Eso es

• Československo

Eso všetkých es

Dobrodružný / Komedie / Válečný

Francie / Západní Německo, 1982, 100 min

Kromě výtečného "U konce s dechem" jsem J. - P. Belmonda nikdy moc nemusela. No ale teď mu postupně začínám přicházet na chuť. Rozhodně i díky této nenáročné dobrodružné komedii, která mile pobaví.(25.5.2009)

Klasická belmondovka. To znamená jasných 5 hvězdiček! Hitler dostal parádně na prdel.(7.2.2009)

Eso es má fantastický příběh, který Belmondovi hraje příjemně do karet. Jenže jemu by se dařilo i se špatným příběhem, protože takový šarm jako on má prostě málokdo. Jako u komedie jsem se já hodně pobavil. Jsem rád, že občas objevim nějakou starou francouzskou komedii, kterou jsem neviděl a tak příjemně se u ní pobavim. Pět hvězdiček je prostě jasných. Od začátku do konce se nenudím, s tou hlavní tváří co tam pobíhá celý film to ani proste jinak než za pět v tomto filmu nejde. On je tam naprosto senzační. Sice kolem sebe nemá kopu ženskejch, má jenom jednu, ale i tak si bohatě vystačí. Eso es je parádní komedie, na kterou se kdykoliv rád znovu podívám.(10.7.2008)

• Paldini

Asi největší zklamání, které mi za svou kariéru způsobil Jean-Paul Belmondo.(10.8.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $14,000,000(6.4.2010)