poster

Sezóna zabíjení

 • Belgie

  Killing Season

 • slovenský

  Sezóna zabíjania

Thriller / Drama / Akční

USA / Belgie, 2013, 91 min

Scénář:

Evan Daugherty

Producenti:

John Thompson

Střih:

Sean Albertson

Kostýmy:

Denise Wingate
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  *

  Jediné, co mne oslovilo, tak příroda a vodopády. Jinak nudný film, plný keců.... :-((13.7.2013)

 • Fr
  ***

  JE OTÁZKOU CTI LOVCE, ŽE CHRÁNÍ SVOU KOŘIST, LOVÍ SPORTOVNĚ A CTÍ STVOŘITELE V JEHO STVOŘENÍCH...... /// Kdo je lepší – srbskej nebo americkej veterán? Vono nakonec nejde ani tak vo to, kdo je důstojnější protivník, jako spíš o vyprávění, ve kterým hlavní roli hraje vyprchávání světla z vočí (nejen těch zvířecích). Chybou zřejmě bude, že na rozdíl vod všech těch dobrodružno-thrillerovejch survivalů, tenhle sází spíš na takový ty kecy plný filosofování vo válce, který pak vedou k pokání. Nemůžu říct, že by mě to nebavilo či snad nudilo, ale BACHA(!), mě takový to vokecávání vobčas baví. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Travoltu si užiju i když debilně šprechtí srbským přízvukem. 2.) Páč na festival do Varů nemůže Honza dovýst špatnej film! (Nebo snad …?) 3.) Jsem plukovník český armády a válčil jsem v Jugošce. 4.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(18.7.2013)

 • Kaka
  ***

  Takový ten malý komorní survival ala Rambo, Muž proti muži, nebo The Hunted. Bohužel z posledně jmenovaného si to vzalo i to nejvíce negativní, tedy přiblblou a nevěrohodnou sondu do války v Bosně, ze které následně čerpá celý scénář a kde má být patrný onen myšlenkový přesah, který zde ve finále jednoduše není. Kdyby to byla čistě syrová záležitost boje o přežití, bylo by to o stupeň lepší, protože jak De Niro, tak Travolta jsou pošušňáníčko.(17.8.2014)

 • Spiker01
  ***

  Těžko říct, na koho vlastně ten film cílil. Jako taková festivalová jednohubka posloužila Killing Season asi dobře, ale jinak je to takové nemastné neslané. Ano představují se zde dvě známé tváře a nebýt nich, asi by to ani nemělo smysl se na to mimo festival dívat. Ostřílený Robert De Niro a John Travolta se silně východoevropským přízvukem. To je partička. Sice to moc nedává smysl (proč sakra čekal 18 let a nevyrazil hned po zotavení!?), ale hlavní je, že si daj do držky...50%(5.9.2013)

 • honajz
  **

  Možná kdyby to dostal do ruky David Mamet, udělá z toho alespoň trochu solidní drama. Ale takto pojato jde o kýč. Příroda, Bůh, válečné násilí omezeno na patetické glosy a komentáře jak z National Geographic. Tolik prostřelených míst by ve zdraví nedal ani mladý člověk, takže i zde film selhává. Ano, tvůrci chtěli říct, válka je zlá, zabíjení je zlé, jsme přece lidi, napijme se spolu a na život. Jestlipak ale ten film pouštěli cílové skupině? Tedy americkým výrobcům zbraní a kongresu? A co oni na to?(16.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace