Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

maxcold

Jiste, nemuzete cekat nejakou hloubku ve filmu tohto typu. Neni ale nekdy hezke posadit se, zapnout televizi, uvolnit se a byt v pohode? Neresit svetove problemy, dramata, ale divat se na ctyri chlapi, kteri se tvari, ze jsou super. Nejsou, ale uz si na to zvykli. Ziji v malem meste a vsichni se znaji, Mozna bych tento film zaradil take do sekce sci-fi, protoze nektere veci jsou opravdu prehnane. U tohoto filmu se to proste neresi. Obrovske minus je dabing, je fakt strasny! ()

waltosin

Trošku víc úchylný než předchozí díl, což v některých případech je dobrý, ale bohužel většinou je to až trapně nahraný, tak to ubírá na zábavnosti komedii o přátelích, kteří se nechtějí smířit ze svým věkem a každodenními povinostmi. 40% ()

Marty_cz

Ale jo, tak ve filmu jsem se pobavil. Přesně tohle jsem čekal, že takhle film dopadne, tak jsem nemohl být zklamán. O něco horší než jednička. Prakticky jediná věc co jsem měl problém překousnout, tak to příšerný dabing. ()

lobo87

Veľké sklamanie. Napriek tomu, že jednotka nebola úchvatná, bavila ma. Dvojka však ide s kvalitou ešte hlbšie a nezachraňujú ju už ani známe tváre... 45% ()

maresakjan

Čekal jsem od toho, že to bude další nepovedené pokračovaní prvního docela dobrýho dílu, ale až na úvodní scénu se sobem jsem se docela pobavil.. Skvěle ztvárnil roli policajta Shaq, kterej se na to dokonale hodil. ()

AndrewNewman

Dejová linka (ktorá mimochodom nebola extra silná ani v jedničke) slabšia než v prvej časti, ale zase nám to Adam vynahrádza cool postavami (tým nemyslím Lautnera) akou je určite Nick Swardson, či Steve Buscemi alebo nebezpečné duo policajtov ktorých scénky ma rozosmiali do popuku. Takže viem, že pre vás je to odpad, ale pre mňa to je fakt vtipná komédia, ktorú určite ešte pozriem. :) ()

megajalec odpad!

Jednotka bola fajn, bavila ma, dokonca som sa niekoľkokrát aj zasmial. Dvojka je však klasickým filmom, keď pri scénach, ktoré majú byť vtipné, len krútite očami a prajete si, aby už konečne skončili. ()

oSiSko

Ja to vážne nechápem, Sandler má niektoré filmy ako Jack and Jill, ktoré su tak neskutočne tupé, že sa mi rozum zastavuje a potom má filmy ako tento. Ja som sa bavil, bolo to super takisto ako jednotka a keĎ som sa smial, tak poriadne. Tie komentáre niektorých ľudí tu ma udivujú, podľa mňa to ani nevideli. ()

rekurseman

Ano, konečně film z Americké produkce, který jde jednostrannou cestou a necpe v průběhu děje jiné žánry jako v posledním přeceňovaném filmu (Hangover III). Od začátku do konce se budete bavit, smát se a pokoukávat po neskutečně sexy herečkách, jak po mladších kouscích tak po starších. Na tento film jsem šel s handicapem, protože jsem neviděl jeho první díl. Avšak to vůbec nevadilo. Hned mě svým dějem zatáhl dovnitř a já jen hltal tolik kvalitní americké zábavy, až jsem se sám divil. Musím uznat, že tento film se velmi povedl, a v tomto roce lepší a čistější rodinná komedie než je tato opravdu nevyšla a myslím si, že ani nevyjde. Za mě +1. PS: někteří hodnotitelé na čsfd by s měli dát diazepam, dávat plné počty brakům a na klasickou nevtíravou komedii, která je opravdu pro každého nadávat...... ()

MiniRecenze

"Jednička" byla fajn oddychovka u které jste čerpali relaxační humor.S druhým dílem už to tak není.Ne,že by se jednalo o blbost,ale pokud nebudete koukat na film s trochou nadsázky,tak většina foru Vám bude připadat trapně a ohraně.Nečekejte dech beroucí zápletku s inteligentním scénářem.Snímek prakticky nemá děj a vy jste odkázání na příjemné herecké obsazení,které se s tímhle slušně vypořádá.Od prvního dílu určitě krok zpět.Pro mě příjemná jednohubka. PRŮMĚR!!! ()

Simba72

Zo začiatku to vyzeralo celkom sľubne, pár krát som sa dokonca aj zasmiala, no približne od stredu filmu to začalo upadať až sa z toho nakoniec vykľula poriadne trápna a debilná komédia bez akéhokoľvek deja. No a Lautner to celé zaklincoval, na to čo tam predvádzal fakt nemám slov. 40% ()

Sublit

Popravde prvý diel ma bavil a preto som sa potešil, že bude aj pokračovanie. No to však opadlo už po prvých pár minútach kedy sa predstavil náčrt naprosto trápnej "komédie" bez akéhokoľvek náznaku deja. Slabé herecké výkony, humor hraničiaci z magorizmom. Celé zle len s úcty k prvému dielu dám 2* inak by to bolo ešte horšie... ()

DjLibnei

Takže už ani značka jménem Adam Sandler není známka dobré, vtipné komedie... Škoda. Tohle je vyloženě trapný film, škoda mého kreditu na sharerapidu :( ()