Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

matestlust

Hlavní mínus je rozhodně změna režiséra. Neotrkaný Gulager se snažil nenápadně napojit na skvělou Prianhu 3D, což je ale pro postpubertálního rejžu hodně těžká dřina. Chybí zde o polovinu více akce, více krve, ani trikově to není žádný zázrak. Jakékoliv napětí či atmosféra je v nedohlednu, přebývá ( a to značně ) komediálních vsuvek, něco vtipné, něco méně, něco až přílišně trapné. Trocha solidního gore a Hasselhoffovo ,,návštěva´´ už to zachrání jen částečně. ()

JASON_X

Moje fascinace pokleslými žánry byla bohužel ukojena jen zčásti. Vcelku zábavné a sympatické postavy, příjemně mozkovýplachová hudba, vlastně příjemně mozkovýplachový i celý scénář, několik povedených scén a gagů, spousty více či méně vtipných bonusů na závěr, a hlavní hvězda filmu - povislý Hajzlhóf - řádí jako neřízená střela a srší cynickou sebeironií, hodně mě bavil... Ale to hlavní, to, o čem tenhle film měl být, o čem sliboval být, se jaksi nekonalo. Nebo někoho z vás snad uspokojilo ono ubohoučké finále v bazénku s pár mrtvolkami a s triky za pár šlupek? Sakra ten aquapark měl být na břehu jezera a ve vodě tisíce lidí, tohle fakt nemělo šťávu ani grády. A evidentně ani velký rozpočet. Sharknada strkají Piraně hravě do kapsy! ()

Morholt

Tradiční americká frustrace z toho, že tam nejspíš moc nepíchaj, plus pavědec a nějaká ta potvora se sakra ostrejma tesákama. A přitom některý gagy nepostrádaly nadprůměrný parodický prvky a Hasselhoffova role byla fakt kouzelná. I tak to ale zůstalo bídou. Jen o něco menší, než jsem čekal. 20% ()

Genero

Zdejší uživatelka a má milovaná databází kolegyně úspěšně napravila můj zpátečnický, odporně sexistický postoj a jednoznačně mě vhodnými argumenty přesvědčila, že ženy jsou něžné, éterické bytosti se zájmem o středověkou filosofii a kvantovou fyziku. Proto jsem teď celý jurodivý, že právě v takovém dramatickém dramatu tyto Sirael a vášnivé čtenářky Akvinského, Bacona a Heisenberga v Adult Poolu ukazují DD kozy a prciny v detailech, že jsem ani nedohlédl a musel si heverem roztáhnout obrazovku o deset palců (!). Bohužel mě absence koz a prcin u piraní a Davida Hajzlhófa vedla k hluboké vnitřní polemice, jestli má cenu na takovou píčovinu vůbec koukat. Jediná solidně zábavná scéna je, krom těch výše zmíněných, ta s překousnutým, toporným údem. Teda řeknu vám, to cvaklo, až to zabolelo. ()

ScarPoul

Filmová zbytočnosť. Minimum napätia, nesympatické postavy, slabé vraždenie pričom rovnako otravné ryby zostávajú, malý priestor pre Hasselhoffa, hlupe finále a posledné zjavenie evolučného napredovania - ryby môžu chodiť, je asi len zlý vtip. Nerozumiem prečo sa spravilo toto a prečo do toho išli vôbec peniaze. S dobrým vkusom, zábavou, alebo napätím to nemá nič spoločné. Mix všetkého vytvoril jedno veľké ceckaté nič. ()

malylada

Určitě jsem se bavil více, než u Piranhi 3D. Postavy jsou otravné do puntíku, ale o proti předchozímu dílu zde nechybí humor, sarkasmus a hlášek. Především david Hassehoff se paroduje božsky. Akce je slušná a vzhledem k délce filmu to odsýpalo jak má......5/10 ()

MikaelSVK

WTF?! Tak toto bola fakt sila! Už prvý diel, na ktorý tento film nadväzuje bol v podstate blbosť, ale pekne premyslená a s príjemným hereckým obsadením a kľudne sa na to dalo pozerať aj za triezva či bez použitia omamných látok. Ale toto?! Tvorcovia musia mať asi papiere na hlavu a ak nemajú tak by im ich niekto mal prideliť... Prvá polovica by ešte ako tak stála aj za 2**, ale to čo sa začalo odohrávať v druhej časti to neviem ani popísať... Dokázal som na premôcť a pretrpel som to až po záverečné titulky, ktoré mohli ostať radšej v klasickom štýle "čierne na bielom" resp. opačne, lebo to už bol fakt vrchol stupidnej demencie... Ísť na takýto film do kina, tak pýtam späť peniaze za lístok! ()

Litsarch

Pro mne velké zklamání od jinak skvělé scénáristické dvojce Marcus Dunstan + Patrick Melton. Čekal jsem parádní jatka s dávkou humoru. Jatka jsem sice dostal, ale tak nezáživná, že jsem až litoval animátory, kteří si dali na piraních záležet. Nicméně toto asi bude více chyba Johna Gulagera, že si to takto zrežíroval. A co se humoru týká, tak z většiny laciné hlášky a scény, kde ani piraňa na ptákovi nějak vtipně nefungovala. Nejlepší z celého filmu mi nakonec vychází David Hasselhoff. Roli hvězdy z Pobřežní hlídky, které jsou okolo umírající a rozežraní lidé úplně u prdele zahrál dobře a ve scénách s ním jsem i bavil. Zahráno dobře s nadsázkou a trochu utahování si ze sebe. Jo, nebýt Hasselhoffa, tak nějak nenacházím nic. Ani ty kozy to nezachránily. Čekal jsem od toho bohužel více, než mi snímek mohl nabídnout. ()

Terva

Příběh začíná událostmi z předchozího filmu. CITÁT - Může se to stát znovu? A pokud ano, tak kde?........... Velký šplouch. Z ničeho nebudete vlhčejší. Sexem to začíná piraňou to končí. Jenže příběh není tak vtipný jako jeho předchůdce Piraňa 3D. Tady jsou už některé scény hodně přehnané. Jako příklad bych uvedl scénku na molu, která se odehrála na počátku filmu a hlavně situaci okolo Shelby a Joshui. Sice jsou ti dva v krvavé scéně, ale jinak je to scéna velice stupidní. Další trapárna je David Hasselhoff (Hafie) CITÁT - Vítejte na nejnižším dně......... A až skoro po hodině filmu přichází to na co snad čekal každej divák. CITÁT - Vítejte ve Velkém šplouchu........... A co dál? Duchové? Bubák? Žraloci? Hadi? Nic ani ty piraně za to nestojí. Tentokrát je to hodně velká slabota. Žádné pořádné gore scény, žádný pořádný humor, žádná pořádná hudba. Tento film se dostal někam na úroveň prvního a druhého "starého" snímku. CITÁT - Ať ty hovada vylezou z vody. Ty ryby za nima domů nepůjdou.......... Jediné co je ve filmu k smíchu (nebo spíš k pláči?) je Hasselhoffova sebeironie. CITUJI - No do piče, nějak stárnu!!....... Jedna gore scéna je na konci příběhu, ale zemře v ní postava, která by asi neměla jen tak umírat. CITÁT - Malej, zrzavej debil........ Tvůrcům pak natolik došel dech, že i předzávěrečné titulky nabídnou jen řadu opakovaných černobíločervených záběrů. A když už by chtěl divák film vypnout a rychle na něj zapomenout zdržují vás tvůrci nepovedenými záběry vloženými do závěrečných titulků. A divák pak vlastně zjistí, že to je to nejlepší na filmu.......... ()

evilmind

Piranha a penis. Piranha v prdeli. Samopal v noze. Plno holek se čtyřkama. David Hasselhoff. Spousta wtf scén, kde se člověk nestačí divit, jak se tohle vůbec dostalo do kin. Jasně, omáčka kolem je taková divná, občas je to spíš trapnější, a filmu zhola chybí atmosféra. No a? Jediná škoda je, že Gulager neměl gule pojmout film jako crazy gore komedii úplně celý, vynechat nudný rozjezd, a ještě víc se odvázat. Hateři by ho nesnášeli tak jako tak, ale my bychom ho milovali... 7/10 ()

Radka_86

Méně krve a vyrvaného masa za to zaručeně více humoru, mě to bavilo. Čekala jsem málo, popravdě jsem od toho spíše nečekala nic ale pak jsem se skvěle bavila...Jako komedie super, jako horor slabší ale podtrženo sečteno u mě lepší 3 hvězdy a velké bezvýznamné plus za Mitche - ten mě pobavil :-) 60% ()

Zeebonk odpad!

Vezměte Piraňu 3D, osekejte z ní 90% koz a prcin, nápadité gore scény, pornorežiséra trousícího jednu hlášku za druhou, do názvu inovativně přidejte "D" a jen tak do počtu přimíchejte hvězdu odpadových seriálů uvědomující si marnost své existence. Vznikne vykostěný patvar plný retardovaných postav, uchorvoucích dialogů a do mrtě impotentních žracích scén. A až mi zase jednou bude chtít nějaký plagiátorský zmrd předhodit podobnou nudnou vykrádačksou sračku, tak mu bez váhaní vymlátím zuby svým nejprokrvenějším údem. ()

corpsy

Pripadal som si, ako keby mi niekto pustil na plátno starú VHS s nejakým podradným hororom a to rovno v 3D. A to myslím aj ´´kvalitou´´ scenára, hereckých výkonov, ako aj obrazovou kvalitou. To 3D bolo naozaj shit. Totálne béčko utrhnuté z reťazí, ktoré len tak často na plátnach kín nevídať, so ´´superhviezdou´´ D. Hasselhoffom, ktorý pravdepodobne prišiel na to, na aké úlohy a do akých filmov sa vlastne hodí. ()

ConanVJ

Tak dvojka mi spíš jak horor přišla jako komedie. Děj filmu a herecké výkony jsou dost o hovně, ale zas mi to přišlo o to víc vtipný. Asi nejlepší scéna je, když si to páreček pěkně rozdává a dravá rybička (ukrytá v místech, kde by jí chlapec rozhodně nečekal) se zakousne do měkého, teda spíš msvtdého masíčka. Vtipných scén je tam jak už chtěně či ne hodně. Film nepostrádá spoustu pěkných nahatých bab, stejně jako tomu bylo u prvního dílu. Docela vtipnej byl i D. Hasselhoff. Celkově dávám filmu 60% :) ()

PauloZ odpad!

Tak hloupý film, tedy ... ehm, s prominutím sračku, stupidnost a tragický režisérský omyl jsem neviděl dobrých 5 let! Tam, kde se Aja snažil vytřískat obstojné béčko a poctu původnímu filmu a celkem s mu to podařilo, tak Gulager "guláš" sprasil co mohl a Ajův počin i s piraňema poslal hluboko pod drn! Tohle je tak špatné, od chování postav, přes dialogy po trapný děj, až z toho bolí oči. Plus neskutečně špatný pokus o parodii ve stylu Rhames a vytahaný Hasselšulín (kolik za to proboha dostal??), že to snad není možné. Navíc ta kupa nicneříkajících záběrů a zoufalý konec bez nápadu (SPOILER jak hajzl - trojzubec v hlavě fízla, děcko bez hlavy a hudba jak z prciček) .... UFF! Tohle se mi snad jenom zdálo .... JO A BACHA! JE TO VE 3D ... sorry 3DD!!! ()

Astaroth12 odpad!

Uz poznám pojem zlátanina, a prišiel som nato v tomto filme.Jednotka bola aspoň pozeratelná, no tento film vobec nie. Toto je horor?Tvorcovia si museli niečo šlahnut, lebo inač neviem koho by mohla napadnúť takáto totálna debilita. Mŕtve deti, ryba vo vagíne,no a Hasselhoff tak to bolo jedine pozitívne v tomto filme. No a keď zaznela zvučka z Baywatchu, tak som vedel že nepozerám horor ale trápnu napodobeninu Scary Movie. ()

ledzepfan

Totální kravina, ultra pičovina, ukázková demence, která po technické stránce nesahá prvnímu dílu ani po kotníky. Gore se skoro nekoná a atmosféra zla číhajícího ve vodě vyšuměla po první pětiminutovce-ALE-Přes všechny technické nedostatky (vycházející očividně z velmi přiškrceného rozpočtu) musím dát plný počet= Dostal jsem vše co jsem očekával(vše co film sliboval)a možná ještě o trochu více.Jak by taky né-Gulager měl tu nejlepší možnou startovní pozici =měl natočit volné pokračování remaku dementního béčka ze 70.let :D ,takže si může dovolit vlastně skoro cokoliv a pořád to bude v rámci kategorie naprosto v pořádku..... Je pravda, že první půlka se tváří tak něják rozpačitě jakoby se snažila diváka přesvědčit, že to celé má být vážně se beroucí béčko..už postava šíleného profesora však dává tušit, že to možná ještě bude docela prdel, ale od chvíle, kdy se na scéně ukáže nejslavnější plavčík všech dob, jdou všechny pochyby do kopru a je už 100% jasné jak moc vážně by se měl tenhle biják"číst".. Tady opravdu nejde o nic jiného, než o pár nápadů, cecků, prdelek, červené vody a smrtelně hláškujících postav.. Je jedno, že to je blbě natočené.Je tam ufňukanej,drsnej negr na kryplkáře, Hajzlhoff na strážní věži, ryba v kundě a hromada nesympatických postav které dostanou co zaslouží........ Mě to stačí. ()

schizmo

Ani dostatečně sebeparodující zpracování slabší verze předchozího dílu nezmírní velikost demence ve filmu obsažené, aneb kde nic není, ani 666 párů umělohmotných koz nebere. Co to s vámi, filmaři moderních "hororů", je??? ()