Rob (John Cusack) si ve svých třiceti letech uvědomuje, že neví, kam ve svém životě směřuje. Po odchodu přítelkyně Laury (Iben Hjejle) se Rob dostává do krize a přemýšlí o tom, co vedlo k tomu, že ho všechny dívky opustily, že nedokončil vysokou školu, a že skončil jako majitel obchůdku s gramodeskami, kde zaměstnával dva podivínské hudební fandy. Rob začne přerovnávat svou soukromou sbírku gramodesek a rekapituluje jednotlivé okamžiky svého sexuálního životy spojené s různými songy a hudbou, kterou v té době poslouchal. Postupně ale dochází k závěru, že jeho neúspěch se ženami není jeho prokletím, ale jen výsledkem nedorozumění. Jeho snaha získat Lauru zpět je přeci jen korunována úspěchem a zdá se, že krize konečně ustupuje... (Warner Home Video CZ)

Ernst

Vcera kdyz jsem odchazel od pocitace nad zapoctovkou jejiz tvar stale nemuzu uchopit jsem zapnul televizi. Vy koukly na me dve prekvapeni - muj oblibeny thriller Tváří v tvář a absolutně neznámý film, který právě začínal. Zvolil jsem cetsu neznámého a udělal jsem dobře. Svižně, vtipně natočené diváka uhranující film. Chvílemi jsem si říkal jetli nesleduju Woodyho Allana, abych z několik minut zjistil, že skutečne ne. Ale ta dichotomie mezi pocitem, ze uz jsem to preci jenom nekde videl a tim, ze je to nevidene ve me zustala doted. Kazdopadne velmi podareny kousek. Jen doufam ze se mi osud podobny hlavnímu hrdinovy vyhne. ()

asentra

Poslouchal jsem muziku protože jsem byl zoufalý, nebo jsem byl zoufalý protože jsem poslouchal pop? Hodně dobrá a hlavně ironická komedie o jednom obyčejném hudebním maniakovi a o jeho životních rozchodech a citových problémech vůbec. ()

Miki68

Mám moc rád knížky Nicka Hornbyho. Vyhovuje mi jeho anglický humor. A jako muzikant mám obzvlášť rád knížku, která se stala předlohou tohoto filmu. Těšil jsem se na něj a vůbec jsem nebyl zklamán. Dneska už si neumím představit, že by hlavní postavu hrál někdo jiný nežli John Cussack a jeho parťáka šílený Jack Black. Film, který ve vší kráse a zrůdnosti ukazuje jak směšné jsou naše každodenní tragédie a jak tragické jsou všechny naše lásky, kterých se neumíme vzdát. Ještě že na každého chlapa někde čeká nějaká ta Laura, jinak by to naše pinožení postrádalo nějaký smysl...Moc příjemný film. ()

Biopler

Cusack sa do roly ňoumu, ktorý ani vo svojich tridsiatich rokoch nemá jasno, že by mohol hľadať príčinu zlyhania doterajších vzťahov v sebe samom, hodil znamenite. Film je však i napriek tomu nudný, plný kecania, ktoré nie je zaujímavé a narácia je tiež nič moc. Navyše sa nie je ani na čom poriadne zasmiať. Jediné čo skvele vypáli je scéna v obchode s Timom Robbinsom :) ()

chlebos

No myslim si, ze az to uvidim po druhe tak prihodim jeste jednu hvezdu. Knizka byla super a film taky bezva. Vrele doporucuji. ()

Chauncey

Velmi příjemný film, z něhož je cítit, jak se tvůrci při natáčení bavili a s jakou radostí ho natočili. Není to "dokonalé" jako "Jak na věc", nicméně stále výborná zábava. ()

arkie

Človek musí filmu odpustiť mnoho. Hlavne sa musí preniesť cez narcistickú postavu Johna Cusacka (áno, je to typický nedospelý jedinec s narcistickými črtami), ktorý sa potáca na životnom zlome, rozchode s partnerkou, ktorá už nevie vydržať jeho bezcieľny život (prenádherná Iben Hjejle). Tvrdím, že ani na konci sa hrdina moc nezmenil, ostáva odporným narcisom, ale je to zábavná jazda. Konečne primeraná rola Jacka Blacka. Oplatí sa vidieť... ()

Oonika

Kvalitní filmové ztvárnění kvalitní knihy.... John Cusack jako by se pro tuto roli narodil, vážně mi tam neskutečně sednul! ()

haWranka

Film, co jde skoro úplně mimo mě. Ač mám ráda sourozence Cusackovi, tady mi nebyla ani jedna z jejich postav sympatická. Abych to shrnula - atmosféra filmu mě neoslovila, s hlavním hrdinou jsem nesympatizovala. Jack Black a hudba stáli za to... ()

ZnalecH odpad!

Bezohledný-sobecký-neschopný-nestálý-nevěrný-lhostejný-závistivý-vznětlivý-nespolehlivý-nenapravitelný-ingnorantský- melancholický-flegmatický-maniodepresivní-pesimisticky smýšlející pitomec vzpomíná na své dřívější neúspěšné-tragické-špatně končící vztahy. Pokud Vás tato věta neuvrhla do špatné nálady, tak si film rozhodně pusťte. Bude se Vám líbit. ()

mira.l odpad!

Tahle ukecaná, nudná sračka je v červených číslech s momentálním skóre 72%?? Jakže?? Já to asi stáhnul jen kvůli tomu, že se v tom měl objevit Bruce Springsteen. Ano, objevil se tam. Asi po 40 minutách, ve dvou záběrech, asi na 20 vteřin. S naprosto příšerným českým předabováním. Hlavní postava, mimochodem silně nesympatická, neustále kecá do kamery o svých Top milostných poměrech nebo spíš průserech, vypadá to jak nějakej teleshopping. Hrozně blbý, hrozně nudný. Hledal jsem důvod pro udělení aspoň jedné hvězdičky a nenašel. ()

Psycho.R

Hezkej film, ale kouzlu Jacka Blacka jsem nikdy nepodlehl a tady tomu není jinak, spíš mě ta jeho monotónní komika ve filmech ruší. ()

hazdrova

Od začiatku do konca ma to nebavilo, nesúcitila som s hlavnou postavou a bohužiaľ to nemalo žiaden zaujímavý spád. 2,5* ()

wege

Poprvé jsem to viděl, když jsem bydlel za idylických časů na kolejích na Strahově. První to viděl Přemek a když jsem se ho ptal, o čem to je, řekl, že je to o týpkovi. Znal jsem předtím Hornbyho, jako správný fanda fotbalu jsem měl za sebou povinnou četbu Fever Pitch (naprosto fenomenální kniha, jejíž převod na filmové plátno se nikdy nepovedl). Příběh Roba je tomu fotbalovému v mnohém podobný, jen místo balónu je to tady přes vinyly. Podle mě to je skoro životní role Johna Cusacka, jakkoliv mám rád více filmů s ním, nic mu nesedlo tolik jako Rob. Ten film má moc krásný soundtrack, Jacka Blacka v pro něj skoro typické roli. Zároveň vás donutí zamyslet se nad tím, co jste dělali v minulosti, proč jste to dělali a co byste rádi vzali zpět. To tedy až teď, před těmi dvaceti roky mě nic takového ani nenapadlo. Nicméně taky i pod vlivem tohoto filmu doma preferuji hudbu z gramofonu a stále se snažím rozšiřovat o nové kusy svou sbírku desek. ()

Hank

Neurazí a neuchvátí a tak nějak připomene svoje strasti a slasti, které doprovázejí rozchody a nová shledání. ()

epoh

Každej, komu bylo třicet a vystřídal pár holek, musí tenhle film mluvit z duše. První vynikající adaptace Nicka Hornbyho ()

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

26.09.2018

Remake kultovního filmu s Johnem Cusackem (Identita) Všechny moje lásky našel hlavní hrdinku. Ztvární ji herečka Zoe Kravitz (Sedmilhářky, Šílený Max: Zběsilá cesta). Projekt se momentálně chystá… (více)