Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajda.l
  ****

  Příchodem slizkého Nového začně film uvadat, ale tentokrát si tuto vydařenou, rozvernou a vtipnou komedii nenechám pokazit. Díky fantastickému komediálnímu talentu slečny Gollové se rád někdy v budoucnu pobavím znovu. Škoda nevyrovnanosti snímku, první polovina je famózní, druhá slabší. Především groteskní scénky s namrznutým chodníkem film zbytečně natahují.(26.7.2015)

 • Ištván87
  *****

  Nataša Gollová byla zkrátka a dobře nejlepší. A hlavně jí to ohromně slušelo s Oldřichem Novým, který tu opět odvádí kus záslužné práce. K tomu připočtěme jeho výstupy spolu s trojicí Pivec-Pešek-Novotný ("Ještě něco?" "Ne, já jen chtěl vidět jaké budete dělat obličeje.") a neskutečnou plejádu hvězd ve vedlejších rolích a není co řešit.(6.3.2009)

 • rt12
  *****

  Tak sladká a milá Nataša Gollová.(25.5.2014)

 • Aleee89
  ****

  Frič patřil k těm lepším režisérům té doby, a je to vidět. Vtipný film. Komedie té doby mi vůbec nepřipadají trapné, jak se dneska mnohdy stává u nových komedií. Naopak, byla to komedie podaná s grácií. I přestože byly scénáře tehdejších komedií mnohdy s krkolomnými scénami, praštěné, přesto byly fajn a dívalo se na ně krásně. Takové milé filmy, které pohladí na duši. Pro Nového nemám slabost a nezmění to ani tento film. Jeho role milovníků moc nechápu. Ovšem po tomto filmu můžu říct, že konečně rozeznám Gollovou od Mandlové (Ferbasová a Baarová, ty rozeznávám snadno :-)) a říkám, že Gollová je mi mnohem sympatičtější. Takže jsem filmu vděčná nejen za rozšíření mých obzorů, ale zároveň jsem se hodinku a půl příjemně bavila.(4.5.2013)

 • Zdeňka
  ****

  Tak jako slunečnice každým dnem otáčí se za sluncem, tak já stále hlavu svou obracím jen za tebou. Oldřich Nový umí hrát vedle Nataši Gollové výborně, tak i ona po jeho boku je úžasná.(18.2.2008)

 • - Dům, který představoval Hotel Modrá hvězda se nachází v Praze v Charvátově ulici č. 6. (Kulmon)

 • - Film byl poprvé uveden na Filmových žních ve Zlíně 31. 7. 1941. Zdroj: Český hraný film 1930-1945, NFA 1998. (NFA.cz)

 • - Antonín Novotný se v tomto snímku objevil před kamerou naposledy. Škoda! Po válce nastoupil kariéru úspěšného chemika. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace