Diktátor

Bornd

Tenhle film se skládá z poměrně trapných gagu ( přepadení v obchodě, porod) a z fakt povedených scének za 5* ( Spekulace o tvaru atomovky, scéna v letadle). Bohužel ale ty trapné scény převládají nad těma dobrýma takže 3*. ()

marrrrian

Išiel som do toho s veľkou nechuťou, lebo Cohen je mi tak nesympatický, jak komár v izbe nad ránom. Nakoniec ale, až na pár fakt hrozných, otrepaných a trapných vtipov, to skoro úplne vymazalo ten zlý dojem, ktorý vo mne zanechal Bruno. Asi preto, že aj napriek drsnému humoru, zo seba nerobil takého k****a, aby som si o ňom myslel, že on sám je k***t. (myslené v zlom) ...Malo to svoju akú takú hlavu, aj pätu a jednotlivé scény často pekne gradovali. Toto mu proste vyšlo. ()

Ondrew

Rovno vravim: od tohto filmu som cakal ovela viac. Je to sice typicka "cohenovka" ako sa patri, no neviem cim to je, ze som sa pri jednotlivych "humornych situaciach" skratka nerehotal. "Borat" a "Bruno" boli vtipni... prirodzene vtipni. Cohen alias Aladeen ide z jedneho forika do druheho, ale uz to neposobi tak pohodovo, bezstarostne, prirodzene, ako pri zmienovanych filmoch. Nebolo to zle, ale ja osobne som sa veru velmi nepobavil. 60% ()

Zirael

Ale jo, bylo to fajn. Za sebe musím říct, že Cohenovy filmy mají vzestupnou úroveň. U Borata jsem se 99 % času styděla za to, co na plátně všichni zúčastnění provádí, u Dikrátora už to tak strašné nebylo... samozřejmě si Cohen nemohl odpustit pár takových těch samoúčelných scén jako "moje první masturbace" a penis připláclý na skle, ale tentokrát se to dalo vydržet. Taky tady Cohen už tolik nedráždí a neprovokuje, není tak nekorektní jako byl třeba v Boratovi, ale o to masovější (a bohužel i průměrnější) Diktátor je. Shrnuto a podtrženo, je to fajn komedie se spoustou hlášek a gagů, ale žádné sekání do živého od toho nečekejte. ()

benqsiemens

Plně klasickej Cohen a jeho filmová masturbace. Chvíle výborného recestického humoru střídají chvíle humoru fekálního a chvíle trapnosti. Po Brunovi rozhodně lepší alter ego, můj šálek kávy/čaje/rumu to ale není. To jako furt zkouší překonat Borata? Vyjde mu to? V pár kusech to ještě asi zkoušet bude..... Jo a Faris je tu na facku přes xicht. ()

david666

Opět výborně nekorektní a často i pravdivé - je škoda, že s některými názory člověk v dnešní době nemůže vystoupit v médiích - holt pokrytectví vládne. Cohen si udržuje stále svou laťku i když někdy už se začíná trošku vykrádat. Ale já se pořád bavím. ()

Paserak

Naprostá jízda. Hlášky už zdomácněly i u nás doma. Masakr. Vtip, narážka, poselství v těsném letu jedna za druhou. Mám pocit, že ani není v silách jednostlivce nasát všechny narážky. SBC musel jásat nad psaním scénáře. Nemůlžu vyjmenovat ty nejsilnější momenty...snad jen vyhlídkový let a Porsche 911. Naprostá paráda. Řval jsem nadšením. Nevím kam až chválit.Komedie roku! A kde zustal "Hairy Potter"? Dal bych 6 hvězd kdyby to šlo.... ()

Pete1790

Cohen opět perlí! Nevím jak ostatním, ale u mne se začíná posouvat mezi hereckou elitu. Samozřejmě ve své kategorii, ale je pravda, že málo kdo by v jeho rolích obstál tak skvěle jako on. Abych nechválil jenom jeho, tak musím pochválit i soundtrack a kameru. Příjemná komedie, která nepotěší jedině moralisty, slušnomluvce, češtinářky a "demokraty". ()

laurence

Ačkoliv nejsem příznivcem nevkusného humoru, tak satira, s jakou Cohen glosuje i ty nejpalčivější problémy naší doby, je dokonalá. 'Are you having a boy or an abortion?' ()

MFJD

Troška neokresané, po Brunovi som čakal niečo viac. Aj keď je to už z iného súdka ako hranie debila za skrytou kamerou a primitivným scenárom, neprišiel mi v istých fázach tento remake vtipný, mžno to treba vidieť viackrát no uvidíme. ()

chinano

Ze začátku film působí velice dobře díky spoustě nekorektního dobrého humoru. Jenže po čase se kolo začne trochu zadrhávat - vtipy začínají být stereotypní (i když i ve druhé polovině filmu se najdou dobré fóry) a tak už nedokáží zamaskovat poněkud slabší děj. /65%/ ()

ThePaul

Oplzlé, rasistické, anti-feministické a anti-všetko-stické, no pobavilo. Zaujímavé to bolo počas prejavu "najvyššieho vodcu", kde vykresľoval Američanom výhody diktatúry. A pritom mu tie výhody mohli kľudne vykresľovať Američania. ()