Zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn (Sandra Bullock) a bostonská policajtka Shannon Mullins (Melissa McCarthy) už nemůžou být odlišnější. Upjatá Sarah pracuje v New Yorku a doufá v další povýšení. Je ambiciózní, talentovaná, inteligentní a má detektivní schopnosti jako Sherlock Holmes. Je vždy a za všech okolností tou nejchytřejší ze všech a nebojí se to dát najevo. Kvůli tomu taky nemá ani rodinu ani přátele. Jen kolegy, kteří ji nesnáší. Oproti tomu svérázná Shannon vyrostla na ulicích Bostonu a umí střílet rovnou od boku. Pistolí i svou nevymáchanou pusou. A protože před nedávnem mimo jiné zatkla i svého bratra, tak ji pro změnu nesnáší její rodina. Tyto dvě představitelky zákona se prostě musí nevyhnutelně potkat – Sarah je totiž převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd. A tak nastane nevyhnutelný střet nejen s bostonským podsvětím, ale i mezi představitelkami zákona, protože dostaly rozkaz, že spolu musí na případu spolupracovat. Potíž je v tom, že ani jedna z nich o takovou spolupráci nestojí. Sarah chce všem dokázat, že sama vyřeší velký případ, a Shannon zase nechce, aby pracoval někdo cizí a ještě takto nesnesitelný na „jejím území". Ale protože rozkaz je rozkaz, nakonec musí vytvořit detektivní dvojici a stát se parťačkami. Zatímco Sarah zjišťuje, že se jí hodí Shanonina pouliční chytrost, Shanon se naopak učí sebeovládání, aby se, dříve než někoho seřve nebo praští, aspoň nadechla. Když nakonec spojí své síly a postaví se brutálnímu drogovému magnátovi, postihne je překvapivá věc: přátelství. (oficiální text distributora)

dudel3333

bolo to trapne .......bolo,bolo to vtipne..........bolo,bolo to jednoduche .......bolo,bolo to nechutne............bolo a mne to absolutne nevadilo.Dlho som sa tak nezasmial tou jednoduchostou a fekalnym vtipom,ale prečo nie.Upne odreagovanie a oddychovka.Vypnut a pozerat a o zabavu mam postarane.U mna maximum čo som chcel a maximalne som aj dostal.Inak ta ustredna dvojka bola vybrata maximalne dobre ()

Poutnice

podle traileru jsem se tesila na fajn komedii. Bohuzel ta fajn komedie byla natolik prospikovana zdlouhavyma scenama, ktery film jen prodluzovaly a v jejich konecnym souctu ani nebyly vtipny, ze si film rozhodne znovu nepustim - prestoze nebyl spatnej. Diky temto scenam dve hvezdicky, jinak by mel na vic ()

mirodevil

první hodinu jsem váhal, zda vypnout či čekat na zázrak....počkal jsem si a nedočkal se....kdyby nebylo cca 3 opravdu velmi vtipných momentů, tak je to dloooouháááááááá vymaštěná nuda 30% ()

fabregas1

Film je předvídatelný a drží se všech pravidel svého žánru:Dvě policajtky, každá z úplně jiného těsta jsou nuceny spolupracovat a najít společnou řeč, zajmout padoucha atd.atd. Samozřejmě nikoho nepřekvapí, že se z nich na konci stanou pokrevní ségry. Uřvaná přepálenost Melissy McCarthy a chladnost sexy Sandry Bullock (která mimochodem vůbec nestárne) mě mile překvapila a musím říct, že jsem se bavil. Film má sice mnoho nedostatků, ale vtipné scény a hlášky mi to vynahradily a proto za mě 4 hvězdy a ti z vás co nejsou na stejné vlně se můžou tešit na 2ku. :)) ()

BaHa

Absolutně nechápu tak nízká hodnocení. Stokrát lepší než třeba nový 21 jump street. Ale protože tady fuckujou ženský a ne chlapi tak je to přece trapný. Pět za Mccarthyovou, tracheotomii, meloun a stopaře Dicka a tisíc dalších perfektních momentů. ()

tuctovychlap

nudu som nezaregistroval..a hoci Bullock nemusím, tu som ju vcelku dobre zniesol..McCarthy bola odlišnejšia, súhlasím a u mkňa i viac bodovala..:) ()

PanSoudce odpad!

Příšerná kravina, zasloužilo by si to hvězdičku možná jenom za Sandru, u které nechápu, jako mohla do takové kraviny jít (i když ono pokračování slečny drsňák taky nestojí za nic). Nebylo to ani vtipné, spíš tragické sledovat ten trapný pokus tvůrců rozesmát diváky tlustou neohrabanou ženskou, která není ani charismatická a už vůbec ne koukatelná, navíc v roli, do které by ještě jakžtakž pasovala nějaká černoška, ale tohle.... ()

zeromen

Super jedna s nej. akčních komediích roku. Sandra a Melissa valí, je bych fakt nechtěl potkat v supermarketu jako hlídače.:-) ()

BlackVelvet

Starsky a Hutch v zenskem provedeni. Par vtipnych scen ve filmu je, bajecne jsem se bavila hlavne v klubu, kde Melissa Sandre predelala kostym na sexy "outfit" a pak jak nasledne Melissa odhanela od Sandry otravne napadniky a dalsi lidi. No ale to je tak vse. Melissa je prehnana, je az moc otravna, myslim, ze to je hlavni bolave misto filmu. ()

lapatata

Slečna drsňák 3. Neuvěřitelně podobná dramaturgie těchto bláznivých akčních komedií je až zarážející. Sandra Bullock je tady zastíněna skvělou Melissou McCarthy. Místy je to celkem hodně vtipné. ()

kacka274

Mně to přišlo vtipné, dobré odreagování na sváteční večer... Jak nemám ráda sprosté výrazivo a v řadě filmů, zejména těch určených pro děti, ho okamžitě postřehnu a vnímám negativně, protože je použité zbytečně, tady to prostê k typu postavy přesně pasuje a dotváŕí i celou atmosféru filmu. Na Sandru se hezky dívá, je to komediantka a Melissa byla naprosto autentická. Zkrátka zábavná krimikomedie. Určitě si zaslouží aspoň 65 %. ()

Pythonator

Dal bych i 4 hvězdy, protože to byla místy fakt zábava. Ovšem to by tam nesměla být ta protivná vyžraná obluda, která si myslí, že vládne nějakým sexepííílem, či co to říkala za kraviny. Horší parťačku Sandře vybrat nemohli. Pro americké diváky to je jistě přijatelná herečka, protože představuje vzhled padesáti procent všech divaček a padesáti procent manželek všech nebohých diváků. Já ovšem nehodlám obezitu tolerovat, ačkoliv to začíná být moderní, a nechápu, proč by měla být ženská hrdinka hnusná a vyžraná, když se má člověk u filmů bavit a obdivovat krásné kočky. Jistě, možná jsem povrchní, ale to nic nemění na tom, že Melissa McCarthy má postavu prasete zralého na porážku. Zato Sandra aspiruje na nejpřitažlivější padesátku v Hollywoodu, takže to trochu dorovnala. Je až k nevíře, když se na ty dvě díváte a uvědomíte si, že Sandra je z nich ta starší. Klidně by mohla hrát i dceru té obludy a já bych jí to věřil. ()

Caskett

Bože! Někteří tady píšou, že se smáli! Ptám se čemu? Že je něco trapné, znamená to automaticky, že je to vtipné? To snad ne! Miluju Sandru, ale zbytečnější film jsem snad neviděla. Melissa McCarthy je akorát k politování. Ale taky není vtipná. Sandra nějakým zvláštně zvráceným způsobem paroduje sama sebe, ale bohužel si vybrala scény, které vypadaly jako parodie už tam, kde se měly brát vážně... nuda nuda, šeď šeď. Na konci jsem si k tomu zapnula počítač a četla zprávy a bavila se líp... Ta jedna hvězdička je pro Sandru a Melissu v jiných filmech, prostě ze sentimentu. ()

Akční (skoro)parodie pokračují

Akční (skoro)parodie pokračují

30.04.2015

Vážných akčních blockbusterů už se v Hollywoodu zase tolik netočí. Čím dál tím populárnější jsou ale odlehčené kousky, zejména ty, které si ze sebe dokáží chytře utahovat. Málokteré filmy na tuhle… (více)

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni