donkocicak

Skvělá četnická komedie, která má ale několik hluchých míst (např. tancování v ulicích kvůli ukradenému masu). Ale naštěstí je jich málo... ()

topi80

Jednoznačně nejslabší film z celé série. Snaha o vtipnost za každou cenu hraničí s absolutní trapností typu "Zítra to roztočíme" a místo smíchu se po celou dobu dostavuje jen kroucení hlavou a stud, jenž by však místo diváka měl postihovat tvůrce. Jedna hvězdička z povinnosti, druhou přidávám za to, že to nějakou poetiku přecejenom má. ()

Pahicz

Jeden ze série filmů na kterých jsem vyrůstal. A ano jsem schopen se na ně dívat pořád dokola, už jen to pro mě znamená, že tento film je něco co nikdy neomrzí, věčně ztvárněný humor v podání Louis de Funés a dalších výborných francouzských herců té doby. Upřímně nechápu proč zrovna tomuto dílu dávají lidé o celých 8 procent menší hodnocení než většina ostatních jako třeba četník se žení, když humor, já vím je pořád stejný, ale jak jsem řekl né jen já, ale i ostatní lidé se na něj vydrží dívat pořád a pořád dokola. Upřímně nechápu proč tu mám teď sepisovat pádné hodnocení či komentář k tomuto filmu, když se potom podívám na ostatní komentáře a vidím tam něco tak ohavného jako je toto: Jasne nejslabsi cetnici, za celej film temer nic k smichu - spise k placi. ()

Stanix

Slabší díl. Nejvýraznější scéna je samozřejmě: "Máj flaurs ár bjútifúl !" - "Vaše květiny jsou hnůj!!" ()

Godhaj

„Třeba je to nějaká špiónka!“ „Co myslíš, táto?“ Druhým četníkům docela rychle dochází dech a většina komediálních prvků sestává pouze ze řvaní Funése. Mnoho scén je navíc k uzoufání zdlouhavých, např. lekce angličtiny na parníku nebo nepochopitelná muzikálová vložka při shánění masa. Druhá půlka filmu se skládá defakto jen z neustálých honiček sem a tam, což mě také nepřišlo moc zajímavé. Co ale zajímavé je, jsou dobové reálie New Yorku a rivalita francouzských četníků s těmi italskými. Oproti prvnímu dílu tomuto schází lehkost a svěžest francouzské prázdninové riviéry a také postava Cruchota je tu natolik šílená, že působí až křečovitě. Z druhého setkání s četníky tak mám dojem jako z docela průměrné komedie. ()

Spectacle

Druhé pokračování Četníka mi přijde zpíchnuté horkou jehlou, ale některé scény, kde si tvůrci utahují z americké konzumní společnosti, jsou skutečně vtipné. Jiným světlým okamžikem je Genevieve Grad se svou písničkou "Le garcons sont gentilles". Nicméně z předešlého a následujících dílů mám lepší pocit. ()

Havala

Slabší ze série, ale pořád si drží statut dobré Funesovky. Velice kladně hodnotím zejména vylíčení americké kultury, tam ve studiu to bylo opravdu super hary hary hary kejn!!! :-)) Zápletky s angličtinou byly opravdu nádherné, tradiční machr Cruchot nepotřebuje překladatele:-D. Co je slabší tak nedomyšlený příběh - vybrali byste jako reprezentanty lidi co neumí anglicky? Ale zase muselo se to nějak odehrát, že? Četník v Antarktidě by asi neprošel. V rámic serie nutno vidět. 79% ()

dawydx

O poznání slabší než první díl, stále to ale není tak hrozné jako poslední dva díly. Dvě hvězdy za Funése, jedna z nostalgie a jedna za "My flowers are beautiful...":) ()

anyonecek

Tenhle díl se ještě dal, ale určitě ho nemůžu zařadit k těm TOP Četníkům. Pořád si odsuď pamatuji několik krásných a vtipných scének a to konkrétně z lodi a z lekce anglického jazyka :). ()

kubilov

Po geniálním prvním díle se četník Cruchot spolu s celým sborem (a dcerou) přesouvají do New Yorku, kde řeší podobně nesmyslné případy a přestupky, které však alespoň pro mě nemají takovou údernost, jako když jsou zasazeny do malebného Saint Tropez. Několik vtipů a zábavných scén se povedlo (učení angličtiny, Cruchotovo podlézání, Italové na lodi...), avšak dohromady je to spíše jeden z těch slabších Četníků, o to více si pak série cením, že se jí povedlo dále pokračovat a nakonec dosáhnout šesti dílů. ()

Dinsberg

Pokračování, které tak trochu doplácí na kvalitu svého předchůdce. Jean Girault se snažil být okázalejší a pompéznější. V mnoha směrech to filmu prospělo. Tentokrát si bere na paškál nacionální xenofobii, aneb když do zaběhnutých amerických kolejí vtrhne evropský živel. Jen je velká škoda, že Jeana Lefebvera (Fougasse) tak separovali od zbytku sboru. Určitě by se našlo víc situační gagů, které by spolu s Funésem mohli podniknout. Zřejmě jejich vzájemná řevnivost to znemožnila. ()

ostravak30

Já budu stručný. Na četníka ze Saint Tropez to nemá ani náhodou. Zmizela kvalitní hudba, objevují se poněkud méně duchaplné zápletky a přibývá více úsměvných momentů, které nahrazují opravdový vtip. Například taneční scéna, kdy Cruchotovi ukradou maso a on pak čelí partě výrostků na hřišti je už trochu přehnaná. Není to špatné, ale přídavek si nedám, jsem pln. Tak bych to ohodnotil. Četník zkrátka patří do Francie na slunné pláže a jen tam zažívají nejvíce legrace a pohody, která k těmto filmům patří. ()

0verseer

Slabota a nuda. Vtipné momety by sa tentokrát dali spočítať na prstoch jednej ruky. Tanečnú scénku by som zaradil medzi to najstupidnejšie, čo sa vo filmoch objavilo. Mám ďalej pokračovať? Asi bude lepšie ďalej napísať len toľko, že Četník sa na cestu do New Yorku vôbec nemal radšej vydať... ()

tatopulos odpad!

Když je vám asi 7 - 10 let jsou Četníci skvělá čurina,to ani nemluvím o Fantomasovi. Problémy nastávají s rostoucím věkem. Ale na obranu Louis de Funése musím říct, že Fantomas je u mně o * výš proti Četníkům ()