Parker (Jason Statham) je zloděj, který chce vyloupit budovu, kde jsou uložené peníze v zábavním parku. Jeho tchán Hurley (Nick Nolte) mu tuto práci domluvil a doporučil mu další čtyři zloděje. Parker loupež vede a je převlečený za kněze. Když dostane znamení, jde do budovy, kde naráz s dalšími dvěma kumpány přepadne hlídanou místnost s penězi. Další jeho pomocník August Hardwicke zapálí stoh se slámou, aby odvedl pozornost. Kvůli ochrance, která ho zastavila, se ale nedostal k tomu správnému stohu a tak musel zapálit jiný, který se dostal až k nebezpečnému materiálu, který vybuchl a jeden člověk zemřel. Parker vybere peníze a utíká pryč. Po cestě je nabere do hasičského vozu poslední, pátý komplic Carlson. Parker chce rozdělit peníze, ale lupič Melander mu nabízí, aby dal svůj podíl na nový kšeft, který všem vynese dva miliony na hlavu. Parker odmítá a ostatní se rozhodnou ho zabít. Parker je postřelen a za jízdy vyskočí z auta. Melander říká, aby ho Hardwicke dodělal. Tomu se moc nechce, ale pak jde a vystřelí. Poté Parkera kopne dolů ze stráně. Parker ale žije a v příkopu ho najdou kolemjedoucí lidé. Ti ho odvezou do nemocnice, kde se Parker probere a dřív než přijede policie, zmizí převlečený za zdravotníka. Poté se jede převléct, sežene si zbraň a jede vykrást směnárnu, kde proplácejí šeky. Při tom postřelí jednoho člověka z ochranky do nohy, ale pak mu zavolá sanitku. Parker pak volá Hurleymu a říká, že má problém, vše mu vysvětlí a chce po něm klienta Melandra. Ten se jmenuje Dancinger a je to velký boss v Chicagu... (TV Prima)

Grondal

Prečo, prečo zas tak sedivo priemerný Jason? Ďalší akcnak strihu, akých má Statham vo filmografii minimálne desiatku. Je to akčné, je to neoriginalne, malo by to byť direct-to-dvd. Stále je to samozrejme 2 triedy nad Seagalom, ale to nič nemení na tom, že toto je zbytočný film, na ktorý si už zajtra nespomeniem. ()

subic

Jednoznačně jedna z horších, ne-li nejhorší věc s Jasonem Stathamem v hlavní roli. Samotný Statham není špatný, dost mezer má scénář, některé scény jsou spíš jak z komixu. Takže jednou a dost. ()

borohub

Vůbec nevím jak mám tohle hodnotit. Začátek super a zaujal mě, další řekněme hodina nuda, konec mě naopak bavil stejně jako začátek.. Nebýt Stathama tak na to asi ani nekoukám, každopádně i ostatní herci byli docela v pohodě.. Průměrná podívaná, na zabití času ideální. 65% ()

Guran

Z prvu musím pododtknout, že Jason Statham je buď zoufalý, nebo to ty americké občany prostě baví, dívat se na jeho drsnej ksicht. V jiných filmech mi Stathamův styl hraní nevadí a naopak mě i pobaví, ale zde v tomhle odfláklém filmu, který je hrozně zpracovaný a zahraný mě Jason naštval. Jennifer Lopez - absolutně zbytečná role. To radši ani nebudu komentovat. Film rozhodně nezaujme, spíše zanudí a pořád diváka nutí dívat se na čas a počítat si, kdy už konečně bude konec, ostatně, já tohle ani nedoukoukal. ()

mac000

Samozřejmě , že hrdina filmového příběhu Parker je nezničitelný, neprůstřelný a posetý jizvami ze stovek akcí, jichž se účastnil. Ale to je součást image, který Stathamovi hrdinové mají skoro ve všech filmech  s tímto hercem. Kdo to příjme jako premisu, může se docela dobře bavit (a také očekávaný konec jej uspokojí). ()

Zeker

Potom, čo Jason Statham prepadol banku so svojimi komplicmi, tak komplici ho zradili, zobrali jeho podiel a zastrelili ho (aspoň si mysleli, že ho zastrelili). Jason Statham je späť, prežil to a bývalí komplici hovoria, že je nezničiteľný (úplne ako Jason Voorhees). Prichádza si vyzdvihnúť svoj podiel a pomstiť sa komplicom. Radšej mali odísť!!! ()

PlysovyMacko

Obstojný akčňák s neznicitelnym hlavným hrdinom. Príbeh pokrivkáva,  ale súboje muža proti mužovi sú dosť drsne a krvavé. Jason je zviera. ()

Lukynekk

Jason Statham, to je klasika a jistota, že to za něco stojí. Film se odehrává v pěkném prostředí s dobrou atmosférou. Dobré akční scény, někdy až přehnané, ale vůbec mi to nevadilo. Jennifer ve spodním prádle zvedla moje hodnocení na 4 hvězdy. :) ()

Mikecat

"What the Hell are you?" "Parker".Drsný vymáhač a lupič Jason nezostáva nikomu nič dlžný. Zápletka s krásnou nestarnúcou maklérkou Jennifer Lopez oživý príbeh, záverečná scéna sa tu však nehodí, pýtala by sa tam vášnivá pusa! ()

S3MIR

No, typicka Stathamovka. Nic viac, nic menej. V podstate je to taky prezleceny Transporter bez nahanaciek. Na zaciaktu Jasona niekto naserie a on im potom cely film ide po krku s jednym vernym spojencom a kockou,aby sme sa necitili, ako v gay bare. Kto ma rad Stathama, tak tento pocin sa mu bude pacit, a ten kto nie v tomto filme nenajde nic specialne preco by si ho oblubil. ()

rasto87

Jason nám zas nakrútil priemerné béčko. Dostrieľaný, prebodaný, dorezaný, ale neustále odhodlaný vyhladiť tých, ktorý ho podrazili. Ako každý Stathamov film stojí za pozretie. ()

Joostas

Statham se mi líbil v jednom filmu podle Ken Bruena. Jinak slouží k ukojení deviace občas dát promluvit atavizmům z dětství. Jason nakope prdel ještě větším grázlům,navíc na rozdíl od fosilního Slaye tolik nenamluví.Škoda, že j.Lopez nežila v šedesátkách v Praze. Čeští novowlnaři by určitě takovou zdařilou neherečku využili. ()

PamelaJJK

Zase je zde snůška rádoby chytrých, odborných, vtipných a intelektuálních keců, které sráží tenhle film do průměru a mě už to tady (myšleno na CSFD) vážně začíná nebavit. Jste tak neskutečné trapní, zabednění a stádovití až to bolí. Hodně bolí!!!! Parker je velice slušný akční krimi thriller, ke kterému "nezničitelnost" a "nesmrtelnost" hlavního hrdiny přece odjakživa patří jako k panu Chaplinovi buřinka. Na rozdíl od velké většiny "zdejších znalců" mi přítomnost Jennifer Lopez vůbec nevadila. Paní Lopézová mi tam naopak perfektně sedla. A nebylo to jen pro milou tvář a půvabné sexy tělo. Film plynul ve svižném tempu bez zbytečných pauz a báječně jsem se bavil. Jediný zádrhel vidím v tom, že si myslím, že by ty vitríny se šperky a klenoty byly v reálu ještě zabezpečeny nějakým alarmem a nebo by v nich byly vystaveny atrapy a originální skvosty by chránil trezor. Na druhé straně je fakt, že celý objekt byl obsypán armádou policistů, takže... Ale to je jen zanedbatelný zádrhel. Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami. Nakonec jsem se přiklonil k maximu, protože je zde film neprávem kritizován a haněn!!! ()

Crybaby

Statham pre mňa nie je stelesnením filmového hrdinu, na ktorého by som sa s radosťou díval dve hodiny vkuse, ako rad radom zabíja zástupy nepriateľov a pritom stíha myslieť na lásku, česť atp. Nikdy som si ho na takúto úroveň neobľúbil, a to sa nezmenilo ani po tomto pokuse. Film bol väčšiu časť nudný, a aj napriek rozpočtu ktorý nepatrí k tým najmenším, mi to pripomínalo priemernú béčkovú televíznu zábavu. Na nedeľný večer som asi nemohol čakať nič lepšie. ()

Adrii

Příjemný nenáročný akčňák, který udržel moji pozornost od začátku do konce.. .) A na herce se taky moc dobře dívalo .. :) ()

Marty_cz

Jason Statham je můj oblíbený herec a tohle je typický film ve kterém hraje a proto jsem si ho zase užil. Jsem rád, že se dodrželo jeho pravidlo, že nezáleží v jakém filmu hraje, vždy někoho zmlátí. ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

Shane Black a Robert Downey chystají film