Wallace a Gromit: Nesprávné kalhoty

• Česko Nesprávné kalhoty (více)
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný

Nick Park

Hudba:

Julian Nott

Peter Sallis

Čo urobíte ak nemáte peniaze a jediný nelenivý človek v dome je váš pes? Presne, najmete si ako podnájomníka pinguína. Budte si však istý, váš pes ho nebude mať v láske. Nie je predsa v pohode, keď vám v ďeň vašich narodenín malý operený tvor zaberie izbu. A to že sa nakoniec najlepší priateľ človeka rozhodne odísť z domu je len a len nedobré... Príbeh zo série Wallace and Gromit, v ktorom sa okrem skvelých nohavíc z NASA vyskytne aj jedna prestrelka a nakoniec ako to v každom dobrom príbehu býva, aj väzenie. (Vrana)

Le_Chuck

Tak toto bola jaka pecka ! Park mi opäť raz dokázal, že v jednoduchosti je krása. Lebo tie jeho postavičky sú vlastne jednoduché bábiky, ktorým spôsobom sebe vlastným vdychol život. Krásny priklad je ten protivný pinguín, ktorý ma vyzerajúc ako matrioška dokázal vytáčať skoro celý film (v tom najlepšom slova zmysle). Výborné. A tie nápady, a to finále... Keď si predstavím koľko to muselo dať roboty... 5+ ()

berg.12

Myslíte si, že plastelínový thriller je nesmysl? Myslíte si, že vás ta hrouda hmoty nemůže dojmout či rozesmát? Pak vás Nick Park tentokrát dokonale vyvede z omylu. ()

castor

Plastelínový mág okouzlujících filmečků Nick Park si pro svůj počin vybral vpravdě kriminální zápletku, ve které si jeden zločinný tučňák pomyslel na krádež diamantu. Nechybí starý mládenec a milovník sýrových toustů Wallace a jeho věrný pes Gromit, respektive kamarád, co jej neustále tahá z problémů. Parkovým filmům určitě prospívá kratší délka (zhruba hodinka bohatě stačí), znamenitá je zde především závěrečná honička s dětským vláčkem!! ()

ajuska

Má to nápad, vtip a ohromný půvab. Tučňák mafián a honička při které Gromit skládá pod uhánějící vláček kolejničky tomu nasazují korunu.. Skvělý třicetiminutový zážitek. ()

Paldini

Tak konečně jsem objevil největšího filmového záporáka všech dob, který je mazanější než celá Dannyho jedenáctka, umí lépe manipulovat s lidmi než Kaiser Soze a v neposlední řadě používá vymakanější převleky a masky než samotný Fantomas. Ano přátelé, je to pan Tučňák. ()

hippyman

parádní kombinace šikovných modelínoplácačů a hudbovymýšlečů spolu s vláčkovou scénou je prostě geniální :-) 90% ()

Legas

Dojímavé, veselé, nápadité. Na scénu, kdy Gromit pokládá kolejničky před uhánějící vláček, jen tak nezapomenu. ()

Tsuki

Stylově to není úplně můj typ animovaného filmu, ale rozhodně uznávám fantastickou a "vypiplanou" animaci (především ta scéna s vlakovou honičkou musela dát zabrat) a taky mě pobavila zákeřnost pana tučňáka. Takový zábavný krátkometrážní filmík, kde se nám naplno předvede precizní plastelínová animace. ~(3,4)~ ()

Carol Pifková

Wallace a Gromit je proste úžasný animovaný plasteliňák, ktorý ma vždy dobre pobaví či už sú to Nesprávné kalhoty alebo Otázka chleba a smrti atď.. ()

boshke

Za mne o chloupek lepší než... no ano, O chloupek. Strašně se mi líbil ťapkající tučňák - padouch, brilantní vlaková honička (Skyfall hadr) a vůbec celá zápletka... 100% ()