Zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn (Sandra Bullock) a bostonská policajtka Shannon Mullins (Melissa McCarthy) už nemůžou být odlišnější. Upjatá Sarah pracuje v New Yorku a doufá v další povýšení. Je ambiciózní, talentovaná, inteligentní a má detektivní schopnosti jako Sherlock Holmes. Je vždy a za všech okolností tou nejchytřejší ze všech a nebojí se to dát najevo. Kvůli tomu taky nemá ani rodinu ani přátele. Jen kolegy, kteří ji nesnáší. Oproti tomu svérázná Shannon vyrostla na ulicích Bostonu a umí střílet rovnou od boku. Pistolí i svou nevymáchanou pusou. A protože před nedávnem mimo jiné zatkla i svého bratra, tak ji pro změnu nesnáší její rodina. Tyto dvě představitelky zákona se prostě musí nevyhnutelně potkat – Sarah je totiž převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd. A tak nastane nevyhnutelný střet nejen s bostonským podsvětím, ale i mezi představitelkami zákona, protože dostaly rozkaz, že spolu musí na případu spolupracovat. Potíž je v tom, že ani jedna z nich o takovou spolupráci nestojí. Sarah chce všem dokázat, že sama vyřeší velký případ, a Shannon zase nechce, aby pracoval někdo cizí a ještě takto nesnesitelný na „jejím území". Ale protože rozkaz je rozkaz, nakonec musí vytvořit detektivní dvojici a stát se parťačkami. Zatímco Sarah zjišťuje, že se jí hodí Shanonina pouliční chytrost, Shanon se naopak učí sebeovládání, aby se, dříve než někoho seřve nebo praští, aspoň nadechla. Když nakonec spojí své síly a postaví se brutálnímu drogovému magnátovi, postihne je překvapivá věc: přátelství. (oficiální text distributora)

BadAs

nechápu zdejší hodnocení někteří lidi sou fakt hráblí do palice ten film je naprosto boží fucking zábava.-)jemná a nezkušená sandra bulock který to vtipně natírá fucking bába malisa maccrthy .-D newím kolikrát sem tam slyšel slovo čurák,kunda,hajzl,kuřpéro.-) ale nemá smysl to ani počítat malisaa je má v uplně kAŽDÉ VETĚ DVAKRÁT .-D..to jak se žene objemná nadavajici malisa přes plot za tím roztomílím fetákem mne rozzsekalo .-D ()

jafuska

Nespíš jsem poslední dobou hodně ktirická co se týče filmů, a za poslední dobu fakt dobrých filmů je hodně poskromnu, herečku Sandru Bullock moc nemusím, je to slabší odvar, ale v některých filmech přeci jen ukázala nějaké ty kvality herectví, ale spíše její přednost jsou v její kráse, než jako herečka, ale budiž, každý nějak upoutáme na sebe pozornost, ()

kubas369

Melissa je nemalej démon a nápad udělat feminy buddy jízdu se mi taky docela zamlouvá. Jenže co je horší je fakt že je tu více trapnejch momentů než vtipnejch, že je delká zbytečně umorná a ze všeho nejhorší je to, že se tu vlastně vůbec nic neděje. To jsou věci který tomuhle zatraceně podrážejí nohy. ()

thepeabody

Moje očekávání se mění podle žánrů a stejně tak i hodnocení, tak to má asi každý. Jenže ne každý řadí The Heat do žánru "sračky k večeři" a hodnotí to podle toho. Musím říct, že jsem se bál, že si budu vlasy trhat, ale The Heat je pecička. Jediné co jsem chtěl bylo se smát a u hlášky "get up, you fuck!" jsem se dusil. Člověk si už dneska nic neužije, pokud jednou za čas pořádně nepoleví... ()

AnnaMae

Nebylo to zas tak hrozné, jak se zdá ze zdejšího hodnocení. Zkrátka klasická zápletka o dvou policajtkách, které jsou svým pravým opakem, nesnášejí se a nakonec se z nich stane sehraný tým. Přišlo mi to dokonce malinko zábavnější než příběhy klasických dvojic chlap-ženská, i proto, že tak nestandardní a nevrlá postava, jako byla tlustá policajtka Mullinsová, se jen tak nevidí :-) ()

Daryl.Dixon

Tak tuhle "komedii" jsem doslova přetrpěl. Nejspíš jsem masochista, protože jsem to dokoukal až do konce a asi doufal, že to nebude tak zlé. Její tvůrci se nejspíše milně domnívají, že vtipné znamená to samé co trapné. Navíc jsem si před shlédnutím snímku nezjistil, kdo v něm hraje, a kdybych věděl, že dali dohromady jako duo Sandru Bullock s Melissou McCarthy, tak bych se na to možná ani nekoukal a ušetřil si tak pár let života. Během dvouhodinové stopáže mě pobavily jen scény, když ty dvě vyslýchaly dealera, visícího hlavou dolů z požárního schodiště, a podříznutí zákazníka ze strany Sandry, když ho chtěla zachránit před udušením palačinkou. Jinak jsem v celém snímku marně hledal normální postavu, která by se nechovala nesmyslně. A jedna věc na závěr - dělat z Melissy, i vzhledem k jejímu vystupování ve filmu, atraktivní ženskou mi přišlo poměrně perverzní i na komedii, kterou bych než "Drsňačky" nazval spíše "Trapňačky".. ()

Kimkong

Musím říct, že jsem se celkem bavil. Dvě hodiny mi utekly a film si po celou dobu držel rovnoměrný tempo. Film je dost upovídaný, akce je zde poskromnu, ale ničemu to nevadí. ()

Vykuk odpad!

Nejotravnější, nejumělejší a nejmíň zábavná komedie, co jsem za poslední dobu viděl. Jsou dobré "poldovské" komedie, kdy to má šťávu, napětí, akci a kvalitní humor, tohle je jen stupidní americká hollywoodská pí....na a to jsem se těšil na oddechovku, u které se pobavím :(((( ()

Guran

Do chvíle, kdy se tam objeví odporně tlustá Melissa by film ušel, ale ona a její trapné vtípky prostě naštvou a hned vám dojde, že je film naprostá blbost, která se nedá dokoukat. ()

Renie42

Tak rozdílné ženy a povahy by člověk hledal těžko, ale jejich spojení předvede vtipný příběh a srandovní hlášky. P.S. Slečna slušňák, kde na to ta televize přišla, Dršňačky jsou lepší. ()

LukeKiller

Trošku lepšia komédia s mediocre herečkou. Neurazí, I lold, ale ani nenadchne. Otázkou je: Natočí Sandra Bullock ešte niekedy niečo dobré? ()

knihovna

Dokoukal jsem to. Já jsem ale blbec. Vždycky s nadějí u těchto filmů čekám, že uvidím něco podobného Poslednímu skautovi a samozřejmě prd. Ovšem tohle byl klenot. Zasmát se nebylo čemu, Melissa je opravdu otřesná ( teď nemyslím fyzicky i když to také není výhra), Sandra si snad těmi rolemi agentek léčí nějaký mindrák z mládí, ale moc jí to nejde. Já ani nevím, proč jsem tomu dal jednu hvězdu, ale mazat už jí nebudu, raději rychle zapomenout. ()

Joe16210

Je to skvělá zábava, Sandra a Melissa jsou super dvojka, dost jsem se tomu nasmál. Komedie jak se patří. Můžu jedině doporučit. Šablonovitě předvídatelné, ale to vůbec nevadí... ()

PlysovyMacko

Komedia s prizemnym humorom. Niektoré vtipy padnú na úrodnú pôdu, iné nie. Zápletka nie je dôležitá, o ňu tu nejde. Film je sledom vtipno-trapnych scénok dvoch veľmi odlišných hrdiniek. Mňa celkom pobavila vulgarita Melissy McCarthy. ()

lobo87

Tešil som sa na tento film, lebo mám rád Sandru Bullock, páčila sa mi Feigova Dámska jazda a celkom ma zaujal trailer. V tom však bola zahrnutá väčšina vtipných momentov. Príbeh chvíľami tápal, niektoré vtipy boli over, ale celkovo to bolo príjemná komédia s rozumnou stopážou a podarenými hláškami... 65% ()

gaara1

Musím říct, že jsem se opravdu pobavil. Mellisa McCarthy opravdu řádila a její hlášky rozesmály celé kino a Sandra Bullock svou postavu zahrála na jedničku. ()

Akční (skoro)parodie pokračují

Akční (skoro)parodie pokračují

30.04.2015

Vážných akčních blockbusterů už se v Hollywoodu zase tolik netočí. Čím dál tím populárnější jsou ale odlehčené kousky, zejména ty, které si ze sebe dokáží chytře utahovat. Málokteré filmy na tuhle… (více)

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni