Mýtický motocyklový kaskadér Luke (Ryan Gosling) se rozhodne opustit svět karnevalu a hry se smrtí. Dozvěděl se totiž, že jeho bývalá milenka Romina (Eva Mendes) nedávno porodila syna. Chce je oba najít a postarat se o rodinu. Aby je finančně zajistil, spáchá na svém motocyklu řadu bankovních loupeží. Jeho dokonalé zločiny ale přilákají zájem ambiciózního detektiva policie Avery Crosse (Bradley Cooper) a zkorumpovaného šéfa místního policejního oddělení Delucu (Ray Liotta). Začíná nemilosrdný boj, ve kterém neexistují žádná pravidla. Drama přesahuje i po patnácti letech do života dvou středoškoláků, kteří zápasí s dědictvím, jehož se jim dostalo. Jediným útočištěm se pro ně stalo místo za borovicovým hájem. (JOJ Cinema)

majky.20

Velmi pěkně odvyprávněné drama, kde jsem stále musel přemýšlet nad tím co se může stát. Také přemýšlím, že do kin kolikrát jdou větší blbosti a tento snímek byl opomenut. Docela škoda, jelikož na velkém plátně by mu to slušelo jak prdel na hrnec. ()

CampaHD

Ja som milo prekvapeny. Viac menej vzdy si sedim nazorovo s rodakom T2. Tu ale ja davam viac. Nie je to Amores Peros, ale je to vyborne. A na Evu Mendes menim nazor,skvelo zahrane. Je tu uzasna. A koniec za 5ku ma dojal. ()

Bruce0659

Pekný príbeh o tom, ako chyba začínajúceho policajta zmení životy viacerých ľudí. Samotného policajta hryzie svedomie a malý chlapec vyrastá s matkou bez otca... Akcie je k videniu málo, ale za to jednotlivé postavy a ich neľakhý život dostávajú dostatok priestoru. Dej v prvej tretine síce nebol príliš zaujímavý, ale režisér vedel, čo robí... Pár chýb som síce postrehol, ale celkový dojem z filmu nepokazili. Scenáristi, režisér a herci na čele s Goslingom, Cooperom a Evou Mendes vytvorili naozaj pekný, pôsobivý, niečím (hlavne scenár prekvapil) aj výnimočný film. ()

Alena.Durech

Od zhliadnutia tohto filmu je jeho soundtrack súčasťou mojich rozjímaní. :-) Klasický fešný grázlik a vetroplach by sa rád zmenil po tom, čo zistí, že je otcom malého chlapčeka. Avšak krásna Eva Mendéz si vyberá voľbu istoty v podobe sympatického čierneho partnera. Celý dej naberá neuveriteľné tempo a grády. Myslel to pre syna tak dobre a urobil to tak zle... Zrazu je z policajta hrdina... skorumpovaná polícia, túžba kariérneho rastu cez extra ostré a široké lakte, dopad peňazí na dieťa bez riadnej výchovy a opačný pohľad na dieťa, kde sa síce matka snaží, ale stačí pri tom snažení poskytnúť aj prostú pravdu. Bradley Cooper si ma týmto filmom ako herec získal navždy a ďalšími filmami to potvrdzuje. Celá atmosféra filmu je pútavá, prináša príbeh, čo vie písať život sám... ()

Zupan_

Prvá tretina s Goslingom a Evou bola za 5 ale akonáhle skončila tak to strašne sklamalo. No a posledná stými pankhartmi to poslala do kytek. ()

Zaks

Tri roviny filmu mi priniesli 3 kvalitou rôzne dejstvá. S Goslingom jednoznačne najlepší akt, riadne temný a hĺbavý, hudobne dokonalý, zobrazuje zaujímavú sociálnu sondu zo života US kolotočára, jeho pokus o založenie rodiny a aj typický záver tohto experimentu. Druhá časť s Cooperom je už o poznanie slabšia, menej pútavá, herecky horšie zvládnutá a posledná s DeHaanom mi už pripadala ako dosť nasilu prilepená dejová linka k prvým dvom. V podstate 3 samostatné príbehy, ktorých nútené prepojenie mi veľmi nesadlo. ()

Sejkorka

Výborný film, výborní herci. Popracovaný příběh ztroskotance (Gosling) a podvodníka (Cooper). Do děje se po 15 letech zapojí i jejich ratolesti, což nejsou žádní svatoušci. Jo a jedna kočka (Eva Mendes) k tomu. ()

nodirectionh

Obsahuje spoilery Předně nevím, kdo to překládal titul filmu, ale proč se to jmenuje Za borovicovým hájem, místo Za borovým hájem? Je to kravina, ale štve mě to. TLDR: film, který docela překvapí příběhem, s dobrými hereckými výkony (až na AJ, ten kluk byl jak parodie sám na sebe, i když jsem možná jen dementní a bylo to záměrné) a zanechá diváka se spoustou otázek a morálními dilematy. Na druhou stranu rozuzlení působí fakt levně a předvídatelně. Modlil jsem se, aby Cianfrance nesměřoval příběh tímhle směrem a na místo toho udělal efektivní konec, kdy obě postavy budou žít na dále se svými kostlivci ve skříni - nestalo se.  Další věc, co mě vytáčela byla postava Goslinga. Přivandrovalec, který akorát jezdí na motorce, udělal frajerce syna. Okay okay...tak teď by samozřejmě dávalo smysl, že nebude parchant a pokusí se s ní dát nějak dohromady a starat se o syna. A další věc, co udělá je, že se rozhodne vykrádat banky. Já nevím, co jsem měl k té postavě cítit, ale od začátku mi přišla odpudívá. Gosling měl prostě šanci sehnat si normální job a starat se o prcka, jenže to úplně zkazil. Chtěl všechno a hned, a dojel na to, end of story.  Pak tu mámě Cooperovo trápení, který chudáka grázla, co dělal ozbrojené loupeže zastřelí potom, co po nevydařené loupeži se zabarikáduje v baráku, z něhož pod pohrůžkou násilím vyhnal lidi. Tohle byl nejslabší policajt, co jsem kdy viděl. Jinak byl ale Cooper dobrá postava, potěšil mě jeho story arc.  Co víc k tomu říct...příběh není nijak unikátní, ale bezduchým se taky nedá nazvat. Tahá to dobrý výběr herců a zhruba první půlka filmu, respektive po moment "o 15 let později". ()

Harding164

Jsou to vlastně tři krátké filmy propojené hodně tenkou zápletkou. První část s Ryanem Goslingem v hlavní roli je naprosto skvělá. Příběhově silné, dobře zahrané a s šokujícím koncem. Druhá část je výrazně slabší. Bradley Cooper se sice dost snaží ale na Goslinga ani ve snu nemá.  Příběhově to taky není žádná sláva. Naprosto standartní policejní drama, které ale nemá dost času na rozvinutí zápletky, a tak to všechno působí neskutečně uspěchaně. Scénář je v některý bodech tak slabý že by to asi neuhrál ani Al Pacino. Poslední třetina filmu je naprosto nekoukatelná. Do hlavní role se dostal jakýsi bezdomovec, kterého filmaři odlovili před sámoškou. O příběhu radši ani nebudu mluvit, protože jinak by to se mnou šlehlo. ()

Rychlý Gosling, zběsilý Cooper

Rychlý Gosling, zběsilý Cooper