Mladí muži za pultem

• Česko Podvodníci z New Jersey (více)

Nezávislá komedie zachycuje jeden den dvou pohodlných prodavačů z New Jersey. Dante zaskakuje v samoobsluze, zatímco jeho kamarád pracuje ve vedlejší videopůjčovně. Oba by radši dělali něco jiného, a svým zákazníkům to dávají pěkně sežrat. Jeden divoký den v životě dvou přepracovaných mužů za pultem, jejichž jazyk ostrý jako břitva a neobvyklé pracovní manýry dávají zcela nový význam pojmu zákaznický servis. Navzdory neustálému proudění nevyzpytatelných zákazníků si oba prodavači z New Jersey klidně stihnou zahrát hokej na střeše, navštívit pohřební síň a urovnat své nekonvenční milostné vztahy. Šéf není v dohledu, takže si buďte jistí, že když je obchod ponechán napospas těmhle dvěma, může se stát naprosto cokoli. (Cinemax)

tom88

Táto Smithovka mi príliš nesadla, ako komédia mi to až tak nepripadá, takisto ako dráma je to podivné. Sem tam sa vyskytne sranda, ale nie taká pri ktorej by som dostával kŕče. Dialógy sú síce dobré, ale tie film nezachraňujú a herci štandardní. Čiernobiela tentokrát trocha vadila, v kľude mohli zvoliť farbu. Dej ušiel, ale nie že by niečím ohúril. Bohužiaľ znižujem známku a možno trocha krivdím. 70% ()

andrii

Začerstva. Bez obalu. Řeči, řečičky, co se jim zrovna nehodí do krámu. "Hvězdám" místního koloniálu, magazínu na bulváru, hází do košíku jen samé vybrané chuťovky. Sortiment smíšených pocitů. Komedie božská. Trvanlivá zásobárna. Zastavárna mouder a rad. NONSTOP. Recepce recesí. ŽIVOT. ()

Cedr

Super dialogy, humor a šíleně bizarní scénky, které skutečně pobaví. Skvělé, jen ne ale ultimátně skvělé jak se díky současné kultovní pověsti může zdát. Každopádně mě to navnadilo prozkoumat i ostatní filmovou tvorbu od Kevina Smitha. ()

vadic

Stejné jako u Guy Ritchieho nebo Tarantina. Jo jako debut je to super, úplně jiná liga než většina filmů, ale Mallrats prostě Clerks překonávají na celé čáře. ()

Estrellita

Takový normální den... aneb Jak zničit prodavače. Můj oblíbenec Kevin Smith opět prokázal schopnost zpracovat trapno tak, aby bylo vtipně trapné a ne trapně trapné... A jeho práce s dialogem je fenomenální. Mladí muži za pultem jsou příjemný konverzační film, u kterého se průměrný člověk s nadprůměrnou oblibou v šílenostech skvěle pobaví! A postava "Silent Boba" (sám Kevin Smith), která s lehkostí sobě vlastní dokořenila nejeden Smithův počin, se stává kultovní. 75% ()

LeoH

Příjemně jarmuschovskou náladu u mě hlavně v první půlce trochu přebíjí monotematický humor, ale černobílá tomu sluší a ta záplava keců je neodolatelná, ještě teď mě brní ušiska :-) Ve své době by mě to asi posadilo na zadek víc. 70 % ()

SG_ever

Vydržel jsem něco přes půl hodiny u této rádoby komedie... Pokud se však za 1/3 filmu ani jednou nezasměju (a na film jsem koukali ve třech a nesmál se nikdo) tak neváhám a vypínám. Možná někdy budu mít trpělivost shlédnout toto dílko celé, ale zatím nemohu jinak. Šel jsem do něj s velkými očekáváními a vypínal rozladěný. Jediné, co možná zaujmulo je věrohodnost hlavní postavy. (10%) ()

exhoubus

Na to, že to byla Smithova prvotina, mi film přišel celkem dobrý. Při hodnocení jsem sice musel přehlédnout to, že ve filmu by šel lépe vyřešit zvuk, více použít zlatý řez a v některých místech i líp pracovat s kamerou, ale je mi jasné, že začátky nikdy nejsou jednoduché, a proto hodnotím spíše celkový dojem filmu a jeho náplň, která se mi moc líbila. ()

KanjiVital

Film z období, kdy byl svět ještě v pořádku, kdy Dante byl čarokrásně existenciálně rozpolcen, kdy Randall byl ultra kruto-přísně přímý, kdy Jay byl Jayem a mlčenlivý Bob mlčenlivým Bobem... tak trochu variace na Čekání na Godota a nostalgie života... a to jsem tady dneska vůbec neměl být! ()

Tomasso001

Gratuluju všem, co měli co dočinění s tímhle filmem... Už dlouho sem se tak nezasmál. Jedna hláška za druhou, originální,geniální. Přitom na první pohled skoro jak studentský film. Nenechat se odradit první minutou a pak už jen nazastavitelný stroj na hlášky. ()

T-pack

Nebylo to špatný, semtam možná krapet nadsazený, ale vtipný a navíc tam byla spousta kontrastních postav, kteří byli přes všechnu nelogičnost nejlepšími přáteli. No ony se nakonec rozdíly přitahují, takže tak nelogické to nebylo. Ale Mlčenlivej Bob stál prostě za to! ()

Beky

Jednoznačně ultra, nářez, pecka!! Pustil jsem si jedničku a hned po tom dvojku, to je úlet, zkuste to a nebudete litovat!! Já ty filmy prostě miluju, vypadaj jako totální kraviny, ale přitom to jsou skvělé příběhy, které obsahují řadu skvostných dialogů. V jedničce mám opět svůj oblíbený, ten se týká minulého sexuálního života přítelkyně hlavního hrdiny, to je fakt bomba!! Nemusim se zase uchválit k smrti, oba filmy jsou jedny z mála stoprocentních!! Jednou větou: V obou dvou filmech, se sešly vynikající herecké výkony, které posunují oba filmy do kategorie nezapomenutelných. ()

GrooveJump

Paráda. To je přesně doba mé začínající puberty. Flanelky, Grunge, bekovky, videokazety namluvené jedním člověkem (především Alešem Zbořilem :D). Opravdu velice povedený debut plný skvělých dialogů. Jo a taky mám ještě Soundtrack Clerks na skoro patnáct let staré kazetě. Jo a mám rád hokej taky..... Jasnejch pět. ()

Sabiana

Nějakým způsobem zajímavý film s občasnými fórky. Nedokážu říct proč se mi film líbil nebo ne, já totiž sama nevim... Asi to na každýho zapůsobí jinak, nicméně, na mě to nezapůsobilo nijak kladně... ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

10.02.2017

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014