Rob (John Cusack) si ve svých třiceti letech uvědomuje, že neví, kam ve svém životě směřuje. Po odchodu přítelkyně Laury (Iben Hjejle) se Rob dostává do krize a přemýšlí o tom, co vedlo k tomu, že ho všechny dívky opustily, že nedokončil vysokou školu, a že skončil jako majitel obchůdku s gramodeskami, kde zaměstnával dva podivínské hudební fandy. Rob začne přerovnávat svou soukromou sbírku gramodesek a rekapituluje jednotlivé okamžiky svého sexuálního životy spojené s různými songy a hudbou, kterou v té době poslouchal. Postupně ale dochází k závěru, že jeho neúspěch se ženami není jeho prokletím, ale jen výsledkem nedorozumění. Jeho snaha získat Lauru zpět je přeci jen korunována úspěchem a zdá se, že krize konečně ustupuje... (Warner Home Video CZ)

BetuSKA

Průměrný příběh průměrného muže o jeho průměrných vztazích.... hezký průměrný film. Nic víc, nic míň :) ()

Brandon

High Fidelity je jako "polystyren". Takovej ten rýžovej, děsně zdravej, suchej, bez chutě a bez zápachu. Chápu, že dietologové (rozuměj filmoví a knižní fajnšmekři) jásají, já z něj zrovna odvařenej nejsem. Mám raději výraznější chuťovky a ne necelé dvě hodiny muset poslouchat šmejda, kterej neustále něco řeší, rozebírá, analyzuje a objasňuje. Melancholické, nemastné, neslané, kde nic tu nic. ()

Tomesh

Skvělé songy (Dylan, Velvet Underground) + klasické reakce chlapa po rozchodu, se kterejma se dokážu na stoprocent ztotožnit, geniálně podané Cusackem + Bruce Springsteen. ()

cross

Ok, přiznávám se - jsem divnej, ale tehle film mě neuvěřitelně nudil a připadal mi otřesně nezáživný. Především svým zpracováním. A Cusack se mi do té role vůbec nehodil. Zabte mě... ()

Elrond88

80%, brilantní John Cusack, pěkná Catherine Zeta-Jones, výborný Tim Robbins a odporný Jack Black... celkově velmi zajímavý film... ze života :) ()

blackJag

Jde vidět, že je ve filmu John Cusack angažovaný i jinak než jen najatá herecká síle. Podle mého názoru podal svůj nejlepší herecký výkon vůbec. Celý film má velice pěknou atmosféru, kterou zarytí sběratelé (a určitě nejen ti hudební) ocení ještě o to víc, navíc ani přibívající minuty neubírají rozehrané scéně na zábavnosti, a nebude to jen tím, že je film zabydlen vhodnými vedlejšími postavami (Jack Black zde určitě hraje prim), ale hlavně že scénář je jednoduše dobře napsaný. Určitě nejednoho diváka film přesvědčil k následnému přečtení knihy Nicka Hornbyho, která posloužila jako námět. ()

IvyH

Naštěstí ani film nezklamal...kniha samozřejmě lepší, ale i tak si dali hlavně scenáristé záležet. Jack Black jednoznačně kraluje všem scénám, ve kterých se objeví, looser Johna Cusacka je neskutečně věrohodný a vedlejší role jsou dokonale obsazeny. Skvělá hudba je pak už jen třešinkou na dortu. ()

MI-380

Konečně další film, který drží krok s literární předlohou. V románu Nicka Hornbyho jsem se často nacházel, zůstal mi v hlavě a začal jsem pátrat po filmu. A byl jsem příjemně překvapen, pět kladů (proč pět, to se dozvíte ve filmu): 1. vše dokonale sedí podle knihy, 2. perfektní herecké výkony, 3. spousta pěkných malých rolí pro velké hvězdy, 4. skoro všechny jeho lásky, 5. přesný John Cusack. Drobné subjektivní chybičky: moc jsem toho věděl, takže mi chyběl pocit napětí a momentíky překvapení, přesun z U.K. do U.S., malý prostor pro zpěvačku Marii. 80%. ()

Myrreczech

Možná by to nemuselo být tak strašné, kdyby to nebylo tak strašné. Celkem zajímavý nápad o vzpomínání na předchozí nezdary se ženami se mi líbil, ale bohužel to nebyla hlavní náplň snímku. Tuny zbytečných scén se prolíná s dementními dialogy a Cusack je tu ještě méně sympatický než obvykle. Jediné co stojí za zmínku jsou výborně vybrané písně a Jack Black, který zde hraje to na co jsme si zvykli u Školy rocku a co mu jde nejlépe. ()

ganz

Komedie je možná až moc silné slovo. Všichni aktéři filmu jsou tak trochu namyšlení idioti a John Cusack hraje postavu, která je celý film natolik otravná, že jsem to horko těžko vůbec dokoukal. Nevím, čím si film vysloužil kultovní status, ale já bych ho používal jedině tak pro mučení zatčených teroristů. ()

Pecival

Cusack je dostatečnej sympaťák, takže se na něj dobře koukalo. Navíc slusná sbírka pěkných ženských taky rozhodně neurazila :) Když k tomu připočtu skvělou (ikdyž malou) roli Robbinse, slušnou hudbu (a spousty hudebních odkazů, který sem, přiznávám, nechytal) a pohodovou atmosféru po celý film vyjde nám příjemná záležitost na shlédnutí. ()

blixadovan

Výborná komedie podle výborného Nicka Hornbyho. K totálnímu pochopení vtipů, jednání a motivací hlavního hrdiny je ovšem třeba mít elementární hudební znalosti a vkus, to se potom člověk směje na místech, které spousta lidí odzívá. John Cusack se do role položil náramně, fantastickej je ovšem také Jack Black, takovýho typa bych rozhodně v musicshopu nechtěl potkat. A ty vztahové věci! Paráda. Za Bruce Springsteena hvězdička navíc. ()

BuryGol

Hudba je můj život a vztah skoro neznám. Ale i tak se mi tenhle umělecky podanej příběh líbil. Taky bych někdy rád měl obchod s hudbou. Ale kdo ne? Nicméně knihu jsem nečetl ale natočit film podle toho co už napsaný bylo neni zase tak složitý. Herecký obsazení mi sedlo, muzika taky a děj jakž takž. Mohlo to bejt trochu kratší ale co už. A zase mi to připomnělo že tady vedle sebe mam starý LPčka a nemam je na čem pouštět...musim si ten gramec koupit, sakra už! ()

Čtec

Sestavování imaginárních žebříčků jen v mojí hlavě mě taky baví. A tenhle film je na mém žebříčku nejoblíbenějších filmů určitě v první pětce. Je natočený s nadhledem a nezbytným humorem. Nejsem úplně fanouškem Johna Cusacka, ale tady mi sedí dokonale. K tomu ti dva skvělouši, prodavači Todd Louiso a totální éro Jack Black. "Nemůžu je vyhodit... Přijal jsem je na dva dny v týdnu a oni chodí každý den..." Exotická Lisa Bonet a křehká a milá Iben Hjejle... Perfektní zásah do mého vkusu a momentálně Nr. 6 mého Top 5. ()

zuza99

Bohužel mě film vůbec neoslovil. To co mělo být vtipné mi přišlo trapné a navíc jsem se strašně nudila. Hlavní postava ještě ušla, ale ty dva jeho jakože kámoši z obchodu byli děsný. Přišlo mi to, jako stěžování si na to, jak jsou holky pitomý a on, jak je vlastně úplně v pohodě. ()

Hollohlaway

Kniha byla skvělá, dost věcí mi v ní mluvilo z duše. Ve filmu taky, ale filmový John Cusack mi přišel jako mnohem větší kokot. Jinak obsazení i humor ok, navíc klasicky hudba všude a ve všem. Nános melancholie je místy trochu depresivní, ale to je tím dost přesným vystihnutím lidské psychiky. ()

vincent

Určite dobrá komédia, ktorej výhodou, že sa dá pozerať zas a znova. Občas sa to dokonca ani nemusí chápať ako komédia ale dá sa na problémy, ktoré rieši Cusack vo filme, pozerať ako na skutočné problémy, ktoré raz za čas postihnú nejakého chlapa. Jednoduchý ale dobrý príbeh, dobrý neošúchaný humor, dobré herecké obsadenie, dobrá hudba a trochu "elitné" rozhovory o hudbe (na ktoré som sa celkom chytal :). ()

G.W.Bush

Hrdina vyžaduje věrnost přítelkyně (ačkoliv ojede vše v okolí), nepamatuje si svoje rozchody (i když o nich pořád mluví) a přitom neustále mluví do kamery (to je fakt otrava). ()

!Borec!

Parádní výkony nostalgického Roba, zamlklého Dicka a ortodoxního zastánce svého stylu Barryho. Styl Robova vyprávění mi sedl a veškeré moje empatie směřovali k němu. Bohužel po čase nastává stereotypnost a natahování děje, které začíná nudit. Druhou půli jsem si představoval více romantičtější a více sbližující, což se ani tak nestalo. Navíc postava Laury v podání Iben Hjejle mi vůbec nesedla a neměl jsem z ní dobrý pocit.....celkově ale slušný film, na kterém se mohlo dát více záležet. ()

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

26.09.2018

Remake kultovního filmu s Johnem Cusackem (Identita) Všechny moje lásky našel hlavní hrdinku. Ztvární ji herečka Zoe Kravitz (Sedmilhářky, Šílený Max: Zběsilá cesta). Projekt se momentálně chystá… (více)