Rob (John Cusack) si ve svých třiceti letech uvědomuje, že neví, kam ve svém životě směřuje. Po odchodu přítelkyně Laury (Iben Hjejle) se Rob dostává do krize a přemýšlí o tom, co vedlo k tomu, že ho všechny dívky opustily, že nedokončil vysokou školu, a že skončil jako majitel obchůdku s gramodeskami, kde zaměstnával dva podivínské hudební fandy. Rob začne přerovnávat svou soukromou sbírku gramodesek a rekapituluje jednotlivé okamžiky svého sexuálního životy spojené s různými songy a hudbou, kterou v té době poslouchal. Postupně ale dochází k závěru, že jeho neúspěch se ženami není jeho prokletím, ale jen výsledkem nedorozumění. Jeho snaha získat Lauru zpět je přeci jen korunována úspěchem a zdá se, že krize konečně ustupuje... (Warner Home Video CZ)

werewolf69

Veľmi pohodový a sympatický film, dokázal by som ho pozerať v jednom kuse. Zamiloval som si ho už od prvého zhliadnutia a to asi preto že som sa s hlavnou postavou vskutku vo všetkom stotožnil. Taktiež nesiem vynechať krásny soundtrack. I keď tento film sa snaží vyzerať akoby intelektuálne, pre mňa to je proste len dobra uvoľnená zábava na bežný deň, keď sa mi nič nechce.:-) ()

rotel

Keď som videl to množstvo platní, pri srdci ma len tak zahrialo. Film bol pre mňa skvelá oddychovka, dokonca mi nevadil ani Jack Black ! ()

Pawlisman

Zprvu poměrně plochá nezáživná nuda. Druhá polovina se již příjemně rozjíždí. Škoda, že většina herců ne moc sympatická a související hloupé kydy. Ale jak jsem řekl, vše pak pěkně končí a tak spokojenost. ()

lardko

Strašně mi to připomíná BLACK BOOKS. Dokonce i John Cusack mi strašně připomíná Dylana Morana. Tomuhle já říkám skvělý film na který se dá dívat ať jste dobře naladěni , nebo v depresi. Cusacka strašně zbožnuji a obdivuji. Mám rád jeho hereckou stránku , dokonce i jeho hlas , a tím nemyslím český dabing , ale jeho originální hlas. Tenhle film se my strašně zalíbyl. Scénář naprosto dokonalý. ()

waits

Kdo má tuhle zábavnou, ale vlastně lehce povrchní knihu rád, nebude filmem zklamán. Dvojice fundamentálních vyznavačů kvalitní hudby Louiso, Black jsou vyloženě k sežrání, Cusack je obsazen dobře, ke konci však už, podobně jako Rob v knize, mírně nudí. Kdo stihne sledovat, koho má osazenstvo hudební prodejno rádo a koho ne, užije si bonusovou zábavu. A jedna připomínka k dabingu: To si, do prdele, nemůže překladatel zjistit, že Carole King nebo Joni Mitchell jsou ženský?? ()

Chudobka

John Cusack jako majitel obchodu s deskami byl neskutečně roztomilý a spolu se svými kámoši a hudebními fandy, které zaměstnává, jsou zábavná trojka. Příběh o klukovi, který ve svých 30 letech po mnoha omylech konečně dospěl a ví, co chce. Nejen Cusack, ale i Todd Louiso  a Jack Black se mi moc líbili. ()

Grafito

Uplkaná, naprosto nevtipná, podřadná záležitost.. označení komedie si tahle nuda k uzoufání vůbec nezaslouží.. v celým filmu se jen kecá a kecá.. kdyby to aspoň k něčemu bylo.. člověk se zasmál, pobavil, ale jsou to kecy úplně o ničem, chlápek si jen stěžuje, že ho nikdo nemá rád.. a nikdo ho nemá rád naprosto právem, protože je to mentálně a emocionálně retardovanej ubožák.. půl hvězdičky je za Catherine Zeta-Jones, půl hvězdičky za hudbu a jedna hvězdička je za závěrečný, cca půlminutový, pěvecký vystoupení Jacka Blacka.. jinak by to byl odpad a pro mě osobně obrovský zklamání.. ()

kowalski

Tak především: "Tohle je jediný film, kde mi nevadí Jakc Black". A tohle je film o vztazích a hudbě. A vztahy a hudba jsou zde tak výborně realisticky a suše vysvětlené a popsané, že se mi ten film prostě líbí. A jako hudebnímu (ještě většímu než filmovému) fanouškovi se mi líbí ještě víc... je to takový sladkobolný.... ale pěkný...a scéna kdy rozkopou Tima Robinse v krámu je neskutečná :o) ()

RickyFitts

výborný opomíjený film... jednoduchý, upřímný, pravdivý, milý, osobní... asi ne až zas tak skvělý, ale co nadělám, když už jsem si k němu vytvořil takovej vztah, 5- ()

rgrohol

Jedna z mála inteligentních romantických komedií, kde hrají prim skvěle napsané monology. Je vždycky pěkné, když v popisu vidím "Žánr: Romantický / Komedie" a po zhlédnutí nemám pocit, jako by svět byl jen růžový mráček, kde všude kolem pobíhají jednorožci a sněží práškový cukr. ()

Darkslayer

Film má veľmi špecifickú atmosféru. Pohodovú no nie presladenú, s nádychom trpkosti no nie zahorklú, úsmevnú no nie smiešnu. Casting je v tomto prípade nadmieru zdarilý (hlavne čo sa mužského osadenstva týka). Cusack pôsobí ako sympaťák, któreho analýza doterajších ľúbostných vsťahov a života pôsobí úprimne a človek nemá problém sa a ním stotožniť. Jeho monológy su vtipné,chytré s kúskom pravdy. Duo predavačou mu skvele sekunduje (hlavne Jack Black). Originálne poňatý snímok s kopou dobrej hudby. Veľmi príjemne strávený čas. ()

Karala

Kdo četl předlohu Nicka Hornbyho, nadpozemsky miluje muziku a kdo aspoň přibližně zažil to o čem tenhle celej příběh hlavně je, nemůže pochybovat o méně než 5 *. ROBe, už nikdy nebudu přemýšlet nad MY TOP FIVE bez vzpomínky na tebe!!! ()

Radek.SCH

Kdybych věděl víc o těch skupinách a zpěvácích, tak bych si to užil. Ale takhle... Jo, kdyby to nebyl obchod s deskami, ale s VHS/DVD a diskuze by se zaměřila na filmy... ()

Axident

Nemohu si pomoci, ale nepřipojím se k zde četným, neskromným hvězdičkám. Knihu jsem četl a to s rozkoší. Jsa hudební fanda, vyrůstající a formující se právě na hudbě a v letech, o nichž je řeč. Byla poetická, zábavná. Nemám pocit, že by se cokoliv z toho přeneslo na plátno. Cusack je nijaký, forma mluvení do kamery ne úplně šťastná, Blackův praštěný projev mě opět spíše iritoval, hudební odér tak nějak nefunguje, spíše zparodovatěl a celé je to nudná lepenice, která mě nechytla. Ani jsem to nedokoukal... ()

hazaba

Odpočinková komedie se spoustou dobré hudby. Ale pozor, nejedná se o typické vymývání mozků, ale má to i svoji hloubku... ()

Lyžař

Všechny moje lásky byly pro mě tak trochu rozporuplným zážitkem. Byly chvíle, kdy bych filmek nejraději vypnul, doslova se táhnul jako smrad. No ale pak přišly dalekosáhlé diskuze o hudbě nebo nějaká dobře natočená pasáž a všechno bylo jinak. Najednou jsem Robovi fandil, chtěl jsem jeho životní osudy sledovat a bavilo mě se babrat v jeho soukromí. Hudbu mám rád, ale tvůrce tohohle příběhu musel být hudební šílenec. No a nebo měl jen jinou oblíbenou hudbu než mám já. Spoustu interpretů totiž vůbec neznám. I tak jsem si zhruba uprostřed filmu řekl, že si chci poslechnout OST. Bohužel ten byl pro mě nemilým překvapením. A zdaleka ne všechny dle mého názoru stěžejní písně na něm jsou. A abych taky trochu rozpitval herce...John Cusack mi zkraje přišel šílený. Ale to bylo tím, že jsem si na takhle napsanou postavu holt hodně dlouho zvykal. No ale..jakmile jsem si zvyknul, nechci se s Robem rozloučit. No a ostatní hrající..C.Z.Jones a Tim Robbins se mi líbili hodně. Stejně jako Iben Hjejle (jsem si říkal, že jsem ji už někde viděl - viz Trier "Kdo je tady ředitel"). Režie: ****; Scénář: *****; Herci: ****; Hudba: ***** ()

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

26.09.2018

Remake kultovního filmu s Johnem Cusackem (Identita) Všechny moje lásky našel hlavní hrdinku. Ztvární ji herečka Zoe Kravitz (Sedmilhářky, Šílený Max: Zběsilá cesta). Projekt se momentálně chystá… (více)