Rorie

samozřejmě jsou 4* hlavní zásluha nezapomenutelného louise de funese...a hlavně to, že se jedná o první a nejlepší díl ze serie četníků...to na tom ale nemění, že je to vskutku výborná komedie ()

M0rSalis

Nejlepší francouzká a vlastně i celosvětová komedie všech dob, bláznivá, vtipná,s vynikajícím Funesem. Jeden z mála filmu na které bych se dokázal dívat jednou týdně a nikdy by mě neomrzel. Můj nejoblíbenější film ... ()

KacHnAop

Nezapomenutelný Luis de Funes v roli, ve které se mi líbil opravdu nejvíc. Svělý film, skvělý Luis de Funés a hlavně film, který rozhodně pobaví . ()

da-a

Četník triumfující. Louis de Funès v nejlepší formě a pěkná řádka výbornéch scén s honem na turisty a hlavně s příchodem rtuťovitého uragánu do ospalé přímořské oblasti. Squadra místního četnictva správně střelená a roztomile komická spolu funguje na výbornou a záruka příjemné zábavy je zaručená. Pravděpodobně nejlepší Četník ze všech. ()

Dekovnik

Legendární Louis De Funes v roli četníka Cruchota, který se přestěhuje z malé vesničky do jednoho z center francouzkého turismu - Saint Tropez. Děj točící se kolem starostí o dospívající dceru a potírání zločinu v ulicích ST mne vždy rozesměje a celý zážitek z filmu ještě násobí výborný dabing Františka Filipovského. ()

unclejack

Prvá žandárovka a asi aj najlepšia. Cruchot sa predstavuje ešte neotrepaný a k pováženiu je aj dejová línia, doplnená dojmom nového žandára na stanici v Saint-Tropez. Síce túto sériu nijak nemusím , ale prvý diel stojí za to. Louis de Funes , samozrejme , prvotriedny. ()

oSiSko

Pre mňa všetky filmy s Louis de Funes sú rovnako kvalitné a áno, pán Filipovský to nadaboval tak, že je to lepšie ako originál, klobúk dole. ()

zigy

Jeden z nejlepších filmů vůbec, po každém novém zhlédnutí si to člověk uvědomí, protože si v něm najde nějaké nové perličky. Kolik citátů! Kolik skvělých scének! Kolik nudistů! Jaký to dabing....jaký to optimismus 60. let..."To vaše sluníčko! Vy tady děláte, jako byste ho vynalezli!" "Fougasi, ty ponožky vám nejdou!" "kdyby stará švadlena mé ženy ještě žila...to by nepřežila" "řídím teprve od včerejška" "ne že bych proti vám něco měl, ale to mi zaplatíte!"....zajímalo by mě, kdo vymyslel scénku s šílenou jeptiškou - řidičkou.... ()

tomas_j

Funése mám opravdu rád, ale zrovna tahle komedie mi přišla na úrovni slabších Burianových filmů, kdy v dané době bylo ve filmu vtipné téměř cokoli, protože lidi se bavili už tím, že jsou v kině. Taková Pošetilost mocných nebo Fantomas jsou pro mě úplně jinde. Gagy tohoto filmu mi přišly bohužel povětšinou trapné. Ale možná, že mi to zrovna jenom v danou chvíli nesedlo :-) ()

Sunwheel

Nesmrteľná klasika, ktorá stále aj po rokoch svojim jednoduchým, ale trefným humorom vás nachytá ako sa smejete absurdným scénkam, ktoré parodujú život sám. A po chvíli aj zabudnete, že sa pozeráte na niečo zo 60. rokov. ()

Skylwalker42

Funes prostě září. Jeho pravá herecká poloha v plné kráse. A velmi nádherná jeho filmová dcera Nicol. Sice děj je takový naivní, avšak pobavíte se. Ach, krásná stará dobrá Francie. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Mangano

Nic není nesmrtelné a je vidno, že tento typ humoru teď už taky ne. Stačilo málo a já nudou usnul. Navíc ty noční scény točené v letní slunné odpoledne byly možná odpustitelné před těmi šedesáti lety, dnes působí jako výsměch a lenost vzít si s sebou v noci baterku. ()