Machete je zpátky a pouští se se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník. Bývalý federální agent Machete (Danny Trejo) je pověřen americkým prezidentem (Charlie Sheen), aby se zhostil úkolu, se kterým si neví rady ani jeho speciální jednotky. Machete musí sám najít výstředního milionáře a obchodníka se zbraněmi Luthera Voze (Mel Gibson), který plánuje vypustit smrtící raketu. Na jedné straně je plán na rozpoutání války a anarchie na celé planetě – a na druhé jediný muž, jehož nejoblíbenější zbraní zůstává mačeta. (EEAP Film Distr.)

radek.896

Jednička byla super, dvojka je pravý opak. Je to nuda, kde se střídaji dialogy s krvavými scénami... A to chtějí natočit třetí dil? ()

Major776

Divnofilm, který si hraje chvíli na komedii, chvíli zas na drsný akční film, ale nikdy nejde tuto hranici jasně rozpoznat. Přehršle krásných dívek se nesejde nikde jinde nežli při natáčení filmu a to je jasná věc! A když už může hlavní hrdina skonat rukou záporné postavy, nestane se tak, protože to evidentně není ve scénáři. Slabý průměr a zábava pro náctileté....škoda filmového materiálu. ()

robinho

Parodie na béčkový filmy?.Ja nechápu jak se tomu mohli upsat známí herci.vedle herců.musel rodriguez na výrobu filmu najmout totalní diletanty,anebo chtěl aby to tak vypadalo,ale ksakru proč?Stačil první díl.Odkaz na třetí díl který se bude odehrávat ve vesmíru,no to bude maso:-(.chápu že rodriguez má vlastní styl,ale čeho je moc toho je príliš.Dvě hvězdy za Dannyho Treja a CHarlieho Scheena. ()

Kresloun

No, jak začít. Tento film mě nadchl (je až neskutečné, jak). Sice ho mám zatím ve stavu rozkoukáno (chybí mi posledních 20 minut),neboť jsem u něho 2x usnul ( ke všemu stočenej do klubíčka v kancelářské židli u kompu), ale i bez dokoukání se odvažuji ocenit tento film celou jednou hvězdou ( a to jen z důvodu přítomnosti Mela Gibsona), protože jinak je to o ničem. Závěr: myslím, že tento film má skrytý potenciál, jen ho najít (což bude asi velký oříšek) ()

beaverkiller odpad!

Jednička byla blbá, ale tohle už je naprosto dementní. Nenapadá mě jedinej důvod, proč by se na tuhle sračku chtěl někdo podívat. ()

ArchAngel_

Po vynikající jedničce, jsem se na pokračování dost těšil. Ale co je tohle sakra? Parodie? Zklamání ..., pokud by to byl samostatný film a nebyla jednička, pak si to zaslouží 6/10 za neotřelost. Ale takhle 5/10 maximum. ()

Houston1

tomu Rodriguezovi som kedysi tie filmy zral lebo boli ine,uletene,nevsedne.....ale,toto dokazuje on to fakt nevie.toto je jedna z najvacsich sraciek ake som kedy videl.ked uz dufate ze to vacsia sracka nebude tak vas zasa prekvapi aka vacsia sracka to byt moze.jednu hviezdu som dal iba za Mela Gibsona,lebo mi chybal.inak je to absolutny ODPAD!!!!!!! ()

Bubaak

Sliboval sem si od toho hodně... A hodně jsem byl zklamán... První díl byl originální, a nonstop jsem se při něm musel smát... U druhého jsem se modlil ať už to skončí... Pokud vám stačí zábava intelektuálně na úrovni kopání do koulí, trvající 107 minut, směle do toho. ()

Wolfchant odpad!

teda musím říct už na začátku jsem byl zmatenej Machete ala hvězdné války no ale pak co jsem viděl to jsem snad nepochopil přišlo mě to jako nějaká divná ulítlá parodie s komedií dohromady scénář snad psal nějakej 10 letej kluk s léčebny čekal jsem nějake pokračování prvního dílu který měl něco do sebe ale kdyby tohle nenatočily ušetřili by prachy nechci být sprostý proto si ty slova necham prosebe ale tenhle stupidní film bych nedoporučil snad nikomu ()

Rembrant.F

Snímek Machete zabíjí si nehraje na žádný Ačkový film, ale na ujetou parodii na akční filmy a klišé. Během filmu jsem si říkal, že to ohodnotím max. 1 hvězdou, ale když jsem film dokoukal změnil jsem názor. Celé to na mě působí, že herci dostali instrukce, že se stím nemají tolik srát a vše natočili z voleje. Nikdo se pak nepozastavoval nad tím, jak je to hrozné, což podtrhuje metafyzické metafory obzvlášť působivě. Rovněž zajímavé dialogy, které jsou kontrapunktem k surrealismu základní metafory zobrazujíci režisérův pohled na věc. (inspirace z knihy od A.D. stoparuv pruvodce) ()

Mach Tom

Film se nese ve stylu pokleslých filmů, bohužel však to režisér z tím předstíráním poněkud přehnal. První Machete se nesla v duchu nadsázky, tenhle film se tak bohužel nechová. Škoda, myslím, že pokračování vzniknout nemělo. ()

scottt1

Tento film netreba brat vazne. Strasne som sa zasmial na niektorych scenkach. Macheta je nesmrtelny, nezastavitelny a zvladne vsetko :D. jednoducho ulet ako sa patri :D ()

PORTER44

Tak tahle podívaná byla pěkně ulítlá a divná,v jedničce to dávalo alespoň trochu smysl tady je to přeplácaný mrtvolama a divnýma jakoby vtipnýma scénama které působí spíš trapně.Pár akčních scén docela dobrých,herecké výkony nic moc. ()

jujask

Sekaj rúbaj do krve po hocijakej kotrbe. Toto bol môj druhý veľký sekací zážitok môjho doterajšieho života. Zas raz nabité hviezdami ale načo?? Toto a takto by zahral aj amatérsky herecký krúžok z domova sociálnych služieb. ()

neo101

já nevim, co k tomu napsat :) Jednička byla dobrá, celkově i přes očividné přehnanosti zábavná, akční. Tohle je ale směs tuposti. Vrchol debility a upoutávka na Space byla velmi vtipná, ale pokud to natočí doopravdy, bude to pro mě odpad. ()

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

28.04.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

21.04.2012

Jedničku jsme viděli v roce 2006. Robert Rodriguez od té doby tlachá o dvojce. Slibů a pak odkladů bylo mezitím tolik, až jsme přestali věřit, že ten film někdy vznikne. A ve chvíli, kdy to vypadá,… (více)