Top Gear: Apokalypsa

• Velká Británie Top Gear Apocalypse
Dokumentární / Sportovní
Velká Británie, 2010, 74 min

Chlapci z Top Gearu to zase rozjíždějí, tentokrát jen jako duo ve složení Richard Hammond a James May. Jak by na tom byl svět, konkrétně motorismus, v post-apokalyptickém světě? Jak se dostat autem do práce v nukleární zimě? Do kterého auta nalít poslední benzín? Nejen tyto, ale mnoho dalších životně důležitých otázek bude zodpovězeno. (Catfood)

DannyVlk

Jak v tom nejedou tři tak je to najednou celé slabší. Vypadá to jako pokus o vydělání pár drobáků, ale myslím, že oni si mohou librovkama zatápět... ()

xardix

I Top Gear umí šlápnout vedle, čehož je Apokalypsa jasným důkazem. Chybí zde Clarkson, chybí zde humor, chybí zde nápady. Prakticky jediný světlý moment je použit hned na začátku (jízda podle navigace), zbytek je jen nesouvislý slepenec špatných nápadů a mizerného provedení. Prosím, pánové, touto cestou už nikdy více. ()

mahu22

Velmi originální.Nikdy by mě něco takového nenapadlo.Ale je dobré vědět,jak se dostanu do práve po nějaké jaderné katastrofě.Chyběl tam Jeremy,ale i tak si myslim,že to Vévoda z Hammondu a Kapitán Šnek zvládli skvěle. ()

Sidli

Je sice pravdivým faktem, že kdyby tam byl i Jeremy Clarkson, bylo by to o něco lepší, to ale nemění nic na tom, že to bylo plné pravého motoristického humoru, nápady skvělé. James May:"Myslím, že tohle je posunuté nahoru." Richard Hammond:"Ne, na palubní desce je leguán." A spoustujiných hlášek bylo povedených. (Tento speciální díl Top Gearu je pro mě téměř 100%) ()