Zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn (Sandra Bullock) a bostonská policajtka Shannon Mullins (Melissa McCarthy) už nemůžou být odlišnější. Upjatá Sarah pracuje v New Yorku a doufá v další povýšení. Je ambiciózní, talentovaná, inteligentní a má detektivní schopnosti jako Sherlock Holmes. Je vždy a za všech okolností tou nejchytřejší ze všech a nebojí se to dát najevo. Kvůli tomu taky nemá ani rodinu ani přátele. Jen kolegy, kteří ji nesnáší. Oproti tomu svérázná Shannon vyrostla na ulicích Bostonu a umí střílet rovnou od boku. Pistolí i svou nevymáchanou pusou. A protože před nedávnem mimo jiné zatkla i svého bratra, tak ji pro změnu nesnáší její rodina. Tyto dvě představitelky zákona se prostě musí nevyhnutelně potkat – Sarah je totiž převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd. A tak nastane nevyhnutelný střet nejen s bostonským podsvětím, ale i mezi představitelkami zákona, protože dostaly rozkaz, že spolu musí na případu spolupracovat. Potíž je v tom, že ani jedna z nich o takovou spolupráci nestojí. Sarah chce všem dokázat, že sama vyřeší velký případ, a Shannon zase nechce, aby pracoval někdo cizí a ještě takto nesnesitelný na „jejím území". Ale protože rozkaz je rozkaz, nakonec musí vytvořit detektivní dvojici a stát se parťačkami. Zatímco Sarah zjišťuje, že se jí hodí Shanonina pouliční chytrost, Shanon se naopak učí sebeovládání, aby se, dříve než někoho seřve nebo praští, aspoň nadechla. Když nakonec spojí své síly a postaví se brutálnímu drogovému magnátovi, postihne je překvapivá věc: přátelství. (oficiální text distributora)

seko0408

Pridu mi trapne komedie o agentoch a polisoch, ktore s realnym prostredim FBI a policie nemaju absolutne nic spolocne. 1* za par vtipnych scenok a 1* za Sandru. ()

Antaeus

Neviem, či sa mi to iba zdalo, ale mám dojem, že v kine sa smiali hlavne ženy. A ja. Ale nebol to súvislý prúd smiechu. Skôr jazierka dobrej nálady. Na moje prekvapenie to nebola trápnosť na trápnosť. A aj keby si niektoré scénky zaslúžili skrátiť (a niektoré vynechať), pobavil som sa. Síce mi skoro polovicu filmu trvalo, kým som si na ústredné duo zvykol, ale druhá polovica filmu situáciu zachránila. Dej nie je nič prevratné, pointa ti bude jasná dávno predtým, ako ju autori naznačia, ale nijak to neprekáža. Zopár scénok bolo naozaj fajn a celkovo.. Ak chceš jednoduchú buddy komédiu, bude to dobrá voľba. Ikona z toho nebude, ale na pobavenie v letný večer ideálny film. Zvlášť so svojou milovanou polovičkou, ktorá sa na filme náramne bavila ;)) ()

Silviaxx

Začínam mať pocit, že niektorým ľuďom fakt nik nevyhovie. Bola to jedna slušná komédia, pri ktorej som sa DOSŤ posmiala a Sandra Bullock mi vôbec nepripadá otravná. Fajn vec na spríjemnenie pekného večera v kine. ()

Gore

První film, kde mi Melissa McCarthy připadala opravdu vtipná a dokázala utáhnout celý film s menší pomocí Sandry Bullock, která ji dokázala statečně sekundovat. A jeden z filmů poslední doby, kde se to za každým druhým slovem hemžilo rúznými obdobami slova fuck & shit, a nebylo to vůbec samoúčelné a neiritovalo mě to jako u jiných rádoby komedií v posledních letech. Prostě vtipná buddy komedie, sice plná klišé (ono po více jak sto letech filmu nelze furt vymýšlet něco originálního), ale zaručeně pobaví, když nečekáte nic náročného. ()

Illy

Nejobsazovanější vykrmovaná prasnice současného Hollywoodu plus stará vulkánka s ochrnutým xichtem, která může být ráda že na ní ještě funguje Gravitace, která jí na rozdíl od téhle sračky asi nakopne kariéru. Zbytečně dlouhé, totálně bez nápadu, vše zachraňuje pár dobrých frků. Těch je ale zoufale málo. ()

Wancohoff odpad!

(ne)herecký koncert dvoch najotravnejsich najnesympatickejsich neherečiek. trapne a nepozeratelne, vypnute po 15 minutach. pre mna cisty odpad. a ist na to do kina tak sa sudim za vratenie vstupneho. ()

Erik7595

Obludne dlhá, nudná a iritujúca záležitosť s minimom podarených fórov. Sandra Bullock, akokoľvek ju milujem a obdivujem jej výborný herecký výkon v Gravity, je vo väčšine ostatných filmov otravná, to je holý fakt. Tu tomu nie je inak, pričom jej "partáčka" Melissa McCarthy je najnesympatickejšia a najotravnejšia herečka široko ďaleko, ktorú poznám. No a film, akokoľvek sa snažiaci sa byť zábavný, je neskutočne nudný a nezaujímavý. Pár podarených fórov by sa aj našlo, bohužiaľ sú zazdené zvyškom tých nevtipných, ktorých tu je obludne veľa. A komerčný úspech tohoto filmu, najmä v USA fakt nepochopím. 3,5/10.. ()

blazir1 odpad!

Máte li rádi filmy kde jde lautr o exkrement, děj prakticky neexistuje zato tam celou dobu na sebe všichni o překot imrvére řvou a nadávaj si do krav a podobných roztomilých přezdívek, tak 5ti hvězdičková záležitost.... ()

Flopik

Na začiatku som si myslel že to bude hrozne otravné a Melissa ma bude pekne srať, našťastie som si na ňu však zvykol a popravde dobre som sa bavil. Po komediálnej stránke výborné smial som sa často, príbeh nie je nič nové , videli sme to všetci už veľa krát ale komu to nevadí ten sa zabaví. Sandra je kočka, koniec slabší ale nič hrozné. Medzi 3 a 4* ale nemám problém sa prikloniť k lepšiemu. ()

jasanka

První polovina rozhodně povedenější než druhá, ale stejně jde (v tomto žánru) v posledních letech o nadprůměrnou komedii. ()

warrenur

Je to prave jedna z tych roli pani Sandry, v ktorej jej to podla mna nesedi. Hoci ked vysla z toho zachodu s natupirovanymi vlasmi a otrhanym oblecenim vyzerala na svoj vek uplne cela na zjedenie. :) Celkom bavila jej obria klajuca partacka, hlavne jej vylevy a hlasky. Inak to bolo pridlhe a slabucke. Slaby priemer. cca 45% ()

heihatchi

Klasická komedie s odlišnejma poldama a strašným scénářem, zasmál jsem se tu ovšem dost. Jako vždy hezká Sandra, které supluje (alespoň pro mě) vtipně sprostá Melissa. Dvakrát si to asi nepustím, ale na zasmání to posloužilo vskutku dobře. ()

Chundys

Dobře, přiznávám, že jsem dlouhou dobu váhal, že to ode mě dostane průměr, ale pak jsem usoudil, že jsem se vlastně zas až tolik nebavil. Komedie co má 2 hodiny snad může nabídnout více, ale tady bylo (když hodně), tak 5 velkých vtipů a pak takové drobnější. U čeho jsem se fakt hodně smál, bylo přiťuknutí s půlitry piva :D! Jsem zvědavý, jestli to plánovaná 2 vylepší nebo to zakope ještě více pod zem a zkoní co se dá!!! ()

Matli

Slušná akční komedie, ale víc nenabídne. Párkrát jsem se pousmál a jednou jsem se fakt zasmál (Sandřina tracheotomie nemá chybu), ale jinak běžná americká věc, kterých už tu bylo hafo. 62% ()

dawe787

Bavil jsem se, ani jsem nečekal příjemné překvapení. Jsem zvědavý jak mě zanedlouho překvapí Sandra v gravitaci. ()

piranha

Jsou chvíle, kdy se vaše nízká očekávání naplní. Zpočátku to byla docela sranda, ale pak to opět sklouzlo do nadměrné a chaotické užvaněnosti. ()

Akční (skoro)parodie pokračují

Akční (skoro)parodie pokračují

30.04.2015

Vážných akčních blockbusterů už se v Hollywoodu zase tolik netočí. Čím dál tím populárnější jsou ale odlehčené kousky, zejména ty, které si ze sebe dokáží chytře utahovat. Málokteré filmy na tuhle… (více)

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni