Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (CinemArt)

Mr.Ripley

"Komedie" o tom, že poměřování penisů není tak zábavné, jak se může zdát. (komentář je inteligenčně přiměřený humoru užitému ve filmu.) ()

tatanapope

V celku velmi průměrná komedie , která pobaví snad chvíli u konce , jinak většina děje je ubohá a nucená . Pár z dítětem , který se snaží zapadnout mezi mladé a úspěšně se jim to nedaří . ()

kinghome

Já nevím čemu se ty lidi, co tomu dávaj malé hodnocení diví, proč sakra lezou na film, kde hraje Seth Rogen a pak tu brečí, že tam byli trapné scény? Ani jeden jeho film nebyl o tom, že se budete smát pořád, nebo tam bude nějakej sofistikovanej humor, prostě je to klasická Rogenova komedie, kde se dost zasmějete, ale na druhou stranu je tam pár trapných scén. V Neighbords jich taky pár bylo, možná víc než pár, ale pořád to převažují úžasný hlášky a hromada úžasných scén. Já se klasicky bavil, sice méně než v ostatních filmech, jsou to slabší 4*, ale pořád to je úžasná komedie. Zac Efron docela překvapil, dokáže si udělat prdel sám ze sebe, sice je to pořád žalud co moc hrát neumí, ale tohle musím ocenit, bavit umí. Sečteno a podtrženo, je to skvělá komedie u které se pobavíte a Seth Rogen kurva nikdy nezestárne! ()

LiborGondek

Nic než pobavení jsem od filmu nečekal a proto nejsem ani při nejmenším zklamaný. Sousedi je opravdu vtipný snímek, který pouze dokazuje, že mladí nejsou lepší, než generace o něco dříve narozená, ačkoliv si to všichni mladí myslí. :D 70% ()

ivan_drago

...and the oscar for the best male shritless performace goes to... Zac Efron of course... tady by se měl Taylor Lautner učit... Doufám, že se jednou střetnou v jednou filmu... jinak opět do ztracena vyznívající, pro všechny poučná, celkem slušná komedie... ale například scény s imitováním Batmanů nebo party v kostýmech postav Boba deNira jsou geniální... ()

Mrkvič

Těšil jsem se na souboj Zaca Efrona (kterému jsme už dááávno odpustil všechny ty muzikály) a Setha Rogena. No a musím říct, že bez těch dvou by to byla trapná nuda. Jejich taneční kreace, bitka v závěru i pózování před titulky, všechno to je hodně povedené. Zbytek filmu není ničím vyjímečný a občas se při té improvizaci mohlo dost ubrat. Přes všechny ty trapnosti jsem ale rád, že jsem film viděl. ()

Johnny.ARN

A to som chcel tento rok zakončiť nejakou fakt dobrou komédiou. Trapárna bez jedinej údernej scénky s nafetovaným bývalým dievčenským idolom, otrasným Rogen ( nvm kery Žid ho odkiaľ vyhrabal, ale fakt toho človeka nemám rád ), so susedským príbehom ktorý je tak nereálny a vrchol je Franco, ktorý nech sa radšej venuje čarovaniu a nech neberie takéto podradné úlohy. 1 z 5 ()

Sfinkter

První půlka se mi nelíbila, ale u obrazovky vás drží výborné herectví Rose Byrne a pár vtipných situací - pocta De Nirovi perfektní. Druhá půle se rozjede i trochu v reálném hávu a vlastně zazní i životní moudrosti. Takže celkově zachráněný průměr. ()

Lachtaan

Efron za 1, Rogen za 3, téma za 4, celkový dojem však stále cca za 2. Znovu bych to nezhlédl, ani kdybych dostal zaplaceno, jako obyčejná komedie Sousedi posloužili mírně nadprůměrně. Vedle feministicky přesycené dvojky je to stále povedené dílko. ()

geklon

Rogen si po pár průserech chce nejspíš udržet punc nejprasákovatějšího pablba v Honiúdu. A v Sousedech se snaží, až z něj kojenecký mlíko stříká. Vtipy, kterým se nesměju, hlášky, který nepoužiju. Všichni jsou tu blbý a maj blbý nápady, co blbě končí. Navíc to Sethovi a Rose vůbec nesedí. Jenom ten Efron je fakt zmrdů předák. Totální kravina snad se třema uspokojivýma jokeama. Nejslabší Stoller snad navěky. ()

ywo666

Videl som niekoľko komédií v poslednej dobe. A táto? No táto v ničom až tak nevynikala. Seth s Rose sú miestami fakt trápny. A kopec srandy bolo vyzradenej v trailery. Ale Franco a Efron sa do úloh playbojov hodia. Záverečná bitka divná ale mega zábavná. Keď k tomu pridám pár dobrých vtipov a relatívne svižné tempo, na tri hviezdy to stačiť bude. Ale nič z čoho by som bol naprcaný. 60% ()

Phietros

Poměrně vydařená sranda, která stojí hlavně na tom pobavit mladší publikum, ale rozhodně nezklame i ty starší! Mac a Kelly si žijí idealistický život se svojí novorozenou dcerou. Tak trochu si vše zaběhli do nudných každodenních kolejí a stereotypu. To se ovšem rázem změní, když se k nim do vedlejšího domu přestěhuje partička mladých teenagerů vedená Efronem! Postupně se jim sousedé stanou noční můrou a pár se snaží přijít na to, jak tuto válku uklidnit a začít znovu žít! 75% ()

Beky

Bohužel opět převažne improvizované a opět skoro z poloviny nudné, lepší scénář a gagy, pár parádních se tady ale najde. ()

elanius

(99/2014) / Ja Rogenovky rád, ale tá kvalita nám trochu kolísa. Bad Neighbours je asi aspoň tým štandardom, ale toto už nestačí. Znovu, nápad za milión, prevedenie za pár šupiek. To už sa ani trochu netreba snažiť spraviť niečo zábavné pre nás divákov? Rýchlo natočiť, zrecyklovať nápady, ubrať na zábave tým pádom. Protestne dávam pod tri. (4/10) ()

Pavlínka9

Hodně rychle jsem si zvykla na ten pošahanej univerzitní spolek a Zaca Efrona v jeho čele - to mi problém nedělalo, ale dost nesympatický mi byl pár s dítětem. Vážně jsem chtěla, aby to schytali ještě víc :D Když jsem film dokoukala, tak jsem si říkala - nic moc, ale teď jsem si ho znovu zrychleně projela a zjistila jsem, že je tam neskutečně veliké množství skvělých situací a hlášek :D Ať už jde o skvěle sestříhaný okrasný keř, airbagovou válku, party alá DeNiro, party s fosforeskujícími barvami, skvělá hudba a do toho mnoho dalších...a závěr - tak ten nemá chybu :) ()

venison

Nechápu, čím se moderní člověk v současné době na americkém kontinentu baví - "Sex Tape" a teď "Neighbors"? To myslíte jako vážně? Dva neschopný rodiče (sociálku na ně) se snaží (hodně brutálním) způsobem zlikvidovat vysokoškolské bratrstvo (spíš to vypadá na závist mládí a vyplnění nudného života).. Mám ráda Sandlera, ale tohle je už i na mě moc.. Trapné fórky a ještě trapnější chování se zcela otřesným hereckým obsazením.. ()

TerezD

Klasický americký trapnoshit, kde nesmí chybět oplzlé a ohrané mainstreamové ''vtípky''. Možná u jedné scénky jsem se upřímně zasmála, jinak celých 97 minut jsem byla málem limbu. Rogen v roli stárnoucího tatíka byl téměř jako duch, všimla jsem si maximálně jeho rostoucího pivního bříška. Za mě milosrdné 2*. ()

hroubek

Na tento film jsem se těšil už od jeho první zmínky, a když se objevily trailery, tak jsem věděl, že to chci vidět. Od Nicholase Stollera jsem zatím viděl všechno a s klidem mohu říci, že Sousedi nepatří k tomu nejhoršímu, ale bohužel ani k tomu nejlepšímu co natočil. U jeho ostatních projektu byla cítit jakási nenucenost, což tady trochu chybí. Na druhou stranu přístup jaký zvolil režisér, k tomuto filmu naprosto sedí a dokáže z něj velmi těžit. Navíc se mu tady daří oslovovat napříč generacemi, což u jeho minulých filmů moc nešlo, jelikož všichni postavy byly starší, když to tady máme generační spor. Kdybych měl nějak jednoduše popsat průběh filmu, tak by to bylo asi takhle nudnější začátek - skvělá prostředí část - zbytečně doslovný a trochu natahovaný konec. Seth Rogen je můj oblíbenec a jeho vtipy a hlášky mě baví. Prostě se sním dokážu naladit na správnou vlnu. A i přesto, že mě občas některého hlášky nebavily, tak jako obvykle jsem s jeho výkonem spokojený, zvláště v těch momentech, kdy nechá projevovat své buranské já. Rose Byrne je opravdu moc hezká a tady má své perfektní momenty, jen ty její dialogy nejsou vždy sto procentní. Zac Efron mě hodně překvapil, jelikož podává parádní výkon a je vidět, že se baví, ale dá do své postavy také nějaké hrany, takže to není jen hloupý puberťák. Totéž by měl napsat i u Dave Franca, jelikož u něho je to ještě více vidět. Když, jsou tyhle dva na scéně, tak má film obrovský náboj a baví. V menší rolích mě potěšili Christopher Mintz-Plasse, Lisa Kudrow a Jerrod Carmichael. Co se týče vtipu a gagu, tak spousta byla naznačená v trailerech, ale ty nejlepší si nechávají do filmu. Nechci to tady vypisovat, ale některé jen naznačím jako například scéna s kavárně, kde hlavní hrdinové přemlouvají jedno aby zradil bratrstvo a do toho hraje od R.E.M. Everybody Hurts nebo scéna s 3D tiskárnou a odlitky, svádění na párty, dojení, předvádění Batmanů, předvádění de Nira nebo samotný finální souboj. Je toho prostě hodně a pak tam jsou ty obrovský párty, které vypadají parádně, že byste hned šli s nimi popít. Ale jak už jsem psal film má slabší začátek a doslovný konec a některé dialogové scény nejsou, tak dobré jak by měly. I tak to nic nemění na tom, že mě Sousedi hodně dobře pobavili a závěrečné focení kalendáře a titulky to jen potvrdili. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák