poster

Sezóna zabíjení

 • Belgie

  Killing Season

 • slovenský

  Sezóna zabíjania

Thriller / Drama / Akční

USA / Belgie, 2013, 91 min

Scénář:

Evan Daugherty

Producenti:

John Thompson

Střih:

Sean Albertson

Scénografie:

Kirk M. Petruccelli

Kostýmy:

Denise Wingate
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AppleCore
  *

  Po příšerný adaptaci Daredevila a po ještě horší adaptaci Ghost Ridera si Mark Steven Johnson řek, že si trochu zaartuje. Pozval teda De Nira s Travoltou a nechal je hodinu běhat po lese, vložil do toho řeči o bohu a zřejmě očekával, že to z něj udělá lepšího režiséra. Jenomže waterboarding citronádou nestačí k tomu, aby se divák bavil, na to je tam totiž moc málo akce, moc málo krve a přespříliš velký množství záběrů, kdy je jasně znát, že v tom lese vlastně vůbec nejsou. Najmout si dva veterány, takovejhle trhák by natočilo za dvě tři odpoledne i dítě. Takže se žádná hitparáda nekoná, je to podprůměrná hovadina kdy slovo "špatný" můžete aplikovat na každou jednotlivou složku filmu, přičemž všechno už bylo k vidění ve Friedkinovo Štvanci, kterej je kvalitativně o tři hvězdy vejš. A Travolta mě tim svym přízvukem docela sral. Taky smích!(13.7.2013)

 • misterz
  **

  Tak toto bolo vskutku hodne zlé. Ani sa mi nechce veriť, že sa De Niro upísal takémuto pátosovému, nudnému blábolu. Najväčší problém vidím v dejovej linke, tá naozaj nemá čo ponúknuť. Nudný úvod je doprevádzaný ešte nudnejšími, pátosovými a hlúpymi dialógmi. Autori chceli navodiť dramatický dojem a diváka emotívne predpripraviť? Smola, tam kde chýba rozumné slovo sa skôr dosiahne pravý opak. Potom prišla naháňačka v lese, tá síce snímok trochu oživila, ale iba do vystrelenia pár šípov, potom upadne do nelogického, nezmyselného konania postáv. Po iritujúcej naháňačke sú na rade opäť tupé rečičky v štýle "hryzie ma svedomie, ale musím sa s tým naučiť žiť..." a to až do konca, ktorý mi prišiel ako vykúpenie, aj keď bol sladučký ako mexická telenovela. Jediné čo ako tak zaujalo bol Travoltov imidž. Protekčne: 40/100(4.9.2014)

 • Chrustyn
  **

  Herecká kreace dvou legend, kteří si jdou po krku. Film ve své podstatě láká pouze na herecké hvězdy, které svá nejlepší léta mají dávno za sebou a divák je pouze zvědav co předvedou. A určitě ještě mohli něco předvést, ale to by je nesměl vést packal Mark Steven Johnson, který má na svém kontě pecky jako "Daredevil" a "Ghost Rider". Celý film je veden v pomalém tempu, které se snaží působit realistickým dojmem, ale diváka spíše jen nudí a neustále ho přesvědčuje o tom, že žádná z postav, neví co a proč vlastně dělá. Nečekejte akci, nečekejte návrat legend a vlastně se na to ani nedívejte. Pokud mohu doporučit podobnou žánrovku, dejte si raději béčkového "Štvance" nebo tu akční pecku s Dudikoffem, kde také morduje zabijáky v lese.(28.8.2013)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Koňská hlava Travolta s plnovousem pomalu jako Diktátor a nohu táhající, snad tisíciletej De Niro se nahání kdesi po divočině a vyřizují si účty z Kosova. Jedná se o velmi průměrný survival s několika dost slušnýma torture scénama a jakš takš zvládnutým gore, což ale jaksi nestačí na víc než o chloupek lepší tři kousky. Začalo to ve Varech, za půl roku to očekávám ve všední den hned po telenovele na TV Nova. 65%(15.7.2013)

 • StarsFan
  ***

  Tento souboj muže proti muži mohl skončit už po pěti minutách, kdyby postava Johna Travolty tolik nelpěla na De Nirově doznání. A v tom asi také spočívá můj hlavní problém; dokud De Niro nevěděl, koho si z lesů přivezl domů, a já netušila, jakou taktiku Travolta zvolí, bavilo mě Killing Season sledovat. Následný souboj bohužel už po dvaceti minutách začal působit docela rutinně a předvídatelně, v posledních momentech kvůli svému lpění na naturalismu a velkých, dramatických momentech snad až lehce směšně. I tak jsem ale ráda, že Robert De Niro začal po letech přijímat i jiné role než ty ryze komediální.(30.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace