poster

Mezi náhrobními kameny

 • USA

  A Walk Among the Tombstones

 • Slovensko

  Medzi náhrobnými kameňmi

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Peytl
  ***

  Tvrdit, že je ve snímku tolik temnoty jako ve Fincherově Sedmičce jen kvůli tomu, že antimalarik Tamal Jawari je mouřenín, neustále ve filmu chčije a běhá se po hřbitově, to by byla zhůvěřilost. Skutečně mi nevadil provařený příběh, navíc Neeson tohle zvládá bravurně a zvýšil tak sám celkový rating, ale natahování děje (?) skrzevá srpkovitého černouška... dojetí nikde, morální poselství, hehe, taky nic, taková slepá ulička. I přes náboženské bláboly jsem se dokázal cynicky povznést. Jen ta celková nedotaženost, ta mě iritovala, ale dost možná, že jsem díky téměř dvouhodinové abstinenci znervózněl a ledacos přehlédl. Možná už mám tedy také nárok někoho sejmout a považovat to za vzkaz od Šéfa, že se kořalka nechlastá z ohřívací láhve.(6.1.2015)

 • Gimli
  **

  Slibný, byť ničím originální, rozjezd slibující dobrou atmosférickou detektivku se postupně rozplizne do vršení atributů, o nichž tvůrci vědí, že v takové detektivce mají být, ale nedokážou je věrohodně a smysluplně pospojovat dohromady. Postava TJ, byť dobře zahraná, mi připadala zcela zbytečná, a zbytečně rozbíjející už tak docela vratkou kostru příběhu.(16.3.2015)

 • klerik
  ***

  Liam stále ťaží z TAKENA, ale je fajn, že sa snaží vyberať trochu odlišné postavy. Téma závislosti je určite zaujímavo použitá. Škoda záveru, ktorý je otravne naťahovaný (malý chlapec, finálny návrat). Zo scenára kričí, že chcel byť niečim viac, než len klasickou akčnou Neesnovkou, ale trilerová dráma vyšla len z polovice. Ale na sympatiách jej to neubralo... EQUALIZER je pdobným prípadom, ale tam práve atmosféra a vizuál posunuli film do vyššej ligy...(10.5.2016)

 • Spiker01
  ***

  Neeson, takový jak ho máme rádi...nebo ne? Spíše ne, Mezi náhrobními kameny sází spíše na atmosféru než na bitky, což je ale škoda. Byl jsem o Štědrém večeru naladěn na pořádný krvák, dostal jsem však nadprůměrnou detektivku, jež do nadprůměru vyzdvihuje až závěrečný akt, který je témeř perfektní. Liam Neeson si nevybral roli špatně, jen je ho pro podobné filmy škoda...60%(24.12.2014)

 • liskam
  ****

  Delší dobu přemýšlím proč tenhle film hodnotím "jen" za 4hvězdy... Myslel jsem skoro na všechno a asi to bude hudbou, protože ta podporuje celkovou filmovou atmosféru a na té se dálo ještě pracovat... Za mě 80%(30.10.2014)

 • - Do role TJ-e byl zvažován Michael Iluma. (PanZahadnyCZ)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 10. (Stanley619)

 • - V poslednej scéne filmu sa v pozadí newyorskej panorámy objavia budovy World Trade Centre. Budovy pre teroristické útoky z 11. septembra 2001 už nestoja, je to ale výrazný detail, ktorý režisér nezabudol zakomponovať. Aj keď bol film točený v roku 2014, jeho dej sa odohráva v roku 1999. (ma2sko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace