SOLOM.

Taktéž se připojuji k těm, kteří nostalgicky vzpomínají na dětství strávené sledováním četnické ságy. Tento díl se mi rovněž kdysi hodně líbil (taky možná kvůli UFO), ale teď po letech musím uznat, že humorné pasáže už nemají takový šmrnc, jak tomu bylo u předchozích dílů. Navíc odešlo několik postav a ti jenž je nahradili, už nebyli tak dobří. Samozřejmě i zde se najde několik nezapomenutelných pasáží (viz převlek či šroubovák), ale nemůžu dát prostě lepší hodnocení, než průměr. ()

eraserhead666

Nostalgické návraty s dětmi. V paměti asi nejvýrazněji utkvělý četník. Ani jsem si nepamatoval, že se tak naváží do reklamy a záběrů s mimozemšťany jako bych si pamatoval více. Ale možná proto, že v paměti utkvěli hlavně oni. Sranda je to pořád. Zajímavé je, že mě se hudební motiv létajícího talíře hrozně líbí i po letech, syna vyloženě iritoval. ()

ARI50

Mimozemšťané potěšily ono každý příběh a dobrodružství tohohle filmu je zábava hlavně díky tahounovy Louise. ()

Bauer

No tak mohlo to být horší ale taky lepší.Pro mně je to tohle prostě ptákovina a nechápu proč tam dali nějaký mimozemšťany ale na druhou stranu sem se celkem bavil a bylo to i sem tam vtipný.Průměr. ()

duklak2

Líbivé, dobrý nápad zapojit "mimozemské" postavy:) Konečně pořádný "trhavý" děj. Jak jednoduché a prosté. Přesto se tento díl povedl. Nějak nevím, proč mezi hodnoceními vidím odpad:-( Lidi, proboha, zamyslete se! Tento "četník" si to nezaslouží. ()

Kamca_

Určitě to byl ten nejlepší díl ze všech. Aspoň mě se nejvíc líbil. Vždycky se na něj ráda podívám znova. ´Šéfe!!! Oni duněj!´ :D ()

Lacike

Tento diel som mal v detstve najradšej, lebo tam sú mimozemšťania a sci-fi som mal vždy rád. Ale dnes už mi to pripadá strašne slabé. Celý dej spočíva v neustálych zámenách ústrednej party s mimozemšťanmi, ktorí vedia zmeniť podobu a okopírovať kohokoľvek. Lenže nejedná sa o nejaké prepracované epizódky, ale len o to najprimitívnejšie čo pravdepodobne tvorcov napadlo 5 minút pred natočením scény. Minimálne tak jednoducho to pôsobí. Funes už dosť zostarol a ani to gúľanie očami mu už tak nejde. Najviac zamrzí absencia niektorých pôvodných hercov. Či už Lefebre, ktorého aspoň nahradili snažiacim sa tučkom, alebo Claude Gensac v úlohe Funesovej ženy. Tá ma tak malý priestor, že ani tak nevadí, že ju preobsadili nejakou nevýraznou herečkou. Celkovo to je taký nudný diel v ktorom ma rozosmiala len scéna v ktorej si do rytmu žandári búchajú po svojich dutých hlavách a samozrejme najdutejšiu hlavu má Funes. To sa vydarilo, ale ako celok je to slabota. 4/10. ()

Tommassi3

"To je sestra Cruchotová !! Vrátila se teď z Grónska.. Obracela na víru eskymáky.." ;) Spolu s prvním filmem to jediné skutečně kvalitní a vtipné, co tahle legendární četnická série vůbec nabídla.. Tedy dokáže-li se jeden oprostit těch scénáristických veletočů, které slouží pouze jedinému cíli, totiž natáhnout tenhle projekt jako kšandy, dokud se na to pořád chodí.. Velkej malej De Funés prostě táhnul, ať už hrál v čemkoli !! Lefevre se tady neskutečně vytáhl nejlepším hudebním motivem své kariéry a navíc Četník a mimozemšťané vypadá vedle těch zbylých ostatních přepjatých uřvaných zástupců Giraultovy série skutečně skoro jako z jiného světa, i když si Cruchot s někým vyměnil manželku i některé své podřízené a myslel, že si toho nikdo nevšimne..;) ()

malylada

Můj nejoblíbenější díl, který má celistvý příběh a de Funes v něm perlí snad nejvíce. Pasáž v klášteře a v uniformě ctihodné sestry mi zůstala v paměti od dětství a zabírá pořád stejně.......8/10 ()

argenson

Že je tohle jeden z nejhorších Funèsových filmů? Tak to mám dost na salámu, páč tohle bylo kdysi v kině moje úplně první setkání s ním a nedám na to dopustit. ()

Terva

CITÁT - Talíř, talíř, viděl jsem ho, takhle velikej!!!............ Klasika, spousta gagů, srandy a vtipných dialogů. CITÁT - Já ho viděl! Dělal píp,píp,píp.............. Funes v převleku jeptišky je naprosto nádhernej. CITÁT - Ukrad mi plechovku oleje........ Nádherná je scéna okolo 70 minuty. Dunění hlav a nošení čepice kšiltem dozadu. Tato scéna vyvrcholí kropením obyvatel. CITÁT - Vlezou do talíře a .... cvak.......... Protože se jedná o náročnější trikovou komedii musíme tvůrcům alespoň trochu odpustit tu slabotu v tricích. Humor z předešlých příběhů tu stále zůstává. ()

Pink.Panther

Film se veze na koncem 70. let velmi populární sci-fi vlně. Díl který šel do kin v době kdy McCartney vydává album Venus and Mars, kdy letí hvězdné války, kdy jak jsem někde přečet normalizační krajina vypadala jak na Marsu. A kdy dokonce i členové nejužšího politbyra byli soudruzi Alois Saturnin, Vasil Pluto či soudružka Venuše Kabrhelová. V této době prostě mimozemská tématika nepřekvapí. Přesto sci-fi a funesovka mi nějak nesedí, mimozemšťané činí film trochu infantilním, navíc absentuje Claude Gensac. ()

corpsy

Bláznivá sci-fi komédia, ktorú, podobne ako všetky ´´žandárovky´´, kormidluje Funes so svojou nespútanou komikou. ()

Ajinka126

Velmi nostalgické vzpomínky na tento film. Louis je nenahraditelný. Četník a mimozemšťané mám z celé série nejraději. Není to snad ani tím, že by nějak víc vynikal, mě jen tento díl svojí tématikou nejvíce zaujal. Navíc jsem si ho jako dítě pouštěla dokola a dokola třeba celý den. ()

bloom

Už to není úplně ono. Ukazuje se, že Jean Lefébvre a Christian Marin byli důležitější, než se může zdát. Maurice Rish tam ještě jakž takž zapadá, ale Jean-Pierre Rambal je opravdu trapný. A Maria Mauban Claude Gensac taky nenahradí. Vše tedy zachraňují Michel Galabru a nemocný Louis de Funés. A daří se jim to s proměnlivým úspěchem. ()

fannah

Poslední dobrý Četník. Myslím že je to důstojné zakončení série. Další už natáčet neměli... Ne že bych zhazoval předešlé díly, ale čím častěji se dívám, tím více mi připadá tenhle díl nejlepším. Louis de Funés tady rozhodně hraje nejlíp. Asi je to opravdu nejlepší díl. ()