Autorovi kontroverzných KIDS, newyorskému fotografovi Larrymu Clarkovi, zachutila sláva a tak sa ju snaží zopakovať s ešte väčšou dávkou sexuálnej otvorenosti. Zatiaľ čo v KIDS bol sex medzi deckami niečím, čo im ničilo životy, v Ken Parkovi už decká žiadne životy nemajú a sex je pre ne tým posledným, čo ich drží nad vodou. Ústrednými postavami sú mladý kalifornský skateboardista a jeho kamaráti, a veľkú rolu tu hrajú tiež rodičia a starí rodičia, ktorých vzťah k deťom (a naopak) je stredobodom sociálnej kritiky filmu. Vo filme sa prelínajú štyri individuálne príbehy, pričom zvraty v deji prichádzajú vo chvíľach, kedy by sme ich očakávali najmenej. Kameraman a spolurežisér filmu Ed Lachman zhŕňa jeho posolstvo do krátkej repliky: "Aj dospelí aj mladí, všetci sú obeťami." (POMO)

termyks

Velmi zbytecny film, u ktereho jsem mel pocit, ze se tvurci snazi za kazdou cenu jen sokovat. To provadi mnozstvim odhalenych sexualnich scen, ktere ovsem postradaji jakykoliv naboj. ()

Henk

Po přečtení komentářů k filmu jsem neváhal a film si hned stáhl. Zrovna skončil a já musím konstatovat, že jsem poněkud rozčarován. Nikoli však z filmu samotného, ale z některých komentářů k němu. Že jej zakázali v USA, to bych snad ještě pochopil, protože američani jsou dosti puritánský národ, ale že by jedna masturbace a jedno čůrání do záchodu přinutilo některé naše diváky skoro až k zvracení, se mi nechce věřit. Jinak se filmu nedá upřít jedna důležitá věc, a to,že je zajímavý. Hodnotil bych jej jako odlehčené sociální drama, vytahující na světlo věci o kterých často čteme, ale pokud se nás přímo nedotýkají, jsme k nim poměrně lhostejní. Jinak když už nic tak pro pány určitě stojí za vidění tvrdnoucí bradavky Maeve Quinlan hned v úvodu filmu. PS : moc se mi líbil komentář Igiho B. ()

Incogn1to

Okatá snaha šokovat. Tu i onde se to povede, ale člověk si říká, takhle extrémní věci se normálním lidem nedějí... ()

antragus

Tak vzhledem k obsahu a úrovni filmu si konečně i já můžu dovolit mluvit jak dlaždič. Nebo radši ne? No necháme to koňovi, nakonec se mi zdá, že při natáčení tohohle "zázraku" taky leckdo mávl nad spoustou věcí rukou... A vylezl z toho tenhle paskvil. Porno to není - na to se tam přece jen ještě málo šuká, krom toho se dá v erotice nebo pornu dívat i na většinu představitelů, ne jen na dvě až tři herečky. Takhle mi to pořád připomínalo legendu o krásce a zvířeti (pokud zrovna zvíře nezůstalo samo)... Nebudeme si nic nalhávat - příběh nula nula nic; spíše psychotické, než psychologické. A ano, pár raplů už jsem v životě potkal - ale aby se sešli takhle krásně na jednom předměstí, všichni se znali a příležitostně do sebe zasouvali - no tak to už by nebylo předměstí, ale ZOO. Takhle si představuju panoptikum... A ještě hodně ujeté. (Druhá hvězda za ty holky, na které se dalo aspoň dívat.) ()

Grifindoor

Film o obyčejných amerických teenagerech, jeden si prostřelí mozek ve skateparku, druhej šoustá rajcovní matku svojí starý a třetí se rád škrtí, když si honí kokot a pak de umlátit svýho dědečka a babičku k smrti. Je to prostě o obyčejných fajn lidech:-)))) ()

Hellbilly

Nevadia mi pornografické scény, tento film proste nemá čo povedať. Je to 96 minútový bezmyšlienkovitý sled sexu, masturbácie, drog, hulenia, chlastu, skateovania, úchyliek a scén z rozvrátených rodín. ()

Aldehydek

Já jsem se k tomuto filmu dostala náhodou a až CSFD.cz mi potvrdilo, že to není porno, jak jsem si původně myslela :-D.Ano,sex je tu zobrazen v surovém a hnusném slova smyslu - a v tom spatřuji největší rozdíl mezi pornem a KenParkem. Pár scén už asi nikdy nevymažu z paměti - takže zamýšlené vyšokování na mě zabralo :-D. Tento film bych svým známým nedoporučila, ale na druhou stranu je to film, který asi nikdy nezapomenu.A to na filmech zkrátka oceňuji. ()

ta*jemna*

Tohle "aboslutně nevkusný, nemravný a odporný dílo, tak to jsem po shlednutí normálně vyhodila do koše. Asi tak po roce jsem se k tomu dostala znovu a...No, musím říct, že to je něco, co má místo, ale opravdu dnes už stálé místo v mé filmotéce. Jo, je to NĚCO! Chcete to? Tak tady to máte! Nechete to? Tak tady to je! ()

chlievik odpad!

Niekto môže mať dojem, že z "morálneho" hľadiska ma tento film pobúril, a mnohých iných tiež, a že práve preto sa ľuďom tento film nepáči. Blbosť. Ako "moralistov" nás nazývajú len tí, čo majú fakt nejaké blbé komplexy, žijú sami, nemajú partnerku, sú plní strachu zo sexuality ako krásneho spojenia, sexuality, ktorú "práve objavili" alebo ešte vôbec neobjavili na skutočnej úrovni, alebo tí, čo lásku vlastne ani nepoznajú, a keďže majú ten životný štýl tak lásku ani nikdy nespoznajú, alebo majú 17 rokov a jemne podpriemerný intelekt. Hoci láska je rarita, a temer nejestvuje, kto v ňu verí, spirituálne vyhral aj keby všetko reálne prehral. Láska jediná sa cíti víťazne aj keď všetko prehrá, lebo je... láskou. Tento film je fakt o ničom, herci sú úplne nanič, scény nie sú ani šokujúce, sú len grcavo trápne a stupídne, a vyslovene nezaujímavé. Pozeral som to s pretáčaním, ešte šťastie že som to nevidel celé, bola by to fakt strata času, takže som videl ledva tretinu, ale zase z každého kúsku filmu trošku, takže to viem zhodnotiť. Nemalo by význam pozerať to celé, fakt to nedoporučujem, je to nuda, fakt, kecy trápnych teenagerov, ktorí o sexe a láske hovno vedia, vykresľuje to ženatých mužov ako nudných neschopných blbcov, čo ich zaujíma len futbal (čo je totálny nezmysel, lebo pravdou zostane, že čím je muž starší, tým má viacej erotickej inteligencie). Ukazuje to smiešne manželstvá, kde mužov ich divne odplzlé ženy podvádzajú s mladými povaľujúcimi sa šupákmi z ulice, čo je nudne vykreslené, lebo je to úplne bez akejkoľvek lásky, bez akejkoľvek erotickej kvality, jednoducho bez krásy a nehy erotiky, bez kvalít, a bez - či už ženskej alebo mužskej - zrelosti, bez všetkého čo to má mať,a ak to už musí byť nejako ukázané tak, ako to je, tak tento film to ukazuje presne tak ako to vôbec nie je, zároveň to vykresľuje 40-ročné manželky ako trápne úbohé neemocionálne a hlúpe chuderky, hľadajúce si smiešne spestrenie so škaredými, nudnými, neschopnými a neemocionálnymi idiotmi vo veku sedemnásť - prepáčte mladí, fakt, ale toto nech nie sú vaše vzory, lebo inak budete ešte trápnejší. Hľadajte lásku, budete výnimočnejší. Ten film je odpad po každej stránke. Včera som videl Into The Wild režírované geniálnym Seanom Pennom, a dnes toto bola chladná spŕška na včerajší skvelý filmový zážitok. :-) Fakt sorry! Slabota! Plus ešte tie americké orezané penisy, fuuuuj !!! ()

Smartynko

Videl som to raz. Asi tak 6-7 rokov dozadu. Jediné čo si z toho pamätám je samovražda, ktorá bola tuším na začiatku. Inak jediná ďalšia vec, ktorú si pamätám je, že to nemalo dej a ešte pár dní som sa snažil prísť na to o čom ten film vlastne bol a prečo sa vlastne volá Ken Park. Keby sa dalo reklamovať tak chcem späť hodinu a pol svojho života, príšerné NIEČO. Alebo NIČ??? ()

Ivos

Slova jako kontroverze,šok,nepochopení,cenzura...myslím si ,že Clark je skrytý pedofil. Obdivuji kameramana. ()

fruitixx

Tak nevím ,jak čtu tady tyhle komentáře..dneska, už to chápu, je to prostě film o úpadku... a jsou tam taky znázorněny příčiny.. Jen je podán tak trochu moc nenápadně. Fakt je ten, že z onanie lidem hrabe a to co mají za sebou poté zaniká, jejich přičiněním. ()

B.e.r.n.y odpad!

Ač vyznávám názor, že i když film stojí za rozmažlejno, je nutné si to protrpět od začátku do konce, tak na tohle jsem prostě neměl... Rychloposuvem je počin zhlédnut během půl hodiny a doufám, že nic od tohoto umělce se mi nejen pod ruku už nedostane. KIDS mě ničím nezaujalo, ale cítil jsem potřebu dát tvůrci ještě šanci. Sám sobě slibuji, že podobnou chybu už v životě neudělám. Příběh vcelku o ničem a ještě roztahaný. Postavy jsou sice různorodé, nicméně za zajímavé bych je rozhodně neoznačil a od lidských bytostí je odlišuje snad naprosto každý jejich rys a čin, jakými se prezentují... 0% ()

JimWalker007

Odpad to určite nie je. Určite som už videl lepšie sociálne drámy a kvalitnejšie porno, ale tento film zostane v hlave.  Teda ak vám ňou neprejde niečo iné... ()