Diktátor

JoKeR1

Tak o tom môžem povedať že som presne čakal pred tým ako som to prvý krát pozeral že to bude niečo šialené niečo pri čom sa toľko nasmejete.Hlavná úloha diktátora ktorú stvárnil Sacha Baron Cohen bola bláznivá.Stále to bolo o vtipkovaní.Cohen bol do tejto roli dobre vybratý.Je to bežná hollywoodska komédia ktorá sa výnimočne vydarila. ()

margotka1911

Tak tenhle film je absolutně neuvěřitelně zábavný,vtipný a nevím jaká ještě slova chvály mám použít. Neskutečně mě to bavilo. ()

Laslo

Sacha Baron Cohen je to celkovo dobrý herec.Diktátor je dobrá komédia pre všetkých.Nechýba tam nič.Je tam veľa srandy a humoru.Režisér k tomuto filmu vymyslel vynikajúci scenár,je to dobrý režisér.U mňa plný počet % ()

damapo

Diktátor je plný zábavných scén, vtipů a gagů. Opravdu od začátku zhruba do 3/4 filmu jsem se moc dobře bavil. Ta poslední čtvrtina filmu byla o poznání slabší, ale tak už to často u komedií bývá. Na každý pád stojí za zhlédnutí a nudu spolehlivě zažene. Scéna z vrtulníku jedna z nejlepších komických scének, které jsem za celý rok viděl. ()

jamesbond120

skvělá komedie, Sacha Baron Cohen je nejlepší herec. Smál sem se jako malý když sem se díval na Borata a Ali-G a teď Diktátor. Dobrá sranda na účet USA ()

El_Barto

Nádherná politická satira, říkající pravdu, ale způsobem, který nemůže urazit, jeden vtip střídá druhý a většina je velmi povedená. Tento typ humoru se mi moc líbí :-) Akorát ta část, ve které se Admirální Generál Aladdin zamiloval tam být nemusela... ()

+sfinx+

Zřejmě nejlepší satira poslední doby. Jeden z oblíbených momentů byl ten závěrečný proslov o "demokratuře" :-) ()

tomas070391

Po Brunovi zase klasický Sasha,ktorý vôbec nesklamal, práve naopak, briliantná komédia. Politicky nekorektná, urážajúca všetkých a všetko. Proste pre mňa naj komédia 2012. ()

matulik6

Tento snimok ma pobavil, rozosmial, dobre padol po tazkom dni. No viem si ho ako lahku a dobru komediu predstavit aj bez niektorych prehnanych a nevkusne vulgarnych momentov. ()

t.kavan

Film z produkce Sachy Cohena na téma cizinec ze země třetího světa jede do USA - mírně otřelé téma u tohoto režiséra. Nicméně je vidět, že i Cohen dospívá. Film nelze kritizovat za obsah - je to prostě komedie u které se má člověk zasmát a pobavit což splňuje v dostatečné míře. U Diktátora jsem se nenudil a ani mě neurážel jako Borat. Celkově 80%. ()

Road.Man

Do you wanna hear an Aladdin news or an Aladdin news? Hmm, Aladdin. Ok, you are HIV Aladdin. Po prepadáku a až trápnom Brunovi super komédia, na ktorej som sa smial tak, ako už dlho nie pri pozeraní komédií. ()

jujask

Neviem uprednostňujem iný typ komédií. Dalo sa to pozerať ale nemá to ten pravý náboj. Podla mňa podpriemerná komédia. ()

Johny_Blaze

Nedokážu se ubránit porovnávání s Boratem a za mě musím říct že Diktátor je, ač to zní sebedivněji, podstatně méně ulítlý. Kdo viděl oba snímky jistě ví o čem mluvím. Nehledě na to je ale i Aladeen sám o sobě naprosto mimo realitu což mu dodává 90% vtipnosti. Chvíle, kdy Cohen dostane střízlivou roli, nikdy nemůže nastat a proto se bude dál držet na špici bavičů. Vynikající a velmi vtipný film s obrovskou dávkou nadsázky ale právě to jak jsem psal z něj dělá tak skvělou komedii. ()

clubland

Uplna kravina, az na prejav na konci filmu, ktory uplne presne vystihuje dnesnu Ameriku a demokraciu. To bola jedina dobra vec v celom filme... ()

Vlad

Najlepší Sašov film, ktorým prekonal Borata - a to som si myslel, že sa mu to už nepodarí. Prechod k plne hranej forme podľa mňa naopak dal filmu vyniknúť, všetko sa dalo pekne skúšať až dovtedy, kým to nebolo na jednotku. Jednoducho Ali G in da Middle East. ()

BranuliQ

To bola neskutočná haluz. Často som sa dokonca pristihol pritom, ako sa z chuti rehocem až tak, že som si pripadal ako nejaký psychopat. Film bol ako taký úplne "cohenovský". Ale to nevadí, fungovalo to v Boratovi, fungovalo to aj tu. Dúfam, že sa čoskoro dočkám ďalšej jeho komédie, nie často sa totiž stretnem s tým, že sa doslova smiechom zrevem ako nejaká baba :D. ()