Matt Scudder (Liam Neeson) je bývalý newyorský policista a vyléčený alkoholik, který pracuje jako soukromý detektiv bez licence pro ty, kdo z jakýchkoliv důvodů nemůžou jít za policií. Jedním z takových je i drogový dealer Kenny, který si detektiva najme, aby našel ty, kdo mu unesli a brutálně zavraždili ženu. Scudder začne postupně odkrývat stopy vedoucí k únoscům a zjišťuje, že tento zvrácený zločin není jediným a rozhodně ani posledním, který v ulicích New Yorku spáchali. Sérioví vrazi se chystají opět zaútočit a pro Scuddera, stojícího mimo zákon, se tak rozehrává nelítostný boj s časem. (A-Company CZ)

virus5161

asi nejlepsi kus, co jsem s tim panem videl. Na Ameriku slusne syrovy, i kdyz samozrejme se to neobeslo bez tradicnich klise. dik Verbale. ()

Martin D

Velmi dobre spracovany drsny krimi thriller zo starej skoly. Pre mna je tento film urcite zaujimavejsi ako dalsie casti Taken (jednotka bola fajn) ktore sa obsahovo vycerpali. Liam Neeson je v dobrej forme a vie si vybrat aj temnejsi a drsnejsi scenar. Dobra vybudovana atmosfera, napatie, a to ze akcnych scen je menej je vlastne plus a ked pridu maju svoju razanciu. Liam by mohol spravit este nejaky podobny film. 80% ()

jagata

Nic zvláštního, děj celkem zajímavý, ale člověk nějak čeká, že se staně něco nečekaného... Od tohoto druhu filmu čekám, že mě konec filmu překvapí, šokuje, nedá mi spát. Bohužel u tohoto filmu mě konec hodně zklamal. Prostě obyčejný akční thriller. ()

quido.morava

Z akčních záležitostí, kde hraje Liam Neeson, se mi tento líbí asi nejvíce. Nicméně musím přiznat, že my tyto jeho filmy dost splývají, ale nuda to není. ()

JerryPilsen

Klasická role pro Liama,tentokrát vyléčený alkoholik.Zápletka je ale originální a přes pár klišé nám děj odsýpá.Na nic si nehraje a od začátku dokonce je jasné o co jde. ()

rewoluce

Neviem ako to Liam robí, ale jeho snímky sú čím viac tým lepšie.. Ako víno! čím je staršie, tým je lepšie.. už samotný názov je geniálny a samozrejme scenár plus herecké výkony hlavne teda Liam, keďže je takmer v každom zábere a dokonca ma neotravoval ani prístup rozprávača v druhej časti filmu, čo je teda u mňa úspech! Kamera vynikajúca a klobúk dole réžii.. Hodnotím full pretože tento film si to naozaj zaslúži.. Odporúčam ()

Chenile

Liam Neeson opet ve stejne roli. Uz to proste nefunguje... Film to neni vubec sptany, ale tema i hlavni hrdina jsou ohrani a dej predvidatelny.. ()

onevoice

Nie je to žiadny akčný trhák so strhujúcimi prestrelkami a vybuchujimi autami, ale poriadne surový kvalitne natočený krimi thriller so skvelým Neesonom. Pre milovníkoch krimi povinnosť vidieť. ()

Von Kempelen

Začátek hodně slibnej, vypadalo to na slušnou detektivku s nějakým tím psycho přesahem, ale pak se film začal hroutit hloupejma dialogama a celkově přestal bejt zajímavej. Dokoukal jsem to spíš z povinnosti a teď zjišťuju, že si závěr skoro nepamatuju. A slábnoucí paměti to (snad) ještě asi nebude. ()

Bruce0659

Liam Neeson proti dvojici úchylných vrahov. Tentokrát nie ako pomstiteľ alebo záchranca, ale ako detektív. Atmosféra je skôr komorná, veľa akcií k videniu nie je, ide skôr o vyšetrovanie. Žeby sa Neeson už pomaly lúčil so "svojím žánrom" a chystal sa na dôchodok? No v každom prípade, film nesklamal a prídu si na svoje aj nefanúšikovia Neesona. 71% ()

PORTER44

L.Neeson jako soukromé očko kterého si najme drogový dealer aby našel vrahy jeho ženy ale nakonec se ukáže že těch zabitých žen bylo víc a tak vysloužilý policajt pátrá po vrazích kteří chystají další únos,nechybí jak napětí jak to nakonec skončí a konec je vydařený tak docela slušné herecké výkony.Zařadil jsem si to do průměrných thrillerů na který se po čase zase podívám. ()

MM1979

Bohužel příběh nedosahuje napínavosti ostatních filmů kde hlavní hrdina hrál. Rozjede se to tak od půlky, ale jednou to vidět jde! ()

potok.009

Člověk by řekl, že filmy s Liamem Neesonem jsou "na jedno brdo", pořád stejné, okoukané... Nicméně, mají něco do sebe a rozhodně neurazí. ()

eexDon

Für mich - 70%, - /nízkorozpočtové, skromné, ke konci předvídatelné, celkově ničím nějak zvlášť zajímavé/, + /lehké retro - proč ne, atmosféra špinavého NYC potěšila, stejně jako Liam/, hodnocení - průměrný akční film, co moc akční nebyl, spíše napětí, atmosféra a ke konci povinná akce, zcela průměrné, Liam má i lepší kousky ()

Tempter

Nuda táhnoucí se jako snopel čtvrtý den rýmy. Na sto honů z filmu číší režisérova bezradnost, který že to žánr vlastně točí. Béčkový akčňák, lacinný horor nebo sociální drama o začleňování alkoholiků ( proč tohle mám trpět snad už po miliónté ) a zbloudilých černoušků ( samozřejmě ne vlastní vinou, ach ty rozvrácené rodiny ) do společnosti. A Liam - už jsem to psal minule, kdo mu má a může tyhle akční výstřelky věřit po tomto: https://www.youtube.com/watch?v=wOrfaVYNCK8. Ble. ()

k.rakonos

Stará škola kvalitního krimithrilleru, velice povedená věc. Napínavý, temný. Jsem rád, že jsem se k tomu filmu dostal, ačkoliv jsem váhal, jelikož mě hlavní označení akčního filmu odrazovalo. 4,5 hvězdy. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele