Tajemství kruhu

• USA The Secret Circle (více)
USA / Kanada, (2011–2012), 15 h 21 min (Minutáž: 41–42 min)

Tvůrci:

Andrew Miller

Předloha:

Lisa Jane Smith (kniha)

Hudba:

John Frizzell

Britt Robertson, Thomas Dekker, Phoebe Tonkin, Shelley Hennig, Jessica Parker Kennedy, Gale Harold, Natasha Henstridge, Chris Zylka, Ashley Crow (více)

Epizody(22)

Příběh o mladé čarodějce, která se přistěhuje do nového města, kde jak zjišťuje, není čarodějkou pouze ona. Navíc jak se zdá, je součástí tajemného klanu a hlavní postavou ve staletí trvající bitvě dobra se zlem. Na motivy knižní série od L.J.Smith, která napsala také Upíří deníky. A stejně jako u Upířích deníků, za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson. (lost815)

Evii.B

Pilot na tom byl asi podobně jako pilot Upířích deníků, no prostě žádná sláva. Jenže tohle tak pokračuje a každým dílem je to horší a horší. Celý příběh je neuvěřitelná slátanina, žijící jen na velkém tajemství co se událo před lety. Hlavní hrdinka mi je vyloženě nesympatická a ostatní "vystajlovaní" čarodějové taky nenadchnou. Jedině snad kvůli Phoebe Tonkin jsem vydržela koukat do vánoční pauzy, ale od té doby už jsem neviděla ani jeden díl a asi se k tomu už nedokopu. Existují desítky vynikajících seriálů, na (pod)průměrné nemám čas ani náladu. Myslím, že seriálu také uškodilo, že byl opravdu očekávany a plno propagačního materiálu bylo zvečejněno už několik měsíců před premiérou. Stal se tak z toho velice nadějný a velmi očekávaný seriál, který byl asi pro dost lidí zklamáním... ()

baltik

Začne to strašně, naivní teenky a teenkové o sobě tvrdí cosi něco o kouzlech. Tak nějak to ztrácí dech po prvním kroku. Jenže na holky se dobře kouká a naštěstí se nejedná o nějakou vědu tak si u toho člověk svým způsobem odpočine. Osobně jsem tím po 5 dílech praštit, dát nějaké 2-3hvězdy a mít další zářez na ČSFD. Kamarádka mě ukecala (nebo přikázala už nevím :) ) ať vydržím aspoň 10 dílů. Okolo 6 dílu se to začne zlepšovat, vše to začne mít nějaký ten tvar a příběh je "docela zajímavý", objevují se zde hororové prvky a celkově se z toho stane docela zajímavá záležitost. Bohužel seriál začne bídně takže většinu odradí, není divu a na to asi i doplatil. Na závěr jim vytknu divně přelíčené nebo co to s nima dělali "mužské" charaktery a pochválím hudbu. Jestli máte rádi fantasy a vydržíte tak se nebudete zlobit. ()

Margerie

Extrémně teenagerovský seriál s hloupými dialogy, otřesnými hereckými výkony a přiblblým scénářem. Vampire Diaries jsou celkem koukatelná věc, další seriálové zpracování L. J. Smith se už ale opravdu dělat nemělo. A navíc to má tu nejpitomější znělku všech dob. Pro děti ve věku 12 - 15 let dobrý, starším doporučuju obejít obloukem. 30% ()

viky13

Mně osobně téma nadchlo ,stejně jako skutečnost že v seriálu účinkují Thomas Dekker a Phoebe Tonkin. Zatímco jí role mrchy sedla až strašideně dokonale ,tak Dekkerovi ale vůbec. Mu ani Cassie jsem počas sledování seriálu nevěřila ani slovo. Také mi trochu vadila skutečnost ,že místo herního placu je to modní přehlídka či co. Snažili se aby herci byli dokonalí a přehnali to...měla jsem dojem že se nedívám na kouzelnické drama ale na Miss/Missák (nebo jak s to nazývá). A taky to že postupem času (hlavně po smrti Nicka) mě to bavilo díl od dílu míň. ()

Kriksa

Seriál, ktorý som kukla až do konca, aj keď nebol najlepší.Najviac ma ale naštvali koncom, ktorý ostal otvorený.. ()

LadyD

Ohodnotila jsem seriál 5 hvězdičkami, protože ještě není ve vysílání, ale mám pocit, že bude super. A jsem na něj mooooc zvědavá, uvidíme možná budu muset svoje hodnocení změnit. ()

Prcos

Hodnocení po prvním dílů nebývá vždy ůplně přesné ale tady u toho jsem si jistý.Vždycky jsem si myslel,že by ty pilotní díly měli lidi navnadit aby na to koukali ale tady u toho se to moc nepovedlo. ()

Nessos

Pilot nabídnul přesně to, co jsem nechtěl. Stupidní dialogy, sterilní a umělí herci a naprosto přeslazené a vyumělkované situace. Cílová kategorie Secret Circle budou slečny 10-15 let. Po druhém dílu jsem na rozpacích. Secret circle vypadá jako Twilight, pouze s jinými herci. A pochopitelně s ním koresponduje ve všech příšernostech - jak už jsem zmínil, herci vypadají jako z panoptika - a místo aby se řešili alespoň trochu vážnější věci, tak se jenom pořád dokola opakuje - pojďme se spojit! A námět přitom nevypadal tak špatně. Obávám se, že sledování tohoto seriálu pro mě skončí dřív, než jsem sám chtěl. ()

Chinese Ashio

Ja mám zmiešané pocity. Zatiaľ som videla prvé 2 epizódy a ak mám byť úprimná celkom sa mi páčili. Už som si dala aj objednať knihy, pretože som naozaj zvedavá aké rozdiely spravia, Predsa len, vampire diaries seriál spravili úplne inak než knihu. Myšlienka sa mi celkom páči, je to dobré, no bojím sa že sa týmto seriálom stane to čo so všetkými ostatnými. Prvá séria bude mať úspech a tak budú tlačiť na pílu tak veľmi že skazia celý ten dojem z tohoto seriálu. Brittany Robertson mi zatiaľ "do noty" nepadla no dám jej ešte šancu. Zatiaľ som si veľmi obľúbila Adama. No a Diana ma dosť štve, už od prvých časti ju nemám rada. No každopádne som zvedavá čo z toho spravia. :D ()

jafuska

Hodnotím po prvním dílu a prozatím to je celkem slušně odehrané,ano je to pro náctiletý, ale to vůbec nevadí, i dospělý může čas od času se podívat na některé dětské žánry, a jako dopolední seriál, bych to hodnotila pozitivně, nuda v žádném případě, a uvidím, co z toho nakonec vzejde ()

Leonora

Jasný, takhle to dopadne, když zkřížíte Sabrinu a The Craft, opepříte slátaninama z Charmed a dosolíte atmosférou některé z těch Stmívosraček :-D Všichni (včetně babičky) jsou mladí, všichni jsou krásní, všichni jako by vypadli z katalogu modelingové agentury, děvčata nohatá a kozatá, chlapci ramenatí a nikdo na celé (americké!) střední škole nemá nadváhu, kozí nohy nebo dokonce pupínky. S každým dalším dílem to čím dál víc připomíná Dallas a Chameleona. Sotva zemře nějaký příbuzný, záhadně se objeví nový, nebo ten starý záhadně vstane z mrtvých. Stále se rozkrývají nové a nové intriky, barva vedlejších hrdinů se s každým dílem převrací z bílé na černou a zase nazpátek. Zkrátka ohraná trapnost. Kromě toho mě opravdu baví, jak se v každém díle stále znovu (v různých variacích) opakuje věta "Je to naše jediná možnost." a to o stále nových možnostech. Boha jeho, je tak blbá i předloha? ()

mirkath1

Jsem na rozpacích pro jaké diváky je to vlastně určeno. pro náctileté je to víceméně nepřístupné a starší se budou divit, jak je suprově na střední škole. Samé večírky, plesy a casína-žádné učení :) Žádné vedlejší postavy,jen samý kompars. Odfláknuté .Žádní učitelé, obchodníci. Možná je to město jen pro krásné mladé kouzelníky :))))))) ()

lektvar

prvé tri časti, hrúúza. potom dosť znesiteľné, až na to, že tam takmer vôbec nečarujú, ale paradoxne to tam nejak extra nechýba ()

ArNEtis

Jsem ráda že sem serial neodkopla po prvních, opravdu moc nudných, třech dílech, jako sem měla v plánu. Pomalu, ale jistě to dostává grády a já mužu ze 3* zvednout na 4*, doufám že kvalita a akčnost budou stále stoupat. ()

Mišísek

Když jsem koukala na pilot, řekla jsem si: no dobře. Asi to nebude nějaké úžasné, ale zvládnu to. A byla to pravda. Pilot byl zajímavý, ale poté, co spoutali Kruh, je to nuda a blbost až hrůza. Posedlost démony ve tvaru hadů, zabití hlavní postavy. No no. Řekla jsem si, že tomu dám ještě jednu šanci, ale nejsem si jistá, jestli jsem udělala správně. Tohle rozhodně není to, co jsem od tvůrců Upířích deníků čekala. EDIT: Oprava. Je to neskutečná kravina. Rodiče, kteří vraždí děti a pak mají ještě výčitky svědomí? Faye, která je tak posedlá mocí, že pro to udělá téměř cokoliv? Malá nevinná blondýnka Cassie plná temné magie, která dokáže změnit všechno dobro ve zlo? Začíná toho na mě být trošku moc. Promiňte, ale... mám pocit že další epizodu bych už nemusela vydržet. EDIT: Ke konci série už se mi to zase začíná líbit. Není to sice extra výjimečné, ale dá se to snést. ()

Kackucka

prostě holčičina, takže kluci.... vůbec se na to nekoukete a neztratíte čas. je to prostě holčičí prvoplánová oddechovka ()

nemesis333

Pilot vyzeral ešte tak priemerne, ale od 2. dielu to išlo závratnou rýchlosťou dolu vodou..Ale dokázala som to dopozerať až dokonca, aj keď dosť nasilu. Trápne, detinské, otrepané... 30% ()