Vychovávat Hope (TV seriál)

Raising Hope

Komedie / Rodinný / Drama

USA, 2010, 88x21 min

Sharone Meir

Danny Lux

Lucas Neff, Martha Plimpton, Garret Dillahunt, Shannon Woodward, Cloris Leachman, Kate Micucci, Gregg Binkley, Ryan Doom, Bijou Phillips, Jermaine Williams, Ethan Suplee, Lou Wagner, Eddie Steeples, Skyler Stone, Jason Lee, Amy Sedaris, Phill Lewis, Jaime Pressly, David Krumholtz, Greg Germann, Mason Cook, Gary Anthony Williams, Sean Bridgers, Richard Hilton, Natalina Maggio, Michael McCafferty, Valerie Mahaffey, Brandon T. Jackson, Sam McMurray, J.K. Simmons, Paul F. Tompkins, Kent Avenido, Mary Lynn Rajskub, Danny Masterson, Richard Dean Anderson, Wylie Quinn Anderson, Jonathan Kite, D.C. Douglas, Patton Oswalt, Michael Cassidy, Andy Umberger, Stephen Root, Bree Turner, Shirley Jones, Lee Majors, Karl T. Wright, Andrew Dice Clay, Elijah Nelson, Fred Willard, Philip Tan, Dale Dickey, Ashley Tisdale, Chris Pontius, Katy Perry, Mary Birdsong, Kara Taitz, Vivica A. Fox, Travis Van Winkle, Desi Lydic, Anthony Anderson, Ed Begley Jr., Jackie Hoffman, Amy Hill, Marcus Folmar, Izabela Vidovic, Tichina Arnold, Alisa Hensley, Michael Scott Allen, Melanie Griffith, Tippi Hedren, Jenny Slate, Marcus Choi, Wilmer Valderrama, Leslie Jordan, Chris Klein, Mary Gross, Leann Hunley, Christopher Lloyd, Phil LaMarr, Elsie Kate Fisher, Mike O'Malley, Liza Snyder, Luke Perry, Nadine Velazquez, Timothy Stack, Hilary Duff, Jason Kravits, Kevin Covais, Jolene Purdy, Drew Powell, Jorge Diaz, Christopher Frontiero, Arturo del Puerto, Brian Doyle-Murray, Sarah Domin, Barak Hardley, Nick Armstrong, Kerri Kenney, Kaitlyn Black, Bernie Kopell, Carla Renata, Laura Ashley Samuels, Jerry Van Dyke, Todd Sherry, Max Charles, Todd Giebenhain, Jonathan Slavin, Matt Riedy, Raymond Ma, Corey Eid, Tonita Castro, Murray Gershenz, Shelley Robertson, Joy Regullano, James Keane, Nancy Grace, Joe Ordaz, Abdoulaye NGom, Kevin Fabian, David Ury, Ella Anderson, Julia Vera, Nick Gracer, Peter Mackenzie, Ray Santiago, Bob Turton, Marilyn O'Connor, Ben Begley, Kenny Loggins, David Bloom, Luke Davis, Matt Winston, Lou Beatty Jr., E.J. Callahan, Karen Maruyama, Alfred Dennis, Jeff Harlan, Jennifer Irwin, Carlease Burke, Artemis Pebdani, Michael Ralph, Ric Sarabia, Matt Leonard, Earl Billings, Juliocesar Chavez, Anzu Lawson, Malcolm Barrett, Da'Vone McDonald, Carla Jimenez, Matthew Glave

Scénografie:

Randy Ser, John Zachary

Kostýmy:

Nadine Haders

Jedna sympatická postava mi ke sledování seriálu nestačí.(8.5.2016)

Jeden z mála nových seriálů, kterému dávám šanci. Zábavné dialogy máklé rodiny, hlavní hrdina je originální a Martha Plimpton je úžasná.(18.8.2013)

Měl jsem po první sérii trošku výčitky ze čtyřhvězdičkového hodnocení, ale při sledování druhé jsem dlouho přemýšlel jestli ještě neslevím..... Ve druhé sérii, alespoň do její poloviny, to, co je v té první důvodem plesat a smát se až za břicho se popadat, vypadá vykonstruovaně a omšele... Prostě recyklovaný úspěšný nápad, který už moc nefunguje...Avšak v momentě kdy se příběh začne rozbíhat směrem do předu a dějové zápletky se začínají rozvíjet ba gradovat....celý děj dostává prostor pro další přirozené s příběhem vtipné situace, kdy zase vybuchuji smíchy.....takže po druhé sérii můžu konstatovat, že i přes mé pochyby o udržení smyslu tohoto zajímavého seriálu jsem spokojen. Hurá na třetí. Zde se již bude lámat chléb. Třetí série mě dost překvapila, tím, že udržela laťku dost vysoko a některé díly jsou doopravdy výborné a k popukání. Čtvrtá a nejspíš poslední porce malé Hope a její povedené rodinky už nejspíš definitivně rozhodne zda se project tvůrcu My name is Earl, tomuto kultu přiblíží alespoň ke kotníkům.(4.7.2013)

Příjemný seriál o partě ne zrovna chytrých buranů, kteří se snaží vychovávat malé dítě. Tvůrce Earla, Gregory Thomas Garcia, opět přichází se svým specifickým "buranským" humorem a opět mu to většinu času vychází. Některé díly jsou sice slabší a hlavně závěrečné epizdody 2.série jsou příběhově i po humorné stránce už dost mimo, ale i tak je tahle parta okolo malého prcka stále zdrojem nenáročné zábavy. Seriál asi nikdy nebude kopat první komediální ligu, ale i tak se u něj člověk celkem dobře pobaví .(31.5.2012)

Podobne pošahanú disfunkčnú rodinku so svojimi pochybnými výchovnými metódami a pohnutými morálnymi a rodinnými hodnotami si nepamätám od čias Ženatých so záväzkami. Na rozdiel od Bundovcov mi však pri sledovaní rodinky Chanceovcoch nie je po väčšinu času trapno, ale sa na absurdných sitcomových eskapádach plných sympatického buranského a ľahko absurdného humoru úprimne bavím. Okrem toho malé bazvýznamné plusko za to, že povinná rodinná moralitka na záver nie je nikdy nijak protivná a nasierajúca a všetky zatiaľ videné epizódky si držia nekolísavú úroveň...takže zatiaľ ostávam verný a sledujem ďalej :-)(27.11.2010)