Autorovi kontroverzných KIDS, newyorskému fotografovi Larrymu Clarkovi, zachutila sláva a tak sa ju snaží zopakovať s ešte väčšou dávkou sexuálnej otvorenosti. Zatiaľ čo v KIDS bol sex medzi deckami niečím, čo im ničilo životy, v Ken Parkovi už decká žiadne životy nemajú a sex je pre ne tým posledným, čo ich drží nad vodou. Ústrednými postavami sú mladý kalifornský skateboardista a jeho kamaráti, a veľkú rolu tu hrajú tiež rodičia a starí rodičia, ktorých vzťah k deťom (a naopak) je stredobodom sociálnej kritiky filmu. Vo filme sa prelínajú štyri individuálne príbehy, pričom zvraty v deji prichádzajú vo chvíľach, kedy by sme ich očakávali najmenej. Kameraman a spolurežisér filmu Ed Lachman zhŕňa jeho posolstvo do krátkej repliky: "Aj dospelí aj mladí, všetci sú obeťami." (POMO)

Paldiny

Clark definitívne stratil súdnosť a natočil 90-minútový bordel na motívy denníčka dákeho priblblého úchyla. V ňom jeden tínedžer chrápe s priateľkou aj s jej matkou, druhý doobeda strihá mamke nechty na nohách a večer sa nechá zneužiť vlastným fotrom, tretí si prestrelí hlavu na detskom ihrisku, štvrtý zabije starých rodičov pretože dedo podvádzal pri sobotnom scrable a napokon foter čo sa z lásky k Bohu ožení s vlastnou dcérou. Rodinná idylka na všetkých frontoch, aká nemá ucelený dej, nemá vkus a od porna ju delí len občasné filozofovanie. Ak chcel film niečo povedať, stratilo sa to samoúčelnosti. Čo už, aspoň sa dozvieme prečo je ženský tenis tak populárny. ()

Shimargh

Bravurní přehlídka vyhořelosti jedné, respektive dvou generací, tahle doba je chorá čím dál víc a dokud se nevzepřeme a nepostavíme na vlastní nohy nebude líp, čertužel jednodušší je se na všechno vykašlat a litovat se.. ()

Spectre

Kamarát si zo mňa chcel vystreliť, tak mi to dodal s tým, že je to "intelektuálny film". Nepozeral som pred zhliadnutím komentáre, akurát som videl že bolo celé mesto plagátov a upútavok do kina, inak som o tom filme nevedel nič. No a o čom to bolo? Na začiatku sa odpráskol nejaký týpek, čo považujem zároveň za jediné pozitívum. Ďalej tam uvidíme viacmenej mix všetkého. Čo je však dosť blbé je fakt, že tento film neobstojí ani v kategóriách "Akční / Drama / Dobrodružný", ako je hore uvedené a rovnako neobstojí ani v kategórií "soft porno". Jediné čo bol účel filmu bolo šokovať a dostať autorov na výslnie. 1* za toho typka, čo sa na začiatku odpráskol :) ()

Alf

hm, podle popisu nějaký americký pokus o typicky evropský intelektuálský film s hlubokým filosofickým přesahem = nic pro mě... ()

mira007

Hodně odvážné, včetně opravdového pohlavního styku, ale ač to je všelijaké tak ten popis života někde na americkém předměstí na mne číšila jako naprostá nuda a beznaděj, kvůli čemuž se děcka teenagerský dopouštěj všelijakejch kravin od násilných po sexuální. Jenže z toho můžou být vydření jen Američané, v evropě to budou pokládat za nudmý film, a někteří za umělecký pro svou odvahu ohledně hanbáren. ()

EllienPM

Správně úchylný, tak jak to mám rád. Dcerka věřícího otce to ve finále solidně rozjede a ostatně proč ne. Mladí jsme jen jednou a netřeba se zabývat předsudky. Taková Vendulka Utěšitelka pro místní mladíky. Pro mne dílo rozhodně poutavější, než podobná (a nudná) a přeceňovaná Pravidla vášně nebo uspávající retro Trash. Zajímavé je, že když úchylnost natočí Tarantino a jmenuje se to Kill Bill, všichni šílí. Když už Ken Parku něco vytknu, tak možná tam mohlo být víc mrtvol a paní matka mohla mít přírodní kozy (ještěže jsem gay, ty její umělý kopce byly vážně nechutný - to někoho vážně bere?) :). ()

Kingpin

Asi nemam smysl pro filmove citeni, ale tento film mi neco dal ackoliv presne nedokazi specifikovat co. Prisel mi velice zajimavy, proto ackoliv budu celit ukamenovani mas, davam 4* ()

no2

1/10 - Ani se nedivím, že je Ken Park mezi nejhoršími filmy. Je to opravdu dost špatný snímek, na těch Kids ještě "něco" (málo) bylo, ale Ken Park... co je moc, to je moc... Ale nebudu přilívat olej do ohně. Rozhodně mě dostala scéna, při níž se tatínek, jakýsi pseudokřesťanský fanatik tmavé pleti, vrací domů ze hřbitova, aby svoji dceru "načapal" v posteli při podivných hrátkách s jejím kamarádem... Na to jsem fakt neměl nervy a musel jsem player krátce vypnout. Nechtěl bych být v kůži těch mladých hříšníků... ()

marquillo

film sa da pozerat od zaciatku do konca, no namiesto pocitov nadchýnania sa dostavia len stavy napínania, pre mňa bol tento film šokujúci, ale nič viac. 35% ()

PAVEK

Velice zajímavý snímek, který je rozhodně velice netradiční. Někteří by ho mohli označit za nepochopené umění, někteří, jak to již někteří komentující učinili, by ho nazvat mohli a také nazvali tím způsobem, že pokud je uměním natočit film o hovně, pak je tento snímek uměním. Pravdou zřejmě nebude ani jedno. Film se nesnaží působit jako nějaká skrytá intelektuálně-morální onanie schovaná za expresivně a naturalisticky vyjádřenými scénami. Stejně tak ale tento film není směsí jakýchsi scén o ničem. Tento film je prostě netradiční a tuto netradičnost na něm oceňuji. A navíc fantastický Wade Williams. A ještě dodatek: Někteří v komentářích píší že film se snaží jen a pouze šokovat. Nesnaží. Jedná se o nepochopení ze strany těch, kdo si to myslí. ()

Florfila odpad!

Odporný film bez špetky rozumu, nebo fantazie. Pořád jsem čekala co z toho vyleze. Marně! Film (jestli se to tak dá nazvat) naprosto o ničem, plný debilních a ujetých lidí. A pointa? Žádná. ()

Jaroslaf

Nemaatné pozérství bez nápadu, zato se spoustou detailů na postejakulační penisy. Zajímavost pro skejťáky: Ačkoliv se film odehrává ve skejtové kokunitě, nepadne zde jediný trik hodný respektu. Snad jen ten bs disaster na konci trochu ušel. ()

Tomislav odpad!

Pakárná na bednu.. hovadina. Vůbec nevím, co tím chtěl báslník říci, ale rozhodně se mu to nepovedlo. Jediná možnost mě napadla - tvůrce je normalizační komunista, který poukazuje na zkaženost kapitalistické mládeže. V takovém případě bych mu ale - pro jeho vlastní dobro (když ne pro dobro diváka) - radši vyzvonil klíčema díru do hlavy. Žádný děj, žádná myšlenka... jen směsice pornografických a násilnických scén, obsazená tím nejhezčím z "Vošklivárny" namísto pornoherců. ()

Rocket

Zakázať premietanie filmu v USA. Následne uviesť distribučnou firmou v Európe pod nálepkou: ,,zakázané v USA" je osvedčený postup, ktorý (nanešťastie) u širokého publika dokonale funguje. Neviem, či práve toto bolo cieľom režisérov Larryho Klarka a Edwarda Lachmana, avšak čo je zaujímavé a tí, čo tento film videli, mi to musia priznať za pravdu. Je fakt, že film ani trochu nenudí. Neustále ste v strehu, čo sa bude diať ďalej, aká nechutná poburujúca scéna bude nasledovať až kým príde záver, po ktorom si divák už len kladie otázku: ,,A toto malo byť čo?" Film si právom zaslúži jednu *,no ja mu dávam dve a to kvôli scéne syna s jeho ožratým otcom v posteli, jeho predchádzajúcemu čúraniu a vysvetleniu Tatea v poslednej tretine filmu o dôvode vraždy svojich starých rodičov. ()