poster

Vendeta

Drama / Thriller

Česko, 2011, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  ****

  Škoda toho prvního dějství, kde ti puberťáci naprosto nesnesitelně přehrávají. Zbytek je na české poměry nebývale atmosférická a intenzivní podívaná.(23.11.2012)

 • LiVentura
  ****

  Mně se moc líbilo. Velmi temné poměrně akční zpracování s dobrou kamerou, energickým Vetchým a pokřiveným Kaiserem. Dobrý český film, po dlouhé době a v této kategorii.(17.11.2013)

 • Gilmour93
  ****

  Tam za vodou v rákosí, ti k blátu přičichnout dám, aneb Ondra Vetchý užírán nebohou paní Pomstou.. Postaveno jen na postavách a ambivalentnímu přijímání jejich jednání - tuzemským filmařským konvencím, diváckým očekáváním explicitního násilí a funkčnosti chronologického děje navzdory. Na debut, klobouk dolů. Jen houšť..(12.2.2013)

 • Javert
  ***

  Oceňuji snahu natočit v naší kotlině něco trochu "jiného" se snahou zaujmout originalitou a minimalismem a nikoli okázalým patosem. Škoda je, že tvůrci z nadějného projektu nevyždímali více (některé scény vyšumí do ztracena, pubertální herci jsou tak špatní, že jim přejete jen to nejhorší, atd.) a zůstali na půl cesty k dokonalému, stylovému českému thrilleru.(15.4.2012)

 • xxmartinxx
  **

  Nepřesvědčivý film, o kterém bych si myslel, že ho natočil nějaký zapšklý důchodce zastávající názor, že nastupující generace jsou pouze perverzní sígři a nikdo s tím nechce nic dělat, policie je neschopná a tak dále. Nevím, jestli má být nějaký vtip, že "vůdce gangu" vypadá jak Justin Bieber, ale je to trochu málo.(21.12.2011)

 • - V jedné ze scén se ve zpětném zrcátku auta se odráží světlo z chaty, která však má být v tu chvíli již dávno opuštěná. (rakovnik)

 • - Natáčení filmu bylo pro všechny velmi náročné. Točilo se hlavně v lesích a na plac se nastupovalo už před pátou ráno. (Coldrex)

 • - Samotné natáčení trvalo pouhé tři týdny. (AngelusCZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace