cane991

toto je klasika už ten začiatok ako chytí zlodeja kureniec,príchod do Saint Tropez a to čo nasleduje má za výsledok ,že tu máme podľ mňa jednu z naj komédii akú vo Francúzsku natočili ()

Tommy123

super bláznivá komedie s nezapomenutelným Louisem...skvělé scénky, gagy prostě komedie na kterou se můžu dívat pořád...mimochodem první a nejlepší díl!!! ()

Ferrry

Příjemná pohová komedie pro odreagování. První ze série o četnících je podle mně rozhodně nejlepší! Výborný Louis de Funes navíc s excelentním dabingem Františka Filipovského, díky kterému je postava snad ještě dokonalejší, než v originále! ()

Andrew07

Snad nejlepší a nejznámější film nejlepšího komediálního herce všech dob. Nestárnoucí francouzská klasika, která mě bavila už od dětství a asi nikdy mě bavit nepřestane. Výrazy Louise de Funes jsou naprosto perfektní, skvěle ho doplňují ostatní herci. A když k tomu ještě přidáme perfektní dabing Františka Filipovského, ani české verzi snad není co vytknout... ()

iLBenacio

Jednoznačně nejzábavnější ze série četnických komedií. Nesmrtelný Funés a pod vedením svědomitého "velitele" Galabru a se smečkou všeho schopných četníků. Pane veliteli, dovolil jsem si takový malý dáreček .. cesta od autobusu na stanici je legendární. ... (90%) ()

jaffarski

Prvá "poriadna" funesovka, k tomu jeden z najlepších kútov sveta, rozkvitnuté 60. roky a hrejivá letná atmosféra... 4 hviezdy dávam len z pokusu o chladnú objektivitu, pretože u mňa je vyššie spomenutá kombinácia za 100%. ()

Mzetko

Tak tohle je klasika ze všek klasik nejklasikovatější :-) . Četník ze Saint-Tropez je po všech stránkách dokonalý film. Nejprve tu máme excelentní herce, především samozřejmě Louis de Funes. Na to přílepíme skvělý příběh a skvělé postavy (jeptiška a její řízení, na to nelze zapomenout :-) ! ) a nakonec ještě skvělé prostředí. Prostě a jednoduše, skvělá zábava po celou dobu. Takhle má vypadat komedie! ()

psycholog

Louis de Funés opět zářil a jak. První díl byl asi jediný, který mě vzal za triko, bohužel ostatní, to už byl jen koloběh stejných vtipů a vůbec takové neslané - což už hold Funés nedokázal zvládnout. Normálně bych dal 4*, protože na 5 je to docela slabší, ale díky marnosti ostatních dílů, jsem zvedl klapku výše, abych měl aspoň radost z toho prvního. ()

TOMASINI

Nevidět tento film a mít nad 30 let je skoro nemožné. V 10 letech film k popukání, v 15 letech už méně. Ve 20 letech a později se už smějí jen milovníci komedií a ve 40 letech se smějí už jen milovníci Louise de Funése. Když k tomu připočteme skvělého Františka Filipovského, zisk 2 hvězdiček bude odpovídat. ()

LukasCL

První film s Louisem de Funésem, který jsem viděl. Jednoznačně nejlepší z celé četnické série, líbil se mi černobílý začátek filmu. První film, kde Funése daboval František Filipovský (a jednoznačně překonal originál). Legendární hlášky, není co dodat. Plný počet bodů. A to v tom nečuju žádnej podraz! ()

Petrisoff

Je tomu i u toho filmu, že nejlepší z celé série bývá ten první, již od první scény v kostele mě tento film utvrzoval v tom, že mě bude bavit po celou dobu sledování. 85% ()

martin383

Naprosto jedinečná komedie, kterou obohatil svým dabingem velikán českých luhů a hájů František Filipovský. Po pár minutách seznámování s hrdiny této komedie propuká smích končící snad až titulky přicházejících po 90 minutách nefalšované zábavy. Louis de Funes (v roli četníka Cruchota) dokázal film s možná průměrným scénářem pozvednout na úroveň nejlepších francouzských komedií. Komedie je plná vtipných scén. Určitě nezapomenete na tuto scénu: Cruchot: „Sestřičko, řídíte jako ďábel, neměla jste někdy problémy se zákonem?” Sestřička: „Ale ne, řídím teprve od včerejška!” Zcela právem se film dočkal dalších 5 pokračování. Šesté pokračování četnické série bylo natočeno po 18 letech od prvního a necelý rok před úmrtím jako vůbec poslední film Louis de Funes. ()

wiercza

Jeden z mála kousků, u kterého oceňuji český dabing víc než originál! František Filipovský celému filmu dává korunu! Louis De Funes je v každém svém filmu úžasný, komický a trochu blázen. Dle mého názoru je to nejlepší díl četnické série. Cestou na dovolenou do St. Tropez nám pouštěli právě tento film. O to víc, jsem se na Francii těšila a taky na to, až se vyfotím u četnické stanice. Krásný zážitek! ()

sako44

Nejlepší komediální herec, nemůžu si pomoci, doma mám všechny filmy s L. de Funesem na DVD, a ikdyž sem četníky viděl snad 10x, tak mě to pokaždý dostane, samozřejmě tomu taky pomohlo další osazenstvo v čele s M. Galabru a dalšími.. ()