Eso es

• Francie L'As des as (více)
Ukázka z filmu

Chipešek

Na jednu stranu film s osvěžujícími nápady (hajlující kukačka nebo deštník s hákáčem :), na stranu druhou neuvěřitelně naivní a hloupý děj a všudypřítomná vata. Nemám nic proti tomu, když si někdo dělá srandu z vážných věcí, tohle mě ale nebavilo. 40% ()

jilda

Asi největší slátanina, kde Belmondo hrál. Ale za pár vtipných momentů aspoň tři hvězdy. V televizi tento film moc nedávají, myslím že vědí, Belmondo má spoustu mnohem lepších rolí. ()

Grafito

Míň známý Belmondův film, nicméně jeden z mých nejoblíbenějších.. škoda, že tu asi jen málokdo měl šanci vidět ho v původním znění, protože českej dabing se bohužel naprosto nepovedl.. a nevynikne tak třeba úžasně lámaná francoužština Belmondova německýho kamaráda - generála Luftwaffe, kterej už ale opravdu, ale opravdu nechce mít s tou židovskou rodinou Rosenblumových, nic společnýho.. a abych nezapoměl .. krásná hudba Vladimira Cosmy.. ()

Bozvav

Typicky francouzský způsob, jak si udělat srandu z vlastnívojenské a morální neschopnosti a z těch, co to evidentně nemají v hlavě v pořádku. Belmondo září, hlášky jsou božské. Snad jen ke konci moc překombinované. Za mne 80%. ()

SkyCaptain

Bezva komedie s Belmondem se spoustou zábavných scének. Evidentně se tímto snímkem inspiroval Steven Spielberg protože řada scén (stejná hudba při příjezdu do Berlína, honička s nácky na motorkách, rozcestník, setkání s Hitlerem, hlavní hrdina v náckovské uniformě atd...) mi velmi silně připoměla Poslední křížovou výpravu. ()

Heavyman

Belmondo jako ochránce židovské familie mne párkrát rozesmál, ale jinak mne samotný film vůbec nechytl. Naprosto neslané a nemastné plné laciného humoru bez pořádné pointy. Malý méďa byl roztomilý. ()

IvcaG

Když hned na začátku Adolf Hitler dal do kulometu opasek nadřízeného bylo "vymalovanáno" perfektní Belmondovská komedie, u které se řežete odzačátku do konce smíchy :) Jen škoda že jsem viděla bez Krampolovského dabingu. ()

strikeman

Nenadchne ani neurazí. Film přirozěně drží v nadprůměru Jean-Paul, jehož charisma každému snímku přidává minimálně 15% navrch:-) ()

helloween93

J.P. Belmondo ve své typické roli dobrodruha, kterého nezastaví nic. V tomhle řípadě ani německá válečná mašinérie. Belmondo je asi nejvšestranější olympionik co kdy Francie (ve filmu) měla. Spolu s Velkým flámem a sérií o 7. rotě asi jedna z nejlepších komedií z druhé světové války. ()

Cruchot

Výborná komedie, která se možná trochu pomaleji rozjíždí, ale druhá půle je neskutečný festival fórku a gagů, kdy jsem se snad ani na chvilku nepřestal smát. Vyvrcholení na Berghofu a scény s Hitlerem nemají chybu. ()

Gixian

Krásně natočený film, s na svou dobu vynikající výpravou, jehož humor jsem nedokázal bohužel ocenit. Dost možná je to důsledek zubu času, ale mám pocit, že vtipnost obsažených scének dnes ocení snad jen děti. Pro mě to bylo celé příliš infantilní, než aby mě to dokázalo bavit. ()

Véronique

Pro mě neznámá komedia tohoto francouzského hereckého barda. Ale překvapení to bylo více než příjemné! Neobvyklá zápletka, zajímavý (parodický) pohled na hitlerovské Německo a příjemný dějový spád doprovázený nezapomenutelnou hudbou... 79% ()

kluzo

Belmondo v plné síle s neopakovatelným, charismatickým humorem. Bohužel naposled viděno na ČT1 s dabingem Belmonda Davidem Novotným a hrůza. Ne dabing jako takový (nic proti D.Novotnému), ale na ten hlas se po Třískovi a Krampolovi nedá zvyknout ani za celý film.. ()

Lucas87

Belmondo co si dělá srandu z nacistického režimu, Hitlera a jeho sestry. K tomu skvělá zápletka s jeho starým kamarádem z předchozí války za účasti židovské rodiny, z toho filmu dělá příjemný filmový zážitek. ()

Torgal

Pre mňa zatiaľ najlepší Bebel čo som videl. Keď si Francúzi robia srandu z Hitlera, tak to väčšinou stojí za to a tento film nie je výnimkou. Okrem humoru ale funguje aj v dobrodružnej rovine a príjemne ma prekvapilo aj technické spracovanie (napr. naháňačka s nemeckou hliadkou). Belmondo je jednoducho borec a štramák. 8/10 PS: Malé plus za roztomilé medvieďa vo vedľajšej úlohe :-) ()