Lucerok

Je to vtipné. Lous de Funes naprosto neodolatelný, ale přesto tenhle film patří spíše k té slabší smetánce z četnické série. Některé scény jsou až prapodivné, př. honba a tanec za kusem masa. Tohle opravdu néé :) Prostě francouzští čertníci do New Yorku nikdy nepatřili a patřit nebudou! :) ()

Jard

Druhá časť zo série filmov o Žandároch zo St. Tropez. Nenapodobiteľný výkon Funesa a tiež ďalšie originálne a hlavne zábavné scénky. 85% ()

Nataniel73

Skvelá bláznivá komédia v hlavnej role s geniálnym Funesom. Prvá polovica filmu sa ešte berie ako tak vážne, ale po príchode do New Yorku sa kolotoč bláznivých situácií rozbehne na plné obrátky. Hlavne po tom čo sa četník konečne stretne so svojou potrhlou dcérou a snaží sa ju dostať domov. Páči sa mi paródia na muzikál West Side Story, fantastické scénky s černošským taxikárom (ten chlapík to zahral bravúrne), oprava slúchadiel na zjazde četníkov, Funes ako hráč bejzbalu (Mám silnou naději. Za to máte ale slabý žaludek.), ako pacient na psychoanalýze (Veľký Lulu), či ako Číňan a starostlivý otec, ktorý vtrhne do hotela pre dámy. Je tam toho ale omnoho viac. Za mňa druhý najlepší film s Funesom po filme Žandár sa žení. 90% jak vyšitých. ()

Kivis

Ten druh komedie, u které se od plic skoro nezasmějete, ale celou dobu se usmíváte a na konci zjistíte, že vás z toho až trochu pobolívají svaly na tvářích. Jen tanenční scéna s flákotou masa mi přišla trapná, jinak jsem se celou dobu bavil. ()

Peabody

Tohle je druhá frančíza a ještě je docela dobrá, jen o málo slabší než první díl. Mezikulturní narážky jsou vždycky vděčné, Máj faurs ár bjůtiful si říkáme doma dodnes, i když ten zemanovský přízvuk nezvládáme. Scéna s pečením roštěnky na pánvi  je kulinářský skvost a jsou tam, i jiná dobrá místa. Do kelu to šlo až potom. ()

-rooney-

Četník v New Yorku. Další komická dobrodružství Cruchota a jeho přátel.Tentokrát se naši hrdinové z Francouzské riviéry vydávají do New Yorku na sjezd četnictva.Pro mě o něco méně atraktivnější než první díl. Mám rád francouzskou krajinu,které jsem se bohužel v tomto díle nedočkal. Některé scény mě přišly dosti mizerné (U psychologa,na hřišti když ukradli Cruchotovi maso). ()

LukasCL

Jednoznačně nejhorší z četníků. Nebýt černošského taxikáře, který film tak trochu zachránil, bylo by hodnocení podstatně nižší. ()

sako44

Louis de Funes se vydává do Ameriky. Už jenom když tohle píšu, tak se musím smát. Mohl bych tady z fleku vyjmenovávat všechny ty hlouposti do kterých se svými kolegy dostali, ale je to zbytečný. Nejvíc mě dostal, jak se na sjezdu hrabal v tý elektronice a pak vyhodil všechny sluchátka :D ()

Kiszoun

My flowers are beautiful. Your flower are not beautiful. My flowers are beautiful. Your flower are not beautiful. My flowers are beautiful. Vaše flowers jsou hnůj!!! Už jen za to to dostane 4 hvězdy :D ()

damapo

Louis de Funès vynikající a celkově je to nejlepší díl četníků. Vtipné a svižné, co více si přát. ()