Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ***

  Milý to černobílák, i když ten konec byl prapodivný. Já myslel, že Olda bude chtít Natašu a on se nakonec oženil s Adinou? Viděl jsem to dobře, nebo mě klamal zrak? :-)(13.4.2013)

 • sportovec
  ****

  Zdánlivě barvotiskový příběh byl režií i s očividnou chutí hrajícími herci rozehrán do bravurní veselohry, která sice nedosahuje kvalit KRISTIÁNA, ale ani za nimi příliš nezaostává. Ponuré prostředí chátrajícího hotelu se tak mění v takřka shakespearovské jeviště a nenudí ani salonní paralela skvěle zastávaná především nedoceňovanou Adinou Mandlovou. I trio Novotný-Pešek-Pivec, trio rázných, rozverných i dynamických mladíků, svou profesí se stále vracejících do neuspořádaných hospodářských a sociálních poměrů třicátých let, rázně tvrdí muziku. Přímo logem filmu je SLUNEČNICE Inky Zemánkové a ji doprovázejícího souboru Jaroslava Maliny, jednoho z nejproslulejších kapelníků a hitmakerů své doby. Rozvernost této veselohry nevychladla ani po desetiletích. Nevychládá ani divák všech generací, který ji zhlíží či již zhlédl.(20.10.2007)

 • Adam Bernau
  **

  Teprve krádež svršků a šlí přimějě Oldřicha Nového opustit téma dávné svatby svých rodičů. Pivec je pěknej.(31.12.2016)

 • Katullka
  *****

  Jako slunečnice každý den...(3.1.2010)

 • blackrain
  *****

  "Tak jako slunečnice každý den otáčí se za sluncem..." Další výborná komedie s Natašou Gollovou a Oldřichem Novým v hlavních rolích. Tentokrát se vše točí okolo dědictví hotelu Modrá Hvězda, který Nataša Gollová zdědila. Jenže háček je v tom, že těch hotelů je několik. Jde o stařičký hotel se třemi nájemníky a ne o moderní superhotel. Svěží a přájemná komedie.(9.10.2008)

 • - Poslední film Čeňka Šlégla. (Kulmon)

 • - Film byl poprvé uveden na Filmových žních ve Zlíně 31. 7. 1941. Zdroj: Český hraný film 1930-1945, NFA 1998. (NFA.cz)

 • - Písničku "Slunečnice", která proslavila Inku Zemánkovou, napsal herec Josef Gruss. (Elisebah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace