Diktátor

Gerret

Takhle moc jsem se u novýho filmu hodně dlouho nezasmál. Cohen se prostě na tyhle "výstřední" role hodí. Než to šlo do kin, očekával jsem podobnou "blbost" ve stylu Bruna, ten se mi vážně nelíbil, jedna trapnost za druhou, ale tohle se fakt povedlo, je to pro mě dokonce lepší než Borat, u něj mi zase něco přišlo až moc stupidní, ale tohle se vážně povedlo. Hodnocení 80%. ()

R1CH1E

Bruno a Borat pro mě byl úlet totálně mimo škatulku humor do škatulky trapnosti a nechutnosti. Právě proto jsem se Diktátorovi vyhýbal jako čert kříži, ale nakonec mě stejně neminul. A musím dodat, že oproti těm 2 předchozím kouskům, byl tenhle film sice nejkorektnější, ale taky nejlíp natočený, a občas dokonce vtipný. I přesto, že to není můj styl, musím Cohenovi zatleskat za to, jak si dokázal vytvořit vlastní druh filmu. A to si v dnešní době zaslouží respekt. ()

Zagi20

Pokud spojíte filmy Zohan krycí jméno kadeřník a Bruno, co vám z toho vyjde?? Diktátor. Spousta trapných momentů, rasistických narážek a otřepaný děj vyvažuje několik skvostných dialogů - rozhovor ve vrtulníku nebo debata o tom proč musí být atomová bomba špičatá. Někdy jsem se tak chlámal smíchy že sem si musel dát pauzu abych to vydýchal, jindy jsem se nudil, a čekal. kdy se něco bude dít. Tři hvězdy a basta. ()

Myrreczech

Těšil jsem se na něco originálního, satiristicky odsuzujícího USA a především fekálně vtipného. Místo toho jsem dostal Zohana 2. No jen se na to podívejte příběh, rozuzlení, humor ... všechno úplně stejné. Dokonce i porost v kalhotách a přízvuk mají tyhle 2 postavy stejný. Prvotřídni kravina. ()

m.a.t.o.

„Vo vnútri je všetko, čo požadoval tvoj manažér.“ – „Katy Perry vravela, že dostala diamantové Rolexky.“ – „To preto, že mi dovolila vyaladeenovať sa na jej tvár." Zopár vtipných scén (väčšina už bola k videniu v traileroch) a monológ o "demokracii" - to jediné stojí zato. Zvyšok iba vata doplnená o klasické Cohenovsko-Charlesovské úchylnosti. Diktátor ma pobavil určite viac ako Bruno, ale na Borata to (aj kvôli tomu, že ide o hraný film) nemá. ()

V.Silver

"You are HIV aladeen." - tolik skvělých gagů jsem už dlouho od Cohena neviděl, jsem rád, že to tentokrát skvěle drželo pohromadě, příjemně utíkalo a hlavně - neskutečně bavilo. Bál jsem se, že Ali G se už nic nevyrovná, ale Diktátor opět nasadil laťku vysoko a já se smál z plna hrdla, jak to mám rád :) Top class satira! 85%. ()

šerminator

Dost dobré na to, že jsem od toho čekal mnohem méně. Mockrát jsem se taky zasmál. Když už to vypadalo na profláknutý snímek, tak Sacha přišel s něčím úplně absurdním, nečekaným. Celkově to byl příjemný film s pěkným soundtrackem a skvělým hereckým výkonem Sachy Cohena. Když to srovnám s Four Lions, tak tohle je o kapánek lepší. ()

MiGi87

Za příběh nebo cokoli jiného tomu nelze dát víc jak dvě, ale já se u sebevtipnějších komedií obvykle nesměju, tohle byla výjimka, za to si zaslouží 4*. Ale jenom za tu vtipnost, po ostatních stránkách opravdu šedý podprůměr. ()

vyfuk

Moje první zkušenost s Cohenem? Jak dopadla? Neuvěřitelně perfektně. Diktátor je neuvěřitelně vtipný a narážející film, který má mnoho prvků rasismu, ale je podán velmi humorně. Ani příběh jako takový byl originální a neomšelí. Charles a Cohen spolu vytvořili třetí celovečerní film, po úspěšném Boratovi a průměrném Brunovi, nejlepší jejich film. Je fakt, že pět neudělím, protože ten rasistický podtext mi v mnoha situacích tolik nesvědčil. V roce 2012 se nám urodilo mnoho kontroverních komedií - přes Diktátora po Méďu. Nicméně... u Diktátora s Cohenem (který roli zahrál úžasně až Oscarově) jsem se upřímně a bezprostředně bavil a asi na rok 2012 budu vždy rád vzpomínat i díky tomuto velkofilmu. ()

Lukyn007

Musim dát pět hvězdiček. Borat byl sice o fous lepší, ale pár hlášek z tohohle díla si budu pamatovat do konce života:) 85% ()

Darill

Pár dobrých nekorektních vtipů, ale jinak je to film, který už jsme viděli dvakrát. Doufám, že čtvrtý film "blbeček přijel do émeriky" už SBC natáčet nebude... ()

Bagr_007

Nekorektního humoru není nikdy dost a je fajn, že ta satira je namířena proti úplně všem stranám. Vlastně i překvapivě dojemné a chytré. ()

Autogram

Jediná nitka nezostala suchá po sprchou Cohenovej satiry nad všemožnými javmi dnešnej spoločnosti. Arabi, Američania, Rusi, Číňania alebo aj všetky ropné a plynové spoločnosti si musia zahryznúť do jazyka a nechať tento film pokojne prejsť kinami a televíziami radšej bez ich ďalšej pozornosti. A o krajinách, kde bol film zakázaný, si môžeme pomyslieť svoje. Aladinov humor je úderný, trefný, chytrý a bolo by to dokonalé, keby sa v niektorých pasážach nešlo iba na pol plynu. ()

Kurikmoon

Pre mňa ďaleko zábavnejšie ako prvé dve časti. Po filme sa mi dokonca nechcelo spať ani jesť niečo čo mám rád, aby som si napravil chuť. ()

Jaro.Krafcik

Po boratovi sachov najlepší film. A to nesrandujem. Vynikájuca satira hlavne na dnešnu dobu by sa to už natočiť nedalo. Skvelé pripomenutie a bavilo aj teraz. Toto chýbalo aj na netflixe ale zase titulky. Ak to takto pôjde dalej službe určite ešte klesnú tržby. A mnoho uživatelov po júli ukončia predplatné. 5* ()