Sourozenci Addison (Eric Bana) a Liza (Olivia Wilde) jsou na zběsilém útěku z kasína, které právě vyloupili. Cestou havarují a na místě zůstává mrtvý policista. Addison a Liza se rozdělují a každý dál prchá svojí cestou. Vysílené Lizy se ujme bývalý boxer Jay (Charlie Hunnam), který se vrací domů oslavit Den díkůvzdání. Právě tam se ale oba uprchlíci znovu setkávají a jejich nesmlouvavý souboj překročí všechny hranice rodinných limitů. (Magic Box)

Brain-D

Role šitá speciálně pro Erica Banu. Jako brutálního zabijáka s pokorou a zároveň ochranářského bratříka. Kdykoliv se objevil na scéně, tak to bylo fakt super. Líbí se mi ta propojenost a předpojatost toho všeho, co se semele. Bohužel ke konci se vloudí chybička, ale úžasný zimní film. ()

Mishqo

Celkom fajn námet si myslím, chyba tkvie v povrchnom spracovaní. Zdalo sa to na mňa až príliš že hŕŕŕŕ a veľa zbytočných scén a na záver som mal taký pocit že veľa vecí zostalo nevyriešených, ako keby sa o nich ani nehovorilo. Niektoré postavy úplne zbytočné a iné postavy zase neprepracované do väčšej hĺbky. Plejáda hercov sympatická ale až tak úplne im to neladilo. Hudba výborná. A hlavne je že som sa nenudil pri tom. ()

Ceres

Celkem velmi dobrý film s dobrou atmosférou, dobrý obsazením a hereckými výkony. Ruzowitzky, který tu je nazýván jedním uživatelem "kolosální čurák"...mno potrefená husa nejvíc kejhá, že?, zvládl film velmi dobře, i když není zápletka originální, ale co je že? Dobré je, že zbytečně film moc nenatahuje, jak je u spousty režisérů zvykem. Je to tak na pomezí 3 a 4, ale jelikož mi mrazivé filmy vyhovují, tak přeci jen přidám. ()

Pump

Stupidní, vymyšlený a zbytečný film se skvělým hereckým obsazením. Damn! Erica mám opravdu rád, ale asi nemá v čem hrát. Kris odehraje svou část shrábne prachy a jde od toho. Olivia by měla hrát a ne si tam zkoušet pózy! Nevím, ale tohle mi nesedlo.... :-/ ()

Guzo

Thriller na jedno zkouknutí s dobrým obsazením. Nic jiného jsem ani nečekal, takže za mě celkem spokojenost. Podobných filmů ze zasněženého prostředí tolik není, tak je alespoň něčím zajímavější oproti konkurenci, a i když je příběh lehce překombinovaný, aspoň se divák v průběhu nezačne nudit. ()

zolo23

Film ma bavil už od začiatku, mal dobrý spád a zimnú atmosféru čo ja zbožňujem. Potešilo ma príjemné obsadenie všetkých zúčastnených na čele s Ericom Banom, ktorému záporná úloha sedela náramne. Scenár nieje bohvieako našlapaný, ale to mi tak nevadilo, pretože sa neustále niečo dialo. Nenápadný film, ktorý si nezaslúži byť na odpis. ()

vitekpe

Vybornej Eric Bana. Sissy S., Kris K. a Kate Mara v pohode. Olivii neznam a nicim mne nezaujala. Obrazky v pohode. Pribeh celkem plyne, cili tempo taky v pohode. Ale jinak je to pateticka a klisoidni blbost, a pokud chcete videt film o snehu a sikovne policistce, pustte si radsi o nekolik radu lepsi Fargo. 3+ ()

netahlo

Zasnezene drama ve stylu poctivych 80. let s vybornym obsazenim. Charlieho Hunnama jsem videl poprve od casu Hooligans a zavalel zkusene. Olivia Wilde tradicne nebezpecna. Nic revolucniho, ale dobra stara skola. ()

herr_carter

Je fakt obrovská škoda, že asi 70 z celkových 93 minut je nudná sračka a nebýt spanilé Olivie Wilde, asi bych to dávno vypnul. Naštěstí tu "hraje" a já jsem měl tak šanci vidět poměrně překvapivou a napínavou "hřebejkovskou" stolovou závěrečnou scénku, které oproti české režii dopadla o něco více americky (čti: prásk prásk,hajzle,chcípni,to máš za to) a celé to vytáhla aspoň na ten průměr...............moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

sedm.1

Chladnokrevného zdobí především perfektní, fungující a působivá atmosféra, pramenící především z mrazivého, sněhem zasypaného, prostředí. Zápletka, která se v něm pak odehrává, sice už zas tak úžasná není, ovšem rozhodně ani nenudí, má spád, pořád se tam něco děje, obsahuje i pár nečekaných zvratů, závěr je pak opravdu napínavý, a ikdyž úplné vyústění sjede bohužel až k béčkovému provedení, výsledný dojem už nijak výrazně nepokazí. Nicméně, hlavním lákadlem, kterým Chladnokrevný disponuje, je herecké obsazení. A očekávání v tomto směru jsou bezezbytku vyplněna. Eric Bana si svou roli záporáka užívá na výbornou, je vážně drsnej a nekompromisní, ovšem je z něj zároveň i cítit, že je v něm i kus dobrého a svou postavu tak obohacuje o nejednoznačný a zajímavý rozměr. Charlie Hunnam mi pak snad poprvé ve své kariéře přišel jako výrazný chlápek, a to jak herecky, tak charismem poměrně zabodoval, a zcela se tu jako jindy neztrácel. A Olivia Wilde, ta je jako vždy neskutečně nádherná, to je opravdový anděl, pro kterého bych udělal cokoliv. Zkrátka, Chladnokrevný je nenáročný thriller, který je ale opravdu zábavný, herecky přesvědčivý, vizuálně působivý, vše v něm prostě funguje jak má, takže v rámci žánru určitě slušná podívaná. ()

Maynard.

Hmm, zajímavé, zajímavé... Právě teď sem pod vlivem Valetolu po asi nejbolestivějším zubním zákroku, co sem zažil. A je to dobrý, zabíraj :o). Tohle se mi páčilo. Nejen kvůli bezvadnýmu hereckýmu obsazení - O.Wilde a Hunnam, patří mezi mý top herce. Venku sice ještě nesněží, ale v tomhle filmu to teda sype celou dobu, takže je to vlastně takovej mrazivej film. Něco ve stylu Fargo, leč krapet slabší. Scénář hodně příjemný překvapení a zfilmování taky. Trochu mi neseděl E.Bana do záporáka, ale taky se to nechalo. Závěr byl teda možná už překombinovanej, ale to se holt někdy takle stane. ()

cachina

Poměrně atraktivní obsazení může někoho navnadit, ale nezaručuje filmový zážitek. Velmi neoriginální a xkrát viděný krimi thriller. Postavy jsou velmi šablonovité, zlý bratr, který miluje svou sestru, ta se pod vlivem zamilovanosti vyvine ze zlodějky na hodnou přítelkyni. Právě propuštěný úspěšný sportovec, který se ihned zase dostane do problému. Policistka, která z důvodu, že je žena, je přehlížena a poniživána, ale je chytřejší než ostatní mužští kolegové. Prostě celkem nuda. Děj je poměrně klišovitý a vše se děje nějak tak rychle. Propuštěný boxer po pár hodinech na svobodě už lítá v průseru, který může znamenat zpáteční jízdenku do vězení. Za malou chvíli, co potká neznámou ženu, se do sebe zamilují tak moc, že ona je schopna zradit svou vlastní rodinu atd. Jediným čím snímek může potěšit je zvolené atraktivní prostředí zasněženého území blízko kanadských hranic a poměrně krátká stopáž. Za chvíli na snímek zapomenete, nebo se vám pomíchá s řadou jemu podobných. ()

Spike23

Není vůbec špatný pocit, připadat si jako jasnovidec, jen to bohužel neprospívá filmu, když po půl hodině víte přesně, jak bude vypadat závěrečná scéna a všechny ostatní věci víte minimálně 5 minut předem, než se stanou. Naštěstí Charlie je borec ze Sons (o Olivii není třeba mluvit), a tak jsem tomu dal šanci. Musím uznat, že to mělo povedený konec, to se poslední dobou jen tak nevidí a nevím o ničem, co by se mi na filmu nelíbilo, že bych kvůli tomu snižoval hodnocení, takže celkově jsem docela spokojený, hlavní důvod mého hodnocení je spíš v tom, že mi tam něco chybělo a že po celou dobu sledování jsem si připadal, jako když jsem ve třinácti koukal na nějaký běžný film na AXN (ne zas, že by jich tam nebylo dost luxusních). Když to ale beru jako film, od kterého jsem nic moc nečekal a vlastně jsem ani vůbec netušil, na co koukám, jsem dost spokojený. ()

Hanys_

Chladný a krvavý thriller s libovým obsazením a slušným vizuálem, který ale sráží dost blbý scénář. Škoda, potenciál tady rozhodně byl. 4.5/10 ()

Sufferer

Štyri, aj keď s menším sebazaprením. Deadfall je dokonale neoriginálny film, ktorý nedisponuje ničím, čo by ste ešte nevideli alebo z čoho by ste spadli na zadok. Vedie ho režisér, ktorý má čo-to odkrútené, no je ako čerstvý držiteľ vodičského preukazu, šoférovať síce vie, ibaže nemá vždy pevnú ruku a občas narazí, čo sa prejavuje na momentoch, kedy na nás spoza rohu vykukne trocha nudy. Ale aj napriek tomu mi minúty zutekali čoby dup, zima mi príjemne zašla pod nechty a nebudem predstierať, že na konečnom skóre nemá výrazný podiel obsadenie, ktoré svoje dostatočne načrtnuté postavy predvádza s prehľadom. ()

Pablinho

Třebaže se tenhle film nezdá nijak do podrobností propracovanej a vyznívá trochu povrchně, tak na druhou stranu na mě parádně zapůsobila psychologie postav. A to pak zejména ta poslední scéna v domě, kdy jsem si připadal, jako bych všechny znal několik let a byl jsem zvědavej, jak se vyvine takřka patová situace. ()

Lefty86

Celkem surový příběh bez nějakých cukrbliků, za 12 000 000 dolarů důkaz že i s menším rozpočtem, s pár hercema se dá natočit více než slušnej film, příběh je výborný a počasí které tam panuje mu dodává grády. Rozhodně spokojenost a 80% s klidným srdcem, díky Segrestorovi za tip! ()

Disease

Ale jo, vcelku solidní. Ten sníh mě lákal ke srovnávaní s Fargem (Jak tak čtu komentáře, tak nejsem jediný :-)) Honička na sněžných skútrech parádní. ()