Mladí muži za pultem

• Česko Podvodníci z New Jersey (více)

Nezávislá komedie zachycuje jeden den dvou pohodlných prodavačů z New Jersey. Dante zaskakuje v samoobsluze, zatímco jeho kamarád pracuje ve vedlejší videopůjčovně. Oba by radši dělali něco jiného, a svým zákazníkům to dávají pěkně sežrat. Jeden divoký den v životě dvou přepracovaných mužů za pultem, jejichž jazyk ostrý jako břitva a neobvyklé pracovní manýry dávají zcela nový význam pojmu zákaznický servis. Navzdory neustálému proudění nevyzpytatelných zákazníků si oba prodavači z New Jersey klidně stihnou zahrát hokej na střeše, navštívit pohřební síň a urovnat své nekonvenční milostné vztahy. Šéf není v dohledu, takže si buďte jistí, že když je obchod ponechán napospas těmhle dvěma, může se stát naprosto cokoli. (Cinemax)

GodComplex

Takze Kevin Smith ma byt neco jako legenda americke komedie a tohle ma byt jeho nejlepsi (alespon podle hodnoceni) film? Tak to teda potes a zacinam se seriozne obavat zbytku jeho tvorby. Netvrdim, ze zde nejake ty povedene a vtipne dialogy, ci sceny nejsou, ale celkove me tahle low-tech hlaskovacka rozhodne nebavila tak jak bych si od kvalitni (nebo nedejboze legendarni jak se nekteri domnivaji) komedie predstavoval. "My love for you is ticking clock BERSERKER! Would you like to suck my cock BERSERKER!" 5/10 ()

Džejkop

Debaty o „absurditě bytí a nekonečnosti kosmu“ nepatří jen na akademickou půdu nebo na jiné k tomu určené instituce, ale jak vidno i za kdejaký pult lecjaké sámošky. Přednášky na tato témata nejsou vždy podmětné a ne vždy přinášejí zajímavé závěry, ale někdy ano. Clerks se veze na stejné vlně, zdařilé chvíle se střídají s nudnými. ()

gogos

ROzjezd je možná trochu pomalejší, ale později film nabírá na obrátkách a dostane se do totálních extrémů, které u mě způsobily výbuchy smíchu. Sex s mrtvolou, autoorál, Jay & Bob, vyšetřovatelka od policie...naprostá pecka. Ale dvojka je lepší ()

kaylin

Myslel jsem si, že vzpomínka na tenhle film je až moc zamlžená, že to není tak dobré. Asi za to můžou ale hlavně Smithovy novější filmy, které za tolik nestojí. Tady Kevin prostě ukázal, že dialogy jsou jeho, pořád jsou zábavné a navíc vytvořil ikonické postavy, a to nikoli jen v osobách Jaye a Silent Boba. Pro mě legendární film. ()

anniehall

Půvabná nezávislá a černobílá prvotina mého oblíbence, který točí filmy prošpikované verbální onanií, svébytným smyslem pro humor a doteky filozofie všedního dne. Už v tomhle Smithově filmu potkáte několik postaviček, se kterými se budete chtít potkávat pořád a nejen proto, že se objevují skoro v každém dalším Smithově opusu. Jedničkou Clerks to začalo a jak nemusím sequely, tak doufám, že ještě o fous lepší dvojkou tahle série neskončí. ()

slunicko2

Dva trotlové kecají o životě a nasírají zákazníky. 1) Chvílemi to bylo vtipné. 2) A pak tu hráli 24letý přitažlivý Jeff Anderson (půjčuje videokazety) a neméně pěkný 20letý Jason Mewes (dealuje drogy). ()

swed

Žádná sláva. Nuceně vulgární humor mi neseděl, pointy některých vtipů se daly odhadnout předem a postava Randala na mě dělala dojem studenta zvláštní školy, který už poněkolikáté opakuje pátý ročník. Scénárista trefně vypíchl pár životních pravd, ale vzápětí je pohřbil tunou slovních sprosťáren, proto doufám, že další Smithovky budou o poznání zábavnější a jejich postavy méně vygumované. 6/10 ()

Herr_Flick

Kev Smith se nezastaví před ničím. A tenhle jeho osobitý "humor" se ne každému se líbí, na to se musí mít holt silný žaludek nebo nějaké ty rostlinky (naštěstí já mám Smithe opravdu rád). Ale... Z dnešního pohledu natočit něco v sámošce, vychrlit pár sprosťáren, nahodit černobílý screen, dát šanci novým talentům a ne hollywoodským megastar, to by zřejmě diváka neoslovilo. Prostě další béčko. Nechávám na každém, zda jej hodnotit z pohledu dnešního nebo tehdejšího. Ale... Vstoupit do světa velkého filmu takovouto kontroverzní hláškující peckou se nepodaří jen tak někomu. Já si nedovedu ani představit, jak jej svět vnímal před dvaceti lety, když já se bavil takhle (nakonec jsem si ani nevšiml, když se Flanagan objevil znova na obrazovce). ()

JohnMiller

Taký normálny deň obyčajných predavačov s obyčajnými príbehmi realistickejšie to už ani nemohlo byť natočené. Kevin Smith je fakt dobrý režisér , ale ešte stále som nepochopil prečo je film bielo-čierny ....Najväčší frajeri a zároveň najlepšie postavy Smiha sú aj tak Jay a mlčanlivý Bob. ()

Hamaradža

Nadmieru zábavná konverzačka, miestami trochu lacnejšie spracovaná a zahratá, ale o to civilnejšia, ľudskejšia, prirodzenejšia a sympatickejšia. Čiernobiely kinematograficky vyjadrený "IDontGiveAFuck" postoj a velmi slušná "pohoďácka" zábava ktorá musela zaváňať kultom už na papieri. Jo a ako tak píšem ten koment... Cíti tu ešte niekto leštidlo na topánky? ()

kajas

Ze začátku jsem ke Smithovu debutu neměla důvěru, ale s postupujícími minutami mě začal příběh Danteho, který "tady dneska vůbec neměl bejt", dost bavit. Upozornění: Některé scény mohou způsobovat rozsáhlé záchvaty smíchu (u mě asi vede "sex na záchodě"). ()

Tygrys

Tak nevím, u mě je to s filmama Kevina Smithe nějak obráceně. Jay And Silent Bob Strikes Back a Dogma se mi líbily nejvíc, Mallrats už jsem tak vysoko hodnotit nemohl a Clerks mě i trochu zklamal. Nejlepší byl a nejvíc mě pobavil Jason "Jay" Mewes. I když dávám "jen" 3* tak se zatraceně hodně těším na Clerks 2. (4.6.06) ()

Fanucci

Moc dobré! Vtipné i trochu k zamyšlení zároveň (rozbor charakterů hlavních postav se Smithovi do komedie podařilo dostat velice elegantně). Rozhodně netvrdím, že jsem viděl kultovní snímek, ale na Clerks 2 jsem hodně zvědavý a do kina se na ně těším. ()

Huntelaar

Pod heslem "Na posranýho i hajzl spadne" alias co se může pokazit v obyčejném dni dvou prodavačů toho nejzaplivanějšího kiosku v New Jersey. Ale přes to všechno je to zábavný, speciálně postava Randalla má několik luxusních replik. Spíš 4 a 1/2 *. ()

Sheldra

Tenhle film by měli vysílat s výstrahou pro diváky, neboť při jeho sledování se vystavujete neustálýmu riziku zástavy a pomočení - stojí to za to :-) Pro mě dosud nejlepší Smith. ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

10.02.2017

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014