StarFsh

Podľa mňa veľmi podcenený a podhodnotený film. Áno je to dvojka, áno je to pokračovanie a tak trochu nadstavená kaša, ale stále to má úroveň prvého dielu, čo sa o neskorších pokračovaniach už nedá povedať. ()

Zbygniev

I druhé pokračování četníků se podle mého názoru docela povedlo. Film neztrácí humor, vtipné hlášky či scénky. Je pravdou, že první díl byl lepší, ale tento druhý vůbec nezklamal. Snad nejlepší scénka je při vyúce angličtiny. Člověk se celkově opět skvěle pobaví. ()

andydufrsn

Jakkoliv jsou filmy s četníky zábavné, je to vlastně pořád jedno a to samé a bohužel, jak už to bývá s každým dalším dílem čímdál tímvíc vadnoucí ()

SNCIS

"Cruchote! Jsem krajně nespokojen! Italové jsou už kompletní a vysmívají se nám! Já mám jednu absenci a dva šašky!" - 100%. ()

GrooteLulu

Četník v New Yorku je podle mě snad i lepší jak první díl. Nicole je ještě hezčí a všechny gagy včetně cesty lodí jsou perfektní a parodie na West side story je "pfff" best... ()

Fakof

Musím podotknúť, že som veľký fanúšik všetkých filmov so Žandárom. Žandár v New Yorku pre mňa nie je najlepšia časť z celej série, ale stále ide o veľmi nadpriemerný film, presne tak ako ďalšie filmy so Žandárom. Každý si tu nájde humor, na ktorom sa zasmeje ale aj ten na ktorom sa nezasmeje ( no toho tu je našťastie málo ). Jediný problém, ktorý tu vidím je v závere ( ten bol ukončený dosť narýchlo). Ide o jednu z mála sérii, ktorú si môžem pustiť viackrát za rok a neustále sa smejem v podstate na tom istom ( ide o to, že humor je aj samotným príbehom a je veľmi kvalitný ). Na filmoch s našim Žandárom sa našťastie zub času nijak nepodpísal, a to je taký menší zázrak, pretože na väčšine filmov, ktoré začali vznikať pred alebo okolo 80 rokov, sa čas značne podpísal ( príkladom je Rocky ). ()

mover

Suverénně nejslabší díl z Četníků, železobetonové mrakodrapy nedokáží vynahradit malebnou středomořskou atmosféru kulturní země. Vtipy jsou tady asi dva, což je kontrast oproti 1.dílu, kde je dějových linií a nápadů přehršel, vydalo by aspoň na dvě epizody. Naopak v americkém dílu je moře hluchého místa, třeba když gauneři v NY kradou jídlo, tahle sekvence trvá asi čtvrt hodiny. Trošku zvláštní taky je, že se zničehoznic vynoří jeptiška v americkým kabrioletu uprostřed jedný avenue, aby posunula děj o něco dál. Docela nudná a zdlouhavá je už úvodní sekvence na lodi, jak se Nikol schovává a zase objevuje, ani jsem film posledně nedokoukal. Ostatní díly se už vrátily k hodně dobrému standardu. ()