Tuty

Nechápu hodnocení, Četník ze Saint Tropez je lepší, ale tenhle díl je vynikajicí konfrontací vesnického Četníka Cruchota s velkým New Yorkem a na nápaditém scénáři je to vidět, oblíbený díl...Miluju tu scénu, kdy Četníci připravují vepřové žebírko a nakonec ho stejně krajejí motorovkou! Stejně jako scénka, kdy se potkává Cruchot, přestrojenej za číňanku, s Gerberem na hotelovým pokoji. Další parádní Četníci! ()

brasek

Myslím si, že neprávom zabudnutý snímok zo série o Četníkoch. Príbeh síce jednoduchý, bez väčšej zápletky ale mňa baví aj po rokoch, hoci dlho som o tomto snímku nevedel. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

PeteBuck

Ja neviem, ale tento diel ma nikdy príliš nebral. V podstate žandári dostali pozvánku na policajný kongres do New Yorku a trepe sa tam celé oddelenie (krásné sci-fi). V podstate je celá zápletka postavená na chudákovi Cruchotovi, ktorý neustále vidí svoju dcéru v New Yorku a myslí si, že je to prelud, zatiaľ čo dcérenka sa vybrala bez pasu! a čapnú ju ako čiernu pasažierku. Zhodou okolností toto využije novinár cítiaci príležitosť na dobrý článok a zapletie sa do toho taliansky policajt, ktorý sa do nej, ako ináč, zaľúbi. Ako echt zápletka mi to veľmi nesadlo, lebo sa to v podstate kopíruje nápad z jednotky, kde bol ale ešte kradnutý obraz a banda, ktorú nechtiac potrápili všetci naokolo. Diabol za volantom (moja oľúbená rádová sestra) sa tu iba objaví, nepredvedie žiadnu šialenú jazdu. Občas je tu pár vtipov, ktoré by sa asi dnes nepoužili (Funes preoblečený za Číňana a má ksicht namaľovaný nažlto, to som postrehol prvýkrát). Tanečky talianskych policajtov a černochov, čo ukradli Funesovi flaksňu mäsa, aby ho potrápili, som akosi nepochopil - opäť akási reminiscencia na jednotku? Bolo tu omnoho viac hluchých momentov, akosi ma tento diel nebral. Ale stále celkom príjemná zábava. ()

zigy

Slabota oproti jednicce...jenze jednička je geniální..tohle ma pořád 60tkovy drajv, funesovskou energii a prastary dabing. ()

PTuranyi

V pokračovaní sa žandári zo Saint Tropez vydávajú na konferenciu do New Yorku. Hlavnou zápletkou je Cruchotova dcéra Nickol. Situácie okolo jej hľadania a skrývania tvoria gro všetkých komických situácií. Hoci Luis de Funés nasadzuje všetky svoje osvedčené grimasy nepodarilo sa mu rozosmiať ma ani raz. ()

Xylobalsam

Po skvelem Cetnikovi ze Saint Tropez prislo dost velke zklamani. Mam De Funese rad, ale v tomto filmu predvadi jeden ze svych horsich vykonu. Scen, kterym se zasmejete je zde opravdu velmi malo, tentokrat nad Cruchotem dominuji spise postavy jeho kolegu. ()

epsyn5

Tento film už se dá pomalu nazvat kultovním. Funes vážně nemá konkurenci, celý film příjemně plyne a skvěle si ho užijete. ()

Skunkiee

Četník měl zůstat ve Francii. Jeden z nejslabších dílů, stále však díky Funésovi moc dobrá zábava. Tyhle francouzské komedie se mi neomrzí nikdy, vždycky, když nevím co si pustit, jdu do filmu s Funésem a bavím se vždycky. ()