Rob (John Cusack) si ve svých třiceti letech uvědomuje, že neví, kam ve svém životě směřuje. Po odchodu přítelkyně Laury (Iben Hjejle) se Rob dostává do krize a přemýšlí o tom, co vedlo k tomu, že ho všechny dívky opustily, že nedokončil vysokou školu, a že skončil jako majitel obchůdku s gramodeskami, kde zaměstnával dva podivínské hudební fandy. Rob začne přerovnávat svou soukromou sbírku gramodesek a rekapituluje jednotlivé okamžiky svého sexuálního životy spojené s různými songy a hudbou, kterou v té době poslouchal. Postupně ale dochází k závěru, že jeho neúspěch se ženami není jeho prokletím, ale jen výsledkem nedorozumění. Jeho snaha získat Lauru zpět je přeci jen korunována úspěchem a zdá se, že krize konečně ustupuje... (Warner Home Video CZ)

Lennie

Nečekala jsem, že filmové zpracování úžasné knížky Nicka Hornbyho bude až tak dobré. Báječné obsazní, zvláště John Cusack a Jack Black (ten všema deseti) a celková atmosféra dělají ze "Všech lásek" něco neobvyklého...a navíc může fungovat jako hudební encyklopedie, přestože ze jmenovaných skupin jsem znala možná tak Nirvanu, Beatles, Queen a taky ty Green day :) Zpočátku se mi sice přímá komunikace s divákem moc nelíbila, ale brzo jsem si zvykla a vlastně to fungovalo hodně dobře. ()

jafuska

další romantický film, ale byl bohužel jen průměrný, asi jsem už odrostla těmto filmům, protože už v půlce mě to docela nudilo, když jsem byla mladší, líbilo se mě tyto styly filmů, ale postupem času zjištuji, že se mě líbí jiné žánry, bylo to zbytečno dlouhé, neustále se řešilo kdo udělal chybu a neudělal, a proč vztah neklape, není to tochu málo? kde jsou nějaké emoce v tomto filmu? tohle na mě nezabralo, a rychle na tento film zapomenu, ničím mě to neokouzlilo, prostě jen film, ale nějaká poenta, která by byla hlubší, v tom není a to je velká škoda. ()

yaqwsx

Tenhle film se mi dokázal už hned na začátku zprotivit a zároveň nadchnout. Nadchl mě svým soundrackem a vzhledem. Naopak se mi protivilo neustálé zpovídání hlavní postavy na kameru. Jenže postupem času to do sebe začalo pořádně zapadat a z původně otravného zpovídání se stala nedílná součást filmu, která mě bavila. Ve výsledku se jednalo o celkem nezvyklý zážitek, kterému lze málo vytknout. ()

Joedas

Po skončení jsem si taky přeorganizoval svoji skromnou sbírku vinylů. Inspirující, uklidňující a zábavný malý filmík s úsměvnýma figurkama, který dochází k dojemným závěrům a hraje jim k tomu skvělá hudba. Dokonale příjemná záležitost ()

hrumsrt

Taková druhá strana Deníku Bridget Jonesové.. Rob přišel o svoji lásku se kterou se viděl už za cílovou čárou a proto nechápe, co se zase stalo, proč ho i další nechala. S výjimečně logickou sebereflexí se rozhodne ohlédnout se do vlastní milostné minulosti a od školních lásek přemítá nad již zaniklými vztahy.. Lámáním čtvrté stěny se postava Roba stává ještě více divácky přívětivější, i když i jeho úvahy a jednotlivé kroky mi v podstatě dávají smysl.. S ukázkovou potřebou všechny kvantifikovat a hodnotit si majitel obchodu s hudbou (ano, hudba se prodávat nedá) skládá vlastní žebříček rozchodů. K čemu je se ale takhle šťourat i třeba v bolestivé minulosti? Třeba s nově nabitými zkušenostmi dojde vaše novější já jiným poznatkům, které chce hlavní hrdina proměnit do posledního prozatím jen "zapauzovaného" vztahu.. Film je vynikající ve svém obsazení, jelikož John Cusack opravdu působí jako někdo, kdo by si podobný žebříček chtěl sestavit a i všechno jeho interagování s divákem je přirozené.. A jak oceňuji především myšlenku se zastavit a ohlédnout se, tak bohužel celý film si ji nakonec zahrabe. Protože hlavní hrdina se stejně měnit nechce a jeho cílem nakonec není posunout se dál, nýbrž se zase vrátit do onoho zapauzovaného vztahu, který se jeví jako ten pravý, což je poněkud smutný, když celou dobu prochází takovou sebereflexí.. Všechny moje lásky jsou fajn, líbivě kombinují hudbu a mají co říct.. Rob z toho nakonec nevychází jako rytíř a zjišťuje o sobě pohledy, které jsou až tak pravdivé, že by mohli zbořit celý svět a i proto, že našel chybu v sobě bere ostatní na milost.. "Neměňte se, nepřetvařujte se! - ona za to nestojí.." 70% ()

jjimmy

filmové spracovanie jednej z mojich najobľúbenejších kníh o trpkosti rozchodu. Je to tiež hlboká sonda do mužskej duše. Zbožňujem tento film a vždy si ho veľmi rád pozriem. John Cusack v jednej zo svojich najlepších postáv. ()

papuchalk

Tohle mě vůbec nebavilo. Zřejmě proto, že jsem si nikdy (ani v pubertě) nesestavoval žádné žebříčky TOP 5 přítelkyň, TOP 5 rozchodů a podobné emo nesmysly, ani mě nezajímaly podobné žebříčky mých kamarádů, proto mi o nich nikdy neříkali (a já jsem za to nyní rád). Rádoby zasvěcené hlášky na všudypřítomnou hudbu, která mne nijak neoslovuje, nebo už ji dávno neposlouchám (od završení 17ti let, Green Day). Nesnáším Jack Blacka. Opravdu laciný humor. Tohle může bavit snad jen 15ti letá děvčata. Z filmu jsem si neodnesl absolutně nic. Ani zábavu, ani ponaučení, žádný zajímavý nápady, prostě nula. Jak zpracování (všichni před kamerou, všichni za kamerou, výprava, atd.), tak obsah (scénář, dialogy, hudba, atd.). Otřes ()

route60

Bezva pohodový film s krásnou hudbou a s výborným hereckým obsazením hlavně John Cusack a Jack Black jsou ve svých rolích dokonalý, Stephen Frears natočil krásný film ke kterému se rám vracím. ()

Keen.lady

Fajnový kousek se skvělými herci. Čekala jsem tedy více komediální stránky, nicméně nevadí, i tak mě tento film zaujal, především podobné věci si holt člověk zažije :) Neplacatí se někde na povrchnosti a ve snaze zalíbit se nebo šokovat, rozebírá obyčejný život, oživenější hudební problematikou. Proč ne :) ()

pollstro

John Cusack a jeho mužská analýza předchozích vztahů a snaha o pochopení důvodů, proč ho veškeré dívky v jeho dosavadním životě opustily, ve snaze aplikovat veškeré zjištěné poznatky na současnou životní krizi, která souvisí nejen s právě probíhajícím rozchodem, ale taktéž se zaslepenou cestou v osobním životě. Fixace na hudbu, která se stává ukazatelem, je pouhým průvodcem celého jeho dosavadního života. Stejně tak, jak se rozhodl přeorganizovat svoji velkolepou hudební vinylovou sbírku, musí si přeorganizovat i svůj samotný život, musí se dostat přes několik hudebních nahrávek k tomu, aby našel opravdovou lásku a smysl života, ve kterém bude přemýšlet do budoucnosti a nebude neustále jednou nohou ze dveří. Mimořádně zábavný film plný slovního a vizuální vtipu, držící si osobní kontakt pomocí dialogů Cusacka, jenž se se svými problémy a myšlenkovými pochody neustále obrací na samotného diváka. Fantastická láskyplná návaznost k muzice, jejíž přítomnost dělá z rekapitulace minulosti velmi blízký a individuální vztah, kterému nelze odepřít jeho vtipnost, nadhled, zoufalství, lásku a upřímnost. Sebepoznávací cesta do minulosti milostných vztahů, kterou stoprocentně zažil každý z nás a ze které je potřeba si něco odnést. Neustále nutkání řadit veškeré věci do TOP5, geniálně zábavný Jack Black, charizmatický Cusack a nezapomenutelně nádherný moment během závěrečného koncertu, dělá z High Fidelity velice důmyslnou romantickou komedii pro mužské publikum. "What came first, the music or the misery? People worry about kids playing with guns, or watching violent videos, that some sort of culture of violence will take them over. Nobody worries about kids listening to thousands, literally thousands of songs about heartbreak, rejection, pain, misery and loss. Did I listen to pop music because I was miserable? Or was I miserable because I listened to pop music?" ()

TonyHawk94

Spočiatku to vyzeralo na 4*, ale postupom času prehĺbenie príbehu, spôsob vyprávania a mnohé doplňujúce detaily celého príbehu (ktorých tam mohlo byť spokojne ešte o dosť viacej :)) z toho napokon (aspoň v mojich očiach) vytlačili bez okolkov 5*. Vynikajúci spôsob vyprávania všedne-nevšedného príbehu o nájdení tej pravej, v ktorej (aj vďaka opäť spomínanému spôsobu vyprávania z pohľadu Johna Cusacka) sa celkom otvorí aj "fronta" psychológie hlavnej postavy. Tematika hudby a výborná dvojica Jack Black, Todd Louiso (špeciálne Jack) vynikajúco dotvára celú atmosféru hudobného zasadenia. A keď teraz tak nad tým rozmýšľam, absolútne som nemal očakávania, ako sa to skončí... možno aj preto ten záver sa mi fest brutálne páčil :). ()

rochelka

Film, který v sobě nese vtip, atmosféru,skvělé herecké výkony a scénář a především pár vzácných myšlenek,nad kterými stojí za to se zamyslet. ()

picsisko

Bolo veľmi zaujímavé vidieť filmové spracovanie tejto Hornbyho knihy. Hudba vynikajúca, herecké výkony presvedčivé, herci veľmi dobre sadli, ako Cusack tak aj Iben Hjejle, o Jackovi Blackovi nehovoriac, ten je kapitolou sám osebe. Vynikajúce. ()

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

26.09.2018

Remake kultovního filmu s Johnem Cusackem (Identita) Všechny moje lásky našel hlavní hrdinku. Ztvární ji herečka Zoe Kravitz (Sedmilhářky, Šílený Max: Zběsilá cesta). Projekt se momentálně chystá… (více)