Epizody(6)

Dříve než svého prvního soupeře přemohl Spartakus, prošlo branami arény mnoho jiných gladiátorů. Spartakus: Bohové arény vypráví příběh Gannica, jednoho z prvních šampiónů Batiatusovi gladiátorské školy, z kruté doby před příchodem Spartaka, kdy pro čestnost nebylo v aréně místo.
Batiatusova gladiátorská škola je na vzestupu a užívá si slávy svého nechvalně proslulého šampiona Gannica, jehož umění bojovat s mečem se vyrovná jen jeho záliba ve vínu a ženách. Nastala příhodná situace, na kterou čekal mladý Batiatus - konečně dokáže svrhnout nadvládu svého otce a převzít kontrolu nad školou. Je připraven zradit kohokoli, jen aby jeho gladiátoři byli ti nejžádanější. Po boku mu stojí loajální, vypočítavá manželka Lucretia, která navíc neváhá využít bezostyšnost svůdné přítelkyně Gaiy kdykoliv se to hodí. Společně se nezastaví před ničím, aby oklamali davy, upevnili svou moc a získali co největší bohatství. (oficiální text distributora)

Helo

Příběhově slabší (ale zase ne chudé - i když je znát, že je to vyplňovací série, kvůli tehdy nemocnému Andymu Whitfieldovi), ale oproti BaS obrazově, řemeslně a technicky vyzrálejší a vycepovanější. Potěší i vysvětlení minulosti postav, která byla v BaS jen naznačena. I vzestup Crixa byl fajn (od vyjukaného usmrkance až po šampiona). ()

Falconica

hm....jakože kvalita výborná, mně by se to moc líbilo, ale víte co...je výraznej rozdíl, když je příběh dojmově dokreslený nadměrným množstvím vyhřezlejch vnitřností s sexu, a když je nadměrný množství vyhřezlejch vnitřností a sexu středem pozornosti a příběh jen dává smysl jejich výskytu.Koukali jsme se na to tady s kamarádkou a ta to pak konečně vystihla. Já řikám: " A tys tvrdila, že něco jako Kulhánek nejde zfilmovat, protože tolik umělý krve nikdo nemá..." Ona na to: "Ale tohle vůbec neni jako Kulhánek, Kulhánek bere krev jako něco naprosto normálního a samozřejmýho a leje jí okolo sebe jen tak mimochodem. Tady se v tom doslova vyžívaj." Je to jako takovej ten fekální druh fantasy, u kterýho autora podezříváte, že má ve svým osobním životě nějakej problém sám se sebou, když se ve knížce vidí jako upocenej svalnatej nabouchanec a ženskou musí nejdřív svázat a pak znásilnit, aby jí vůbec dostal. Kdyby aspoň všechny ty peprný scény schválně nezpomalovali... ()

kajas

Myslela jsem si, že bez Spartaka se budu bavit víc. Nebylo tomu tak, Gannicus mi zkrátka tolik nepadl do oka. Batiatus a jeho manželka svými intrikami ovšem zachraňují, co se dá. ()

dee-key

Paradoxně preqel jsem viděl ještě před pískem a krví a nutno říct, že se mi asi i líbil víc. Vylíčení příběhu, jak Batiatus dostával přes hubu a nakonec močil ostatním na hlavu on, o tam jak Gannicus triumfuje v každém turnaji a o objevení Crixa je prostě super. Navíc je vidět, že tam už trochu pohli s efektama, totiž že krvavý vodopády tam nejsou tak přemrštěný. Prostě paráda. Kdo viděl Blood and Sand, rozhodně nepohrdne. ()

Cl3ricK

Sice se jedná o prequel, ale tvůrci úspěšně navázali, tam kde Krev a Písek skončil. Nápaditý scénář, vkusné a peprné dialogy, krev, zpomalovačky prostě vše co sem si oblíbil ve Spartacovy. Je super sledovat osudy starých známých. Zatím hodnotím jen pilot, který splnil do puntíku očekávání. P.S. Tak epické finále doprovázené epickou hudbou, no co více si přát. ()

kagemush

Srandovně přifouklý mu(a)skulatury pánů bijců mě nikterak neiritovaly.Šak takhle nějak má přeci vypadat filmem oživený akční komiks.Raději tohle než ubrebtaný Vačmeny,nebo infantilní Spajdr mény(o zhovadilostech například transformovaných automotobotů ani nemluvim).A to i přesto ,že příběh je ještě řidší než v Krvi a Písku.Ale jakej příběh,tady? A k čemu prosím vás? ()

ilemas odpad!

Seriál pro buzeranty, co víc dodat? Debilně zpracovaný, jen kvůli spoustě digitální krve a spoustě sexu takové hodnocení? Raději se po x-té podívám na Gladiátora. ()

JasonCZ

Prave sem se dodival na prvni dil velice ocekavane druhe serie, uz se nemuzu dockat dalsich dilu, hodnotim prvni dil a to 5* ()

Chen

Očekávání byla vysoká. A byla naplněna. Tentokráte už žádný pomalý rozjezd, ale rovnou záplava krve, intrik, sexu a zvratů, jednoduše všeho, co máme na první série tak rádi. Prequel operuje se stejnými ingrediencemi a to taktéž na výbornou. Postavy jsou zajímavé, rozhodně ne černobílé, něco jiného, než nadšení není na místě. Po zhlédnutí kompletní minisérie nadšení ještě stouplo. Poslední díl byl nabitý emocemi (fungujícími) i vizuálními lahůdkami a (pro mě) nečekaný závěrem. Prostě a jednoduše šestidílná seriálová lahůdka, která se bez problémů vyrovná Krvi a písku. ()

Martin741

Slusne a vyborne, ale skoda Andyho Whitfielda, predsa len Spartacus v jeho podani bol niecim vynimocny. Dustin Clare podla mna ma na akcne sceny, ale Whitfield je holt Whitfield. Sexice /Lucy Lawless/ su na urovni. 90 % ()

M.i.k.e

jakože druhá řada divákům ukazuje co se stalo ještě před Spartakem a je docela škoda,že na ně nejde koukat v obraceném gardu,protože jak na začátku,tak na konci je pěkně ukázáno jak dopadla první série.Tak jako tak jedou Gods Of Arena na podobné vlně.Vizuál pořád míchá papundekl s opravdu stylovými záběry a je celkem škoda,že od soubojů se tentokrát víc utíká k různým pletichám a intrikaření (ale pořád je to zábava).Jen tu nahotu tady tvůrci posunuli natolik,že do regulérního porna už moc nechybí...80% ()

Nach

Naprosto vše, co jsem tak miloval na Spartakus: krev a písek se mi v této sérii vrací. Skvělé herecké výkony, dobová atmosféra, podvody, korupce, násilí, sex. Vše bez cenzury a vše přímo ukázané. Tohle prostě si plný počet musí zasloužit. Tvůrcům tohoto seriálu dávám třikrát "HURÁ!!!" za jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy viděl. 90% ()

Rocky88

Bohové arény nejen že vyrovnávají Krev a písek, ale dokonce jej překonávají. Sice nejsou takového rozsahu, dílů je pouze polovina, ale tvůrci se poučili z chyb, kterých se dopustili při začátcích předchůdce, kdy šlo pouze o digitální krev a mrd a až potom se přidaly intriky. Bohové jsou plni intrik už od začátku, což je povyšuje nad svého předchůdce. Navíc samotné finále byl ještě větší námrd, než ten, kterého jsme byli svědky na konci Krve a písku. Uznale pokyvuji hlavou, donucen si opět pozřít předchůdce a ucelit si tak celý příběh točící se okolo otroků v domě Batiátů. ()

shyster

Pokračování úspěšného seriálu se nemusí před svoji "první sezonou" vůbec za co stydět a obstojí na výbornou. ()

Spartakus se vrací na obrazovky

Spartakus se vrací na obrazovky