Autorovi kontroverzných KIDS, newyorskému fotografovi Larrymu Clarkovi, zachutila sláva a tak sa ju snaží zopakovať s ešte väčšou dávkou sexuálnej otvorenosti. Zatiaľ čo v KIDS bol sex medzi deckami niečím, čo im ničilo životy, v Ken Parkovi už decká žiadne životy nemajú a sex je pre ne tým posledným, čo ich drží nad vodou. Ústrednými postavami sú mladý kalifornský skateboardista a jeho kamaráti, a veľkú rolu tu hrajú tiež rodičia a starí rodičia, ktorých vzťah k deťom (a naopak) je stredobodom sociálnej kritiky filmu. Vo filme sa prelínajú štyri individuálne príbehy, pričom zvraty v deji prichádzajú vo chvíľach, kedy by sme ich očakávali najmenej. Kameraman a spolurežisér filmu Ed Lachman zhŕňa jeho posolstvo do krátkej repliky: "Aj dospelí aj mladí, všetci sú obeťami." (POMO)

Jazzzz odpad!

Co to sakra je? Tenhle film vás posadí na zadek mnohem víc než Kanibalové z roku 1980 o kterých každý říká že jsou příliš brutální až nechutní tak že by se snad měli stáhnout ze světa a zničit... Teto film totiž začíná naprosto nádhernou idilkou, která navozuje atmosféru uvolněné americké teenagerovské komedie... Ale to trvá jen než skončí uvodní titulky... A pak už se na vás začne valit smršť úchylů, psychopatů a bláznů!!! Celkem velká koncentrace šílenců na jeden film... Ten se skládá z krátkých nahlédnutí do životů velmi netradičně žijících mladíků a jedné slečny Peaches... Jejího otce já shledávám bláznem z celého filmu největším, i když onen týpek co měl jistý konflikt se svojimi prarodiči (kdo viděl chápe) je asi ještě větší cvok. Prostě je to film kde se nestíháte divit jaké šílenosti jsou vůbec možné - a pak najednou konec a nic... Tento film nic nedá, ničím nepotěší, snad ani moc nepobaví a po jeho shlédnutí sem se musel zamyslet - měl tento film vůbec neco znamenat? Měl nést nějaké poselství? A odpověď je taková, že pokud ano, tak já ho nenašel a film jsem shledal ubohostí která mě okradla o čas. Larry Clark, který mě filmem Kids celkem oslovil mě tímto filmem zklamal... ()

lennyd

Larry Clark se po vcelku úspěšných Kids chtěl znovu pověnovat životu mladých Američanů, a patrně očekával stejný úspěch. Svoje očekávání podpořil pro jistotu i množstvím sexuálních scén. Jenže tak nějak zapomněl, že vlastně točí film, bez jakéhokoliv příběhu, a že ony scény jsou tím jediným, na co se dá - i když s jistou dávkou sebezapření - alespoň dívat. Co se týče zbytku filmu, tak mnohem zábavnější situace uvidíte kdekoliv se kolem sebe rozhlédnete. Takže, pokud chcete vidět několikero mladistvých Američanů jak je panbů stvořil, příp. se bavit nejstarší zábavou na světě, tak klidně jděte do toho. Pokud chcete vidět alespoň trochu zajímavý či zábavný film, musíte o dům dál... ()

ybuko

Vetsina komentatoru na csfd je uplne mimo. Tohle je castecne soft a castecne nadsazena verze toho, co Larry Clark prozival ve svem mladi v Oklahome. Doporucuju si vygoolit nejake jeho dokumentarni fotky. Stejne jako v Kids zbavuje filmove teenagery hollywodskeho pozlatka, ktere je videt vsude jinde. ()

-ELFKA-

Ken Park prekračuje určité hranice. Dostáva sa však na nesprávnu stranu. Hranica medzi využitím násilia na umelecké stvárnenie deja a obyčajnými perverznými nechutnosťami je totiž velmi tenká. ()

Johnny Violent

Zvykám si na život laněné raně v džungli města, zlomená haksna, žádnej pohyb ani love. Jsem snadná kořist. Ale mám holku, která mě nechává hnít v barevný krabičce vonícíc autolakem, zahrnuje mě láskou, talent rozpouštíme v krabicácích, ona mi píchá heparinový injekce do břicha.. Prý musím vidět Ken Park. Nemáme cíga, tyhle momenty nezvládám.. V půlce filmu se nabídne, že se venku nasbírá nedopadlky – včera jsem ji totiž na libeňským nádraží ukázal, jak vybírám popelníky. Nezeptám se, proč by měla tahle holka sbírat smradlavý vaťany z chodníku, i kdyby snad z lásky, neřeknu nechoď, ale směju se. Stopnu film a čekám. Čtvrt hodina je dlouhá, stalkuju bejvalou, čekám na svý vajgly. Hrdinka je otřesená, neboť jí chlípnej taxikář nabídnul cigaretu, a bez okolků přistoupil k nabídce:  „Potřebuješ prachy, ne? Tě voprcám, a něco dostaneš.“ Vyjebanej Ken Park a nemohoucí kripl. ()

Death

Priserna slatanina. Ten, kdo k tomuhle napsal scenar asi kombinoval travu, koks, hasis a zapijel to fernetem(pokud by to skutecne byla pravda, dal bych i dve hvezdy:)). Podle me existuji filmy vyborne, dobre, prumerne,spatne a filmy, ktere nemely vubec vzniknout. Ken Park se potaci nekde mezi ctvrtou a patou kategorii. ()

manonfire

Málokterý film se zdá být tady tak nedoceněný jako tento. Klidně tady půjdu proti mase a zastanu se ho. Krom toho, že je až nekompromisně odvážný(nenapadá mě náležitý ekvivalent v jiném snímku), tak musím říci, že třeba popis pohnutek mladého vraha je nenapodobitelně zrůdná scenérie....Jeho nemocný humor, kterým komentoval africké obrázky mě pobavil. Jeho inspirace a způsob masturbace je z hlediska duševního zdraví minimálně diskutabilní, ale chválihodně nekonvenční. Herecký výkon myslím zatraceně přesvědčivý( No předstírejte orgasmus, když jste mužského pohlaví.....tam muselo být něco co se herce muselo skutečně dotknout.) Další body získal film v příběhu vyšinutého otce, který viděl ve své dceři svou ženu a jeho puritánský šok v kontrastu se zjištěním její přirozenosti vyústil v další výborně zvládnutou scénu konfliktu. Jen by mě zajímalo co na to Monika Selešová. 80% ()

Smileface

Příběhy z normálního dne hodně podivných lidí.Narozdíl od KIDS Ken Park nijak nešokuje a ani nezaujme,což je docela škoda. ()

Soweek

To hodnocení tady dost popravdě nechápu. Je pravda, že nechápu co tím chtěl Larry Clark říct, jestli tedy vůbec tím chtěl něco říct, ale nepovažuji to za špatný film. ()

lulka5

Uznávám, že natočit tohle asi chtělo dost odvahy. Ale to nemění nic na faktu, že film je nudný, děj zde prakticky neexistuje a chvílemi se mi chtělo zvracet... A do toho všeho: nejbizarnější z celého filmu je pejsek bez nožičky... ()

sedm.1

Při závěrečných titulcích Ken Park jsem pochopil, že s již tak dost provokativními a otevřenými Kids se Larry Clark evidentně teprve zahříval a své explicitní filmové choutky rozbalil až právě v tomto prakticky až porno dramatu, což ovšem upřímně považuji za docela velkou škodu, jelikož když bych pominul ony veškeré otevřené a kontroverzní sexuální scény, tak nabízí Ken Park poměně výrazné a poutavé drama, pojaté jako drsný, zároveň ale reálný náhled do disfunkčních amerických rodin, plných bizarních rodičovských postaviček, úchyláčků a trosek, vybíjejících si své životní prohry ať už psychickým, tak fyzickým způsobem na svých potomcích, kteří si to pak samozřejmě přenášejí do svých vlastních mladých osobních životů a jde tak v podstatě o uzavřený kruh sociálních případů, ze kterého se lze dostat skutečně jen velmi obtížně. Jak už jsem každopádně zmínil, celá tato podívaná není vůbec špatně natočená, naopak, jedná se o poměrně působivé drama, se zajímavými postavami, se silnými a především věrohodnými osudy, povedená je i atmosféra, zkrátka Ken Park by šlo skutečně považovat za funkční a působivou podívanou, ale musím se vrátit k oněm explicitních sexuálním scénám, které mi zde naprosto vůbec nedávají smysl, respektive dávají, a to ve formě prostě jen za každou cenu šokovat, což nepovažuji v tomto případě ani trochu za vhodné a hlavně potřebné. ()

Bobek15 odpad!

Fúúú! To bolo nepríjemné! Tak toto som nemusel! Toto sú len moje spontánne reakcie po skončení filmu. Ak by som však mal hodnotiť film ako taký (ak sa to tak vôbec dá nazvať) tak by som začal asi tým, že tu išlo o zobrazenie spôsobu života a životného štýlu americkej teenegerskej sebranky (aj keď v mnohých prípadoch to bolo až moc zveličené a prehnané a samozrejme že netvrdím, že tak žijú všetci americký teenegeri) ale kľudne by som uveril, že sú americké rodiny v určitých amerických štvrtiach, pre ktoré sú veci a ktoré tu mi pozeráme znechutene a s otvorenými ústami, úplne normálne! Najviac mi tak bolo zle (samozrejme až po masturbácii chalana priviazaného o kľučku dverí a mužovi v stredných rokoch, ktorý pije pivo pri močení) z toho, akú úctu a aký vzťah tam mali deti k rodičom (dokonca starým rodičom) a aj navzájom medzi sebou! Ako môže aj vôbec niekoho napadnúť, dať toľko svinstva do jedného filmu! Už ani neviem čo mám povedať, aby som vás pred týmto filmom varoval a odporučil vám si namiesto toho pozrieť nejaký film radšej z PRVEJ dvestovky, ako tuto z poslednej! P.S. Vôbec sa nečudujem, že bol v Amerike tento film zakázaný! ()