou vyrovnat. Možná to není ten nejlepší vysílaný sitcom, ale cestu do mého watchlistu má otevřenou a já ho budu řadit poměrně vysoko a těšit se na další díly.*** I když je možná pravda, že poslední čtvrtá série byla o něco slabší, tak mi to ani trochu nevadilo. Já jsem se při sledování pořád dobře bavil a užíval si ho. Spousta povedených fórků a obsazení, které se nezapomíná. Loučení s Raising bylo příjemné a nezanechalo za sebou žádnou špatnou emoci. Na partičku v čele s Babčou se mi bude dobře vzpomínat a rád se k nim vrátím.(30.1.2014)

Jedna sympatická postava mi ke sledování seriálu nestačí.(8.5.2016)

Jeden z mála nových seriálů, kterému dávám šanci. Zábavné dialogy máklé rodiny, hlavní hrdina je originální a Martha Plimpton je úžasná.(18.8.2013)