Rob (John Cusack) si ve svých třiceti letech uvědomuje, že neví, kam ve svém životě směřuje. Po odchodu přítelkyně Laury (Iben Hjejle) se Rob dostává do krize a přemýšlí o tom, co vedlo k tomu, že ho všechny dívky opustily, že nedokončil vysokou školu, a že skončil jako majitel obchůdku s gramodeskami, kde zaměstnával dva podivínské hudební fandy. Rob začne přerovnávat svou soukromou sbírku gramodesek a rekapituluje jednotlivé okamžiky svého sexuálního životy spojené s různými songy a hudbou, kterou v té době poslouchal. Postupně ale dochází k závěru, že jeho neúspěch se ženami není jeho prokletím, ale jen výsledkem nedorozumění. Jeho snaha získat Lauru zpět je přeci jen korunována úspěchem a zdá se, že krize konečně ustupuje... (Warner Home Video CZ)

Devadesát Dva

zpočátku mě zaráželo, že má film tak nízké hodnocení, ale vše jsem pochopil ihned poté, co jsem překročil první půlhodinu - potom už High Fidelity jen ztrácela dech. opravdu, první čtvrtina je našlapaná skvělým humorem, postavami a vším ostatním, ale ihned poté se cosi zvrtne a už se jen ploužíte, zakopáváte, funíte, až nakonec polomrtví doběhnete do cíle. určitě potěší všechny ty písně, zatím asi nejlepší role Johna Cusacka a i celkem solidní Jack Black, ale teprve časem uvidím - třeba tomu v budoucnu dám ještě šanci a teprve poté přijdu na chuť. Jak na věc se mi ovšem líbilo víc, byť je to mnohem hůře obsazené. Hey, I'm not the smartest guy in the world, but I'm certainly not the dumbest. I mean, I've read books like "The Unbearable Lightness of Being" and "Love in the Time of Cholera", and I think I've understood them. They're about girls, right? Just kidding. 70% ()

Seti

V lehkém nadprůměru drží tuhle rozchodovou kompilaci skvělý Jack Black se svým finálním sólem. Zbytek ničím moc nepřekvapí. ()

klukluka

Jirva, ta mobilní aplikace ČSFD má svoje mouchy. Další příklad toho, že do ní vložím komentář a ten se ztratí kdesi v nenávratnu. Neděje se mi to pořád, ale stává se to. Nejvíc mě na tom zlobí, že se mi to pak nechce psát podruhé. Všechny moje lásky nebyly nic moc. Filmy z podobného prostředí mám moc rád, ale tady hrála podivná muzika, hlavní hrdina mi sem vůbec nezapadal, vadilo mi na něm, že neměl vůbec styl, kukuč možná sympatickej, ale tím to zvadlo, hrozně se oblíkal, podivně se choval a měl děsně špatnej vkus na holky. Viděl jsem to včera a kdybyste mě zabili, tak si nevybavím, jak to skončilo. ()

Hopper

Tak toto mi celkom nesadlo. Pri adaptácii Hornbyho dopadol lepšie About a boy a ani hudba tento film nezachráni. Proste nuda. ()

Rssa

Film, jehož soundtrack si pouštím dodnes. S hlavním hrdinou se dá ztotožnit razdva, Jack Black je tu taktéž parádní. Celkový feeling tohoto díla je ukázkový, dá se srovnat s Almost famous. Příjemných 85 % ()

Perry-

John Cusack skvělý, hudba skvělá, ale dějově takové nijaké. Film se nehýbe z místa a pořád se v něm dokola řeší jedna myšlenka, až to začne být otravné. ()

Very_kuul

Toto bolo dosť mimo mňa. Jeden pošuk čo má silnú potrebu sa rýpať v starých vzťahoch a pýtať sa prečo si ma opustila? Preto lebo si vtieravý a otravný debil - moja odpoveď. A k tomu všetkému ani sám nevie čo vlastne chce.Aj tak ťa vždy každá opustí! hahaha. ()

Shakeus

Nejlepší film s Johnem Cusackem co jsem viděl, vlastně první, ve kterém mi nebyl protivný. Romantická komedie Všechny moje lásky má chytrý, pravdivý a vtipný scénář a navíc je natočena v rychlejším tempu, což má za následek, že film je maximálně zábavný a opravdu rychle uteče. Je to ten druh filmu, na který se lze podívat v jakékoliv náladě. Hlavní hrdina je sympatický pošuk, který hodnotí svůj život poté, co ho opustila jeho největší láska. Často mluví do kamery a polemizuje o všem, co bylo špatně a co mohlo být jinak, což by se dalo brát jako taková třešnička na dortu. ()

XdanteX

Neuvěřitelné....to je snad poprvé co musím konstatovat že je filmová adaptace lepší než knižní předloha samotná. Z Roba je tu mnohem přijatelnější stvoření(možná to dělá výběr perfektně padnoucího Cusacka) a ještě víc si s ním "rozumím", moc tam toho nechybí a má to tempo. Prostředí krámu a Blackovo stvárnění Barryho je perfektní! Podívaná na volný večer jako dělaná:) ()

Hanys_

Moc příjemná komedie o bilancování nad svými starými láskami (kdo z nás tohle někdy nedělal a nekladl si ty samé otázky jako John Cusack?) a zjišťování, co dál. Skoro přímý zásah. 8/10 ()

Paity

Klasická romantická americká slátanina. Třicátník si začne rekapitulovat své milostné neúspěchy a cítí se být ztracen. Bože, už jen jak to zní, děs. Ve své době jsem to viděl na HBO a na to jedno odpoledne dobré, ovšem nic, nad čím bych jásal. ()

ClimbVibe

Největším záporem filmu (nebo mého vnímání filmu) je, že v půlce jsem si myslel, že už to končí... Kdyby měl film jen hodinu a půl, tak by mi byl krapet milejší. Ale celou dobu mě dobře bavil.. Obsazení se povedlo: Cusack mi připadal jako hodně depkoidní typ, Black jako hodně nadržený nerd, Zeta-Jones přesná kravka... atd. Největším příjemným překvapením se pro mě stala postava Laury... ()

Perverz

John Cusack vypráví, ano, kouká do kamery, a představuje nám svoje rozchody, od mala, třeba rozchod číslo 1. : "Dřív jako by holky neexistovaly, a pak najednou, jako bychom jsme se jim nemohly vyhnout, byly všude, a vyrostly jim prsa." Vypráví z pohledu současnosti, tak nás vezme k sobě do práce, do obchodu, do obchodu s deskami!! Jack Black si to dává ve "svojem" stylu, film je plný hudby, debatování a narážek na hudbu. Skvělý scénář, naprosto, Cusack sympaťák, nemám co vytknout, a solím rovnou pět. Rozhodně mohu doporučit. ()

Mitin

Na filmu mě zaujalo hlavně to, že ten blbec Cusack musí zmoknout snad v každý scéně.. To je nějaká úchylka Johne?? Příjemný film, příjmení herci i scénář. Celkový dojem 4*. ()

efko

O ľudských vzťahoch bolo natočených kvantum filmov a veľa ich ešte len vznikne. Každý z nich (alebo väčšina) je však iný, originálny. A ak je tento univerzálny námet vhodným spôsobom prenesený na filmové plátno (ako v prípade tohto filmu), vznikne z toho niečo, čo sa oplatí vidieť. ()

sona123

Něco ve stylu Alfieho, ale bez kukuče Judea a hrající na opačné straně - postava Roba příliš neskóruje. Naopak, je to depresivní a trapné. A dívat se na to v 21. století? Jeden z mnoha filmů, který zestárl, a to příliš rychle. A nepomohou tomu ani štěky řady dnešních hvězd. ()

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

26.09.2018

Remake kultovního filmu s Johnem Cusackem (Identita) Všechny moje lásky našel hlavní hrdinku. Ztvární ji herečka Zoe Kravitz (Sedmilhářky, Šílený Max: Zběsilá cesta). Projekt se momentálně chystá… (více)